Jsem se taky přidal k leštičům světel... Tyhle už dříve přeleštil nějaký servis, ale aby to nebylo drahý, tak jen přední stranu, vršek nechali být, což je na původním stavu dost jasně patrný, je tam viditelná hrana a z vrchu to bylo poměrně bída... Použitá polská sada z allegra asi za 300 i s dopravou. Unašeč na kotoučky, brusný papíry 800 - 1000 - 1200 - 1500 - 2000 - 2500 - 3000 po dvou kusech (použil jsem vždycky jen jeden), lešticí pasta s molitanovým lešticím kotoučem a ochranná vosk prý s nějakýma nanočásticema křemene či co. Vzhledem ke stavu jsme to ještě před tím vzal 320 smirkem nasucho. Brousil jsem akučkou (vrtačka mi přišla moc razantní), leštil naopak vrtačkou na vyšší otáčky.
Tak uvidíme, jak se to bude líbit na technický :)