• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    4PTO
    4PTO --- ---
    4PTO: Ajo, redukce - manual..
    4PTO
    4PTO --- ---
    EXCITE: Je to lemra, lina svine.. Teda, mluvim o tom 4st automatu..
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Chtěl bych se ještě projet nějakým jiným ,abych se ubezpečil,že takhle jak to jelo je to v pořádku :)
    Ale jak píšete, je fakt,že když se to trochu rozjelo, že to chytlo švunk,ale odspoda je to slabý.

    a to jsem fakt doteď nejezdil nějakým trhačem asfaltu: Felicia 1,3 ; Focus 1,8.

    CROSS: TO doufám ne :)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    CROSS: vychazim ze zkusenosti na internetu... lidi maj tendenci prepocitavat HPecka a pak se divi ergo forester ma koniku jako ochcavka tak jak je mozny ze to nejede?

    Jinak pak tu jeste mame dva forestry, ten tvuj uz jak rikas ma rozumnejsi vykon a pokud je parovanej s manualem a drzi se kolem tech 3k otacek tak to jaks taks jde... kamarad ho ma ale v automatu a to je spatnej vtip s tema 4ma kvaltama

    ten starsi co jsme tu resili mel 125koni a to je pri 4x4 proste malo... pri stejne vaze a prednimu nahonu bych to prirovnal k necemu kolem 90 max vsak 100koni takze pocitove urcite o 25% horsi vykon
    CROSS
    CROSS --- ---
    JESSE_MORENO: no naopak nemyslim, že je třeba "lenost" kombíku posuzovat zrovna srovnáním s STI ;-] Tady jde spíš o to, jestli mu to jelo nějak normálně, nebo to prostě nereagovalo na plyn kvůli nějakýmu problému.

    (Jinak Forester SG měl pohotovostní hmotnost 1320 kilo a na to mi přijde 150 koní na předjíždění dostačujících, ale zcela souhlasim, že se to prostě musí krapet točit, taky červený pole začínalo někde u 7,5 tisíce otáček.)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    no mota se tu hned nekolik zmatenosti

    srovnavani predohrabu s 4x4
    vahove rozdily
    srovnavani aut s turbo dieslem ktery tahne od 1k otacek ale kolem 4k chcipne s atmosferickym benzinem ktery ve vetsine pripadu do 3k otacek nedela nic a pak se splasi

    ne forester nema 1,8 tuny curb weight, to nema ani outback :o)

    Ano vseobecne se da rict ze subara bez turba nebo bez trilitru jsou spise linejsi auta, schovame ega a pindiky a bud se s tim smirime nebo si poridime neco co zere jeste vic... mit forestera 92kw a pripadat si ze jste uz jen kousek od imprezy WRX STI je uplne zbytecna sebetryzna :o)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    NIXIMOR: Přesně tak. Když chci předjíždět nebo rychle vyjet ze zatáčky, musím mít otáčky minimálně(!) 3000/min, ale spíš víc. Je to japonskej benzín. Když to neřve, tak to nejede!!! :-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    doufám, žes neměl při projížďce zařazenou redukci ;-]
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    CROSS: teď jezdím Focusem 1,8 (taky celkem lemra;)
    CROSS
    CROSS --- ---
    EXCITE: to je divný. Měl jsem ten 116kW motor a pocitově to teda mělo solidní odpich. Fakt je, že jsem v tom jezdil převážně sám. Nepamatuju se, že by mi někdy v nějaký situaci nestačil výkon. Asi záleží, s čím to srovnáváš.
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Tak nejde srovnavat atmosfera benzin s tim, co delaji turba u ruznych TDi apod. Ten nastup vykonu je v tomhle pripade uplne jiny... ale staci tomu trochu pomoct podrazenim a prislapnutim a odpich je na predjizdeni vic nez dostatecny...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DYNK: 110kw
    GEEK
    GEEK --- ---
    ja mam starej dvoulitr 90 kw. rozjezdy jsou podle me hodne liny, ale pak to sviha docela v pohode. preci jen to ma 1,8 tuny...
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Já mám stařičkej dvoulitr 85kW a trhač asfaltu to teda není, ale za líný auto to taky nepovažuju. :)
    DYNK
    DYNK --- ---
    EXCITE: Kolik to melo kW? Ja projizdel 2.5 outback (121kW) a to byl taky prekvapivej lenoch na to, kolik mel kW.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    CROSS: přišláp jsem plyn na podlahu a jako to zrychlovalo,ale nějaká akcelerace potřebná pro predjíždění, se mi zdálo, tam tedy nebyla..
    CROSS
    CROSS --- ---
    EXCITE: nesmíš se bát šlápnout na plyn. Divočák dvoulitr benzín neni, ale slovo "líný" bych teda nepoužil.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Byl jsme si projet Forestera 2008 2,0 a byl jsem nemile překvapenej,že byl líný.. je to obvyklý,že tohle auto prostě není žádnej divočák nebo to byla chyba tohodle kusu?
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    WILDENBURY_SQ: Hele podle AWD to bylo bourany minimalne...vetsi slevu jsem chtel od puvodniho majitele, ale nakonec jsem pristoupil na kompromis... :-) Byl to v poradi osmej kus Legacy, kterej jsem videl...a vzal ho, pac tohle auto bylo porad v nejlepsim stavu z tech osmi... :-)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    BLULAJTA: Bych se pokusil za bouračku jít níž, ale co už, spokojen jsi... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam