• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    GEEK
    GEEK --- ---
    JESSE_MORENO: to me taky napdalo.
    LIGI
    LIGI --- ---
    JESSE_MORENO: ses si s tim jistej? netusim, jak by to pak fungovalo...
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    LIGI: slozka na doklady a navody k autu? :)
    LIGI
    LIGI --- ---
    pardon, daval jsem prispevek z mobilu a nevidim tu text co jsem psal.

    chtel jsem se zeptat, jestli tusite co to je? nasel jsem to po koupi v outbacku 2005. z jedne strany je na tom podelne suchac a na druhe guma.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    LIGI: ?
    LIGI
    LIGI --- ---
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    NIXIMOR: aktualizovano o nejake fotky ze vcerejska... z mnohem lepsiho mista a mensi vzdalenosti, takze i detailnejsi :)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Nejake fotecky ze vcerejsi RZ na Rally Cesky Krumlov, posilam link jen na vyfiltrovany Subaru, koho by zajimal zbytek, tak si rozkliknete tu galerii celou :) Jsou tam nejaky Skodovky (na muj vkus jich jezdi az moc :)), Mitsubishi a jednotky dalsich znacek.
    Bohuzel mam kratky sklo tak je tam hodne okoli krome aut, ale doufam ze i tak udelaji fotky radost :)
    Fotky Subaru only
    Fotky vsechno

    Dneska snad jeste vyjde neco z dalsich RZ, tak pak pripadne doplnim.
    LIGI
    LIGI --- ---
    aha, uz mam, na subaruclubu se to da stahnout.
    LIGI
    LIGI --- ---
    nemate nekdo servisni manual k outbacku 2005? nasel jsem akorat tenhle uzasnej na starsi model:

    Subaru Legacy Outback 2002 2003 Full Service Repair Manual.pdf | Ulož.to
    http://uloz.to/xxWYmtpE/subaru-legacy-outback-2002-2003-full-service-repair-manual-pdf
    CROSS
    CROSS --- ---
    ad CROSS: filtr vyčistili, při té příležitosti se ukázalo, že odešla hadice sání a napínák rozvodového řemene, nejvyšší čas na upgrade. ;-] Na druhou stranu jak mi to v servisu vždycky umejou, mám pak pocit, jako bych dostal nový auto. Tentokrát to bylo umocněný tim, že si to museli nechat do druhýho dne neb neměli ten napínák skladem, půjčili mi místo toho nějaký Clio a to je teda peklo. (To Clio bylo fungl nový a na malý auto jsem nějak zvyklej z manželčina Pola, ale teda tohle... neni z toho vidět, sotva jsem se tam vešel, volant úplně gumovej, ale na druhou stranu rejd pomalu horší než Forester, no brr.)
    CROSS
    CROSS --- ---
    Tak dneska na mě zablikala kontrolka DPF, to bylo radosti na Starém Bělidle. Po 115 tisících km.
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Jinak kdyz uz se nakouslo LPG... minuly tyden jsem byl v Beneluxu a prijemne me prekvapily ceny LPG v Belgii a Lucembursku. V Belgii mam rekord (aniz bych nejak aktivne hledal nejlevnejsi cerpacky) 0.395€/l :)
    Ale subjektivne tam kvalita neni tak dobra jako u nas Kralupol. Auto obcas spatne tahlo a spotreba byla tak 10.5-11, zatimco normalne jezdim celkem stabilne pod 10. A nalozeny nijak extra vic nebylo, tech par hadru v kufru na prevleceni se neda ani pocitat.

    Pak ale v Nemecku jsem si aspon trochu uzil na nemecke dalnici, rekord 196km/h nez prislo stoupani a hustsi provoz, cestou zpatky na neomezenych usecich stabilne 150-160km/h a auto krasne tiche a klidne, jen ta spotreba uz tak hezka nebyla - nakonec jsem pri zpatecni ceste musel tankovat o jednou vickrat, abych dojel :D
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    NIXIMOR: jen jedna hnana naprava... :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Ještě jsem zvědavej, co to udělá, až se konečně donutím udělat silentbloky a následně geometrii...
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Právě jsem udělal rekord v nízké spotřebě. 9,6l LPG / 100km, tj. 1,40kč/km.
    Se mi ani nechce věřit. :)))
    A to jsem natankoval u Robin oil na Vysočanský radiále, ujel jsem asi 180km a vrátil se na tu samou pumpu dotankovat.
    CROSS
    CROSS --- ---
    NIXIMOR: asi že to nejsou Subaru
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    HONZAF: vyrobni nedostatecnosti myslis co konkretne? :)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    NIXIMOR: mam takovy dojem, ze to procento je i vyrazne vyssi i v pripade aut co maji tak rikajic vyrobni nedostatecnost :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    NIXIMOR: Jo, to jsem se vlastne snazil rict, pokud mi nekdo neporozumel :)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Vzpominam si asi jen na jednu jedinou cestu kterou jsem projel s Forestrem a s Legacy bych ji urcite nedal, nastesti od te doby nebylo potreba tudy jet (objizdka jednoho useku D1 :D).
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Terenni pruchodnost Legacy neni uplne nejhorsi, zatim jsem projel vsechno do ceho jsem se pustil. Je samozrejme potreba si davat pozor na to, ze to ma nizkej spodek, takze nejaky couhajici sutry je potreba objizdet a davat si pozor na hluboky koleje od traktoru, ale vetsinou se vsemu tomu da vyhnout.
    Jasny ze to neni na to jezdit po polnackach 120, na to to skutecne ma podvozek moc mekkej, ale kdyz se clovek potrebuje nekam dostat, i Legacy na takovych 90% existujicich legalne pristupnych cest v CR staci :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam