• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    TRISSIE: proč má v beijingu německý dres?
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    TRISSIE: Tu jsem jednou videla a jeji soustredeni a urputnost byla vysoko nad ostatnimi. Pak mi nekdo rekl, ze v te dobe potrebovala vyhrat, protoze mela nemocneho syna a lecba byla nakladna. Pokud vim, chlapec to zvladnul.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    TRISSIE: a kdo to chce i v pohybu, tak tady:
    Oksana Chusovitina - From Barcelona 1992 to Tokyo 2020.
    https://olympics.com/en/video/oksana-chusovitina-from-barcelona-1992-to-tokyo-2020
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Oksana Čusovitinová a olympijské hry. Bohužel, pro Paříž 2024 se tahle naprosto neuvěřitelná uzbecká gymnastka kvůli zranění nekvalifikovala :-(

    MRMNK
    MRMNK --- ---
    LU_TIEN: to mi pripomelo Faces Places od ni
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    kecu mate tri prdele, ale ze jste ot a sami nicim jinym neprispejete toe ok!

    Happy Birthday to Robert Englund
    June 6th 1947🎂🔪

    ARAON
    ARAON --- ---
    BOBESH: “Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind.”
    ― Terry Pratchett, Eric
    LU_TIEN
    LU_TIEN --- ---
    Agnès Varda (přední režisérka francouzské nové vlny)

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    V3S: zase ty??? neprud me furt s popiskama!!! snad vidis rozdil! neni to povinnost! pokud vim, tak ho davam.
    V3S
    V3S --- ---
    BOBESH: pridat i popisek nebylo v silach? ;)

    A couple of Superwomen. Sarah Douglas (Ursa) and Valerie Perrine (Miss Tessmacher).
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    WRATA
    WRATA --- ---
    CERNAAMODRA: Pro me byl extremni sok Stargate kde jsem cekal neco uplne jinyho nez ten Andersonuv pomerne vysoky hlas
    FIKY
    FIKY --- ---
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    VDFLAT: na MacGyverovi v anglictine je nejhorsi, ze neustale cesruje po vychodni evrope, kde se infiltruje s perfektni anglictinou, ostatni mluvi s ruzne blbym prizvukem, ale mezi sebou vsichni anglicky a vlastne je to desnej low cost, v nekterych epizodach hraji 3 herci celkem, jeste ti sami co hrali o dva dily drive jine postavy.
    Ceskej preklad je zase na dnesni pomery desivej, takze prestoze Stranskyho miluju, tak tohle nedam.
    JOPS
    JOPS --- ---
    V3S: ja mam pocit, ze s tim syrem predpovidal neco jako budoucnost. A ze trefil vsechna cisla do sportky, akorat nevyhoda byla v tom, ze ta vyherni cisla vykecal vsem :)
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    MORIARTY: Já tu chybu, podívat se na top seriály z dětství, udělal. A zrovna Step by Step mi přišel skvělej i po 30 letech. Jen teda doporučuju původní znění, to mi přišlo ještě lepší. Naopak MacGyver mě anglicky strašně štval.
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Radši se na ten seriál nebudu koukat, asi už nebude tak dobrej, jak se nám zdál v dětství. Ale Koudy tam byl nejlepší, vždycky někam přišel, řekl nějakou hroznou blbost, zasmál se tomu a myslel si, jak je dobrej. Někoho mi tím připomíná :).
    ENDER
    ENDER --- ---
    OMNIHASH: Vypada to, ze jsi se vydal ve stopach oblibeneho serialu a prineslo ti to jen zmar a smutek!
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    V3S: Krok za Krokem se odehrává v Port Washingtonu ve Wisconsinu, kde není nic než krávy, a proto narvali sejra všude. Ten klobouk nosej na fotbal. A největší šmé je, že ten zábavní park je o 500 km vedle v úplně jiným státu a na jiným jezeru!

    Cheesehead - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Cheesehead
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    V3S: naše děti ten seriál milují, takže se občas přidám :)). Jo Kouďák byl skvělej.
    V3S
    V3S --- ---
    XNOELX: DELVIT: evidentne ten syr je nejak zasadni, ale bohuzel si nepamatuju proc ... kazdopadne koudak sasha mitchell byl v kroku za krokem skvelej (aspon tak si ho pamatuju a nebudu si to kazit tim, ze to budu zkouset ozivit;) ... na 56 vypada skvele

    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Koupil jsem na bazaru insert. V krabici to asi není naskládaný přesně, ale mám na dně ještě figurky. Pásne to dobře.



    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam