ANTICLOVEK: Po skoro dvou letech to celkem ujde, teď spíš řeším psychický problémy a traumata, který tou abstinencí vytanuly. Ale jak nám na Červeňáku říkali. Ze závislosti se léčíš tak dlouho, jak dlouho jsi byl závislý. A já v tom jel 20+ let až po uši. Každej den po práci na šest pivek, v pátek třeba deset, pak se to v Covidové době zvrhlo, kdy jsem lil 20 lahváčů denně.