úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
PŘED A PO
ANTICLOVEK
---
---
15:09:16 25.6.2026
1 odpověď
+2
HUGH_BOYLAN
: jako někdo, kdo vyrostl s matkou hc alkoholičkou, co přepíjela antabus, jsem si taky něco zažil. tak hlavně ať se daří, neni to snadný no
HUGH_BOYLAN
---
---
15:06:47 25.6.2026
1 odpověď
-9
ANTICLOVEK
: Tak to OK. :) Já su na tohle téma, jakožto bejvalej závislák na chlastu (což je nejtvrdší legální fet), trochu citlivej. ;)
ANTICLOVEK
---
---
15:05:35 25.6.2026
1 odpověď
+5
HUGH_BOYLAN
: to byl samozřejmě sarkasmus.
HUGH_BOYLAN
---
---
15:05:09 25.6.2026
1 odpověď
-8
ANTICLOVEK
: Znám dost lidí, kteří prostě bez odmašťovny nebyli schopní přestat. Epilepťáky a tak.
SITH
---
---
14:49:48 25.6.2026
+6
Došla ti pára, Bennette!
Bennett aka Vernon Wells
Vernon Wells (actor) - Wikipedia
https://en.wikipedia.org/wiki/Vernon_Wells_%28actor%29
ANTICLOVEK
---
---
14:09:52 25.6.2026
1 odpověď
+18
nefetovat je jednoduchý, prostě nefetuješ neasi
NELLAS
---
---
12:57:37 25.6.2026
+3
KAIAFOX
: Ten je pro ty líné, co nechcou přestat žrát.
/sarkasmus
KAIAFOX
---
---
11:58:24 25.6.2026
1 odpověď
JAKE_UP
: Jo, vždyť je to tak jednoduchý.. a proto máme Ozempic, viď? 🤦
JAKE_UP
---
---
11:25:22 25.6.2026
-11
AXTHEB
: To protože je dělaná jen na tlustých lidech.
ARGANNAH
---
---
11:14:40 25.6.2026
1 odpověď
+73
Nechte ji bejt tyvoe, každá hubnoucí ženská tyhle statistiky zná, i ty hemzy "ale vždyť je to snadný", přišla se pochlubit a ne si říct o expertní radu. Držme jí palce a pojďme od toho, ať nemusí litovat, že to sem dala
AXTHEB
---
---
9:05:02 25.6.2026
1 odpověď
+5
JAKE_UP
: Statistika tvůj postoj úplně nepodporuje.
JAKE_UP
---
---
8:45:53 25.6.2026
2 odpovědi
-6
AXTHEB
: Příjímat míň než vydávat není zase tak nesnadně trvale udržitelná rutina. Ani raketová věda.
SIMSALABIM
---
---
8:03:56 25.6.2026
+2
PIPSKIOVA
: Klobou dolu pred tebou! Ted jeste v ramci pred a po to chce ty kalhoty presit na dve sukne ;))
VERSONNENHEIT
---
---
7:37:18 25.6.2026
+20
PIPSKIOVA
: nalevo vidím strhanou skoro důchodkyni, napravo mladistvou atraktivní ženu ;)
PIPSKIOVA
---
---
20:20:27 24.6.2026
1 odpověď
+2
AXTHEB
: ju, je :)
VERSONNENHEIT
: 35. A cool to videt cizima ocima, bo me osobne prinde ze v obliceji vypadam starší teď (predpokladam ze je to tim ze najednou vidim vrasky co byly driv vyplneny tukem a ne tak prominentní, plus ta povolena kuze a hlavně volátko co zbylo po zmizelých bradách)
LUSINDA
---
---
19:32:43 24.6.2026
+3
AXTHEB
: ono není hezké na to úplně poukazovat. Tady jsem taky od různých lidí četla """počkejte jak bude vypadat za pár let""" koukám na příběhy z olivovy léčebny a je fakt hezký vidět ten progres.....a hezčí je spíš ta slovy podpůrná cesta.
VERSONNENHEIT
---
---
19:23:07 24.6.2026
1 odpověď
+7
PIPSKIOVA
: To je masakr. Kolik ti je? Na tý fotce nalevo vypadáš klidně na 45+, napravo na 30+...
AXTHEB
---
---
19:10:46 24.6.2026
-1
WRNQ
: Ano. Je možné, že to těžké nebude, ale vzhledem k tomu jak běžný a dobře popsaný problém jojo efekt je nemám problém to takhle formulovat.
KOUDY
---
---
19:09:37 24.6.2026
1 odpověď
+7
Kdyz je clovek tlustej ze se mu i blbe dejcha a chodi do schodu a podari se mu nejak udrzitelne a ne moc rychle zhubnout..tak se to imho stane i diky uplnemu prekopani zivotniho stylu a takovej clovek uz si tu hubenejsi vahu vetsinou udrzi, protoze vi jakej zivotni nekomfort ta obezita byla..(mluvim z vlastni zkusenosti, ale tak nejak bych si tipnul ze to muze fungovat i obecne)..
WRNQ
---
---
19:06:49 24.6.2026
1 odpověď
+11
AXTHEB
: Zajímavý, jak si jsi jistej prožíváním a fungováním někoho úplně cizího.
Ono třeba může být stejně jasné, že to vůbec těžký nebude.
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam