• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MART1NKA: to je stejne peklo...
    "pane doktore, picha mě u kotníku"
    "to nic, to je jen slepé střevo"
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    EZOUN: To jsou fakt stejní lidé?
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    EZOUN: Nemuzu dat plus.
    SHIN
    SHIN --- ---
    ZSIS: ne, to jsou jenom nezakrácený kabely strukturky, co pak jsou na druhý v patchpanelu v tom malym racku. ... taková kovářova kobyla ;)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    EZOUN: Týpka znám, ale kdo je ta vlevo?
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    XSTANG: štěrk
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    JAFRA: Pěkný Prase :)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    SHIN: ta horni je po te co se do sklepa postavil nejaky server?
    SHIN
    SHIN --- ---
    vlastní schody do sklepa...


    XSTANG
    XSTANG --- ---
    ANTONIN: Předpokládám, že mezi před a po je nějaké mezi ...co se tam dává jako podklad? Písek?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CPT_PLESARD: mam dojem, ze se tim nikdo nezabejval, ocistili svahy, srovnali terasy a teren
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    ANTONIN:
    ANTONIN:
    ANTONIN: děkujeme všem, je to fajn pocit ze se vám to v dnesni době líbí. Snažíme se s kolegou co nejlepe reprezentovat kamenické řemeslo.

    Bohuzel učit se mu jako takovému ve skole uz nejde, posledni Kamenická škola v Lipnici nad Sázavou uz pred nekolika lety taky skončila. Obor kamenictvi přežívá jen podobě kamenosocharstvi. Ale jak pracovat s kamenem jako stavebním materiálem vas/nas uz naučí jen ti co sním opravdu pracuji tam venku.

    Dost casto se nam stava ze klienti za nama chodi a rikaji jak je to krasna prace, a ze je skoda ze řemeslo zaniká a i nadávají ta to ze nechtějí lidi delat rukama, ale kdyz se jich ptam co teda jejich deti…asi si umíte prectavit ty obory kam je tlaci.
    FND
    FND --- ---
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    no to já ten gauč raději celej přečalounila, páč ty fleky už byly k nevyprání.. jestli najdu před, tak vyfotím i po a vložím sem.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    DIVER: No, a nebo si člověk pořídí kočky i děti, a už pak je všechno úplně v prdeli.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    GRANTORINO: ano kazdy mluvime o necem dost jinem.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VON_GILOTINE: hele ty tady mluvíš o nějaký leštění, já vidím zadělaný auto, který někdo vyčistil, nic víc. Leštení si teda asi představuju jinak.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    GRANTORINO: jj presne to sem tvrdil. Akorat ze vubec
    Nevadi, dalsi..
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    ANNIKA: Souhlas, gauc je horsi. Do auta jsem koupila potahy, ktere kdyz kamaradky dite/neci pes zasvini, sundam, vyperu a je klid. Gauc je jina liga (neumim zhotovit potah, ja jsem rada ze prisiju knoflik). Tam se chodi drapat, blejt, to neubranis.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam