• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Koukám, že aspiruju na nejstarší auto v klubu. :)

    Legacy 1995
    Motor:2.0i 85kW SOHC, hydroštely ve vahadlech
    Převodovka: MT s redukcí 1:1,18, momentálně mažu Shell Spirax GXME+AXME
    výbava GL
    LPG GFi Teleflex + přikapávání Flashlube
    tažné zař.
    Začíná reznout a silentbloky na podvozku už jsou za zenitem.

    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Legacy 2008, 2.0R MT, foto nedavno :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    KOZEL: a jdou tam i fotky nějak dostat? ale na seznam dobrý
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    4PTO: ok zacnu

    Legacy Outback 2003 3.0 H6 AT foto rok stare kdyz jsem to poridil, nic aktualniho nemam, uz je to hnusnejsi a spinavejsi :oD

    KOZEL
    KOZEL --- ---
    4PTO: Tady v tom klubu [ CANON ] maji lidi moznost si tu svoji cast nastenky upravovat sami, neslo by to i tady?
    4PTO
    4PTO --- ---
    DBR: vůbec, máme subaru, tady nikoho leštěnky nezajímaj :D
    DBR
    DBR --- ---
    4PTO: hmmm to abych otika umyl nez ho vyfotim :D
    4PTO
    4PTO --- ---
    hele co sepsat na nástěnku seznam aut? kdo chcete napište to sem a nahážu to tam..
    model, typ, rok, objem, převodovka (..) foto(?)
    DBR
    DBR --- ---
    WILDENBURY_SQ: gratuluju ke koupi :) a vitej v klubu ...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    4PTO: Tak. Jeden muj bývalý kolega v jedné nejmenované zahraniční bance jezdil na jednání s top klinetymísto služebb Fabiií modrou Imprezou (WRX/Sti teď nevím) s tema zlatejma diskama a jak se mu dařilo :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    WILDENBURY_SQ: srat na páprdy! jestli je to demence, tak jejich! :))
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    IKSIK: Az to vyfotim a pastnu sem.
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    4PTO: Ale vis, ze sem to nemyslel na tebe nebo to a ze se mi prezy libej... V kontextu, chapes, prijet s tim na zasedani nejakejch paprdu je proste demence :)
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    WILDENBURY_SQ: Velká gratulace! Tož vítej mezi Subaristy - a ať Ti Spec.Bčko dělá jen radost! :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    WILDENBURY_SQ: A kdy bude foto??? ;-)
    4PTO
    4PTO --- ---
    to "vypadat jak píčus" nekomentuju a rovnou pogratuluju! :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    NIXIMOR: Tohle je sedan a tyvole, liny to fakt neni vubec. Na predvadecce jsem to misty solil do červenejch a tahlo to jak krava. A kdyz jsem to nesolil do červenejch, ale zkousel jsem geometrii atd. pri 2-3k RPM, tak... To taky tahlo jako krava.

    Idealni pro holky, kdyz si spletu prvni kvalt s tretim, neznaly clovek to ani nepozna :))
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    JESSE_MORENO, WILDENBURY_SQ: Presne tak, neznaly si myslim, ze na prvni pohled vubec nepozna, co to je za auto, proste takovy "rodinny kombik" :) Az kdyz do toho sedne a necha se zvezt, tak mozna bude docela prekvapeny...

    I kdyz se trochu bojim, aby to prece jen nebylo dost line. Nikdy jsem v H6 nesedel, ale vim co dokaze treba 1.9TDi u Audi, pro laika pocitove si myslim, ze mnohem vetsi zazitek nez s atmosferou... Ale treba ten trilitr dokaze to same, fakt nevim.
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    JESSE_MORENO: jj, nakonec jsem "dostal rozum", WRX STi je super, ale to si jde za levno pujcit a par kol na okruhu mi dostatecne ochladi prirozeni.

    Precijen, k moji praci se hodi neco trochu nenapadnyho, andel na pohled, dabel pod kapotou. Na jednani se proste nehodi vypadat jak píčus jeste pred vystoupenim z auta.

    A co jsem nakoukl do zakulisi, technicky parametry jako vykonovy, podvozkovy, zpetna vazba od auta k ridici... OK, auto na rally super, ale s tou spolehlivosti a udrzbou a spotrebou je to fakt uz pro me nesmyslny, nevyuzil bych potencial auta (a nebo se zabil) a zaroven bych furt krvacel penezne takovym zpusobem, ze mi to za to proste nestoji.

    Ta H6 mi proste prijde jako rozumnej kompromis mezi solidne vypadajicim manažírskym sedanem a "devil inside" - ale to poznaji jen ti, co vedi... :)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    WILDENBURY_SQ: zas si umim predstavit ze na to co cekali vizualne jsi prijel s autem o kterym vetsina z nich rekne ze je to docela fesny :))

    jj znam tyhle momenty velmi dobre
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam