• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ANTICLOVEK: Po skoro dvou letech to celkem ujde, teď spíš řeším psychický problémy a traumata, který tou abstinencí vytanuly. Ale jak nám na Červeňáku říkali. Ze závislosti se léčíš tak dlouho, jak dlouho jsi byl závislý. A já v tom jel 20+ let až po uši. Každej den po práci na šest pivek, v pátek třeba deset, pak se to v Covidové době zvrhlo, kdy jsem lil 20 lahváčů denně.
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    HUGH_BOYLAN: jako někdo, kdo vyrostl s matkou hc alkoholičkou, co přepíjela antabus, jsem si taky něco zažil. tak hlavně ať se daří, neni to snadný no
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ANTICLOVEK: Tak to OK. :) Já su na tohle téma, jakožto bejvalej závislák na chlastu (což je nejtvrdší legální fet), trochu citlivej. ;)
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    HUGH_BOYLAN: to byl samozřejmě sarkasmus.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ANTICLOVEK: Znám dost lidí, kteří prostě bez odmašťovny nebyli schopní přestat. Epilepťáky a tak.
    SITH
    SITH --- ---
    Došla ti pára, Bennette!

    Bennett aka Vernon Wells
    Vernon Wells (actor) - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Vernon_Wells_%28actor%29

    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    nefetovat je jednoduchý, prostě nefetuješ neasi
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KAIAFOX: Ten je pro ty líné, co nechcou přestat žrát.
    /sarkasmus
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    JAKE_UP: Jo, vždyť je to tak jednoduchý.. a proto máme Ozempic, viď? 🤦
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    AXTHEB: To protože je dělaná jen na tlustých lidech.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Nechte ji bejt tyvoe, každá hubnoucí ženská tyhle statistiky zná, i ty hemzy "ale vždyť je to snadný", přišla se pochlubit a ne si říct o expertní radu. Držme jí palce a pojďme od toho, ať nemusí litovat, že to sem dala
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    JAKE_UP: Statistika tvůj postoj úplně nepodporuje.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    AXTHEB: Příjímat míň než vydávat není zase tak nesnadně trvale udržitelná rutina. Ani raketová věda.
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    PIPSKIOVA: Klobou dolu pred tebou! Ted jeste v ramci pred a po to chce ty kalhoty presit na dve sukne ;))
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    PIPSKIOVA: nalevo vidím strhanou skoro důchodkyni, napravo mladistvou atraktivní ženu ;)
    PIPSKIOVA
    PIPSKIOVA --- ---
    AXTHEB: ju, je :)

    VERSONNENHEIT: 35. A cool to videt cizima ocima, bo me osobne prinde ze v obliceji vypadam starší teď (predpokladam ze je to tim ze najednou vidim vrasky co byly driv vyplneny tukem a ne tak prominentní, plus ta povolena kuze a hlavně volátko co zbylo po zmizelých bradách)
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    AXTHEB: ono není hezké na to úplně poukazovat. Tady jsem taky od různých lidí četla """počkejte jak bude vypadat za pár let""" koukám na příběhy z olivovy léčebny a je fakt hezký vidět ten progres.....a hezčí je spíš ta slovy podpůrná cesta.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    PIPSKIOVA: To je masakr. Kolik ti je? Na tý fotce nalevo vypadáš klidně na 45+, napravo na 30+...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    WRNQ: Ano. Je možné, že to těžké nebude, ale vzhledem k tomu jak běžný a dobře popsaný problém jojo efekt je nemám problém to takhle formulovat.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Kdyz je clovek tlustej ze se mu i blbe dejcha a chodi do schodu a podari se mu nejak udrzitelne a ne moc rychle zhubnout..tak se to imho stane i diky uplnemu prekopani zivotniho stylu a takovej clovek uz si tu hubenejsi vahu vetsinou udrzi, protoze vi jakej zivotni nekomfort ta obezita byla..(mluvim z vlastni zkusenosti, ale tak nejak bych si tipnul ze to muze fungovat i obecne)..
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    AXTHEB: Zajímavý, jak si jsi jistej prožíváním a fungováním někoho úplně cizího.
    Ono třeba může být stejně jasné, že to vůbec těžký nebude.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam