• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    AXTHEB: LPG?
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    LEHUOK: Spec.B = Strmější řízení, podvozek Bilstein a jiné uložení ramen, 6q MT, nebo 5AT HDM "sportshift", obě verze měly vzadu LSD. Je to úplně - a sice v manuálu naprosto diametrálně - jiné auto, než běžné 5q HDM AT...
    CROSS
    CROSS --- ---
    Ono to číslo je třeba vidět v kontextu. Pro mě je momentálně to auto hlavně přehrávač podcastů, protože v něm strávim cca půldruhý hodiny denně. Neni to žádný závodění, že jo. Ty kilometry znamenaj 16 a půl hodiny provozu, což už neni tak kulervoucí. Máme tu takovej provoz, že na dálnici jet přes kilo se povede tak dvakrát za týden...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Tak to ja taky asi pulku, ale zas ji naplnim za sedum stovek.
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    CROSS: jako moc me to netesi... kdyz ja najedu s forestrem pulku ;-D
    CROSS
    CROSS --- ---
    Jinak když sem píšu, můj nafťák si mě hýčká... na poslední nádrž jsem najel 984 km.
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    CROSS: :))... sorry, to me nenapadlo..
    CROSS
    CROSS --- ---
    KODEXX: ne každej s tim jezdí v Čechách ;-]
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    LEHUOK: auto nadherny... ale k cemu auto s volantem napravo? :)
    CRESS
    CRESS --- ---
    Sháním Outbacka 2.5l benzín, rok výroby cca od 2007, najeto do 100-150tis, manuál nebo automat, se serviskou. Cena max do 240 tis. Díky
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    LEHUOK: jj, foto je ilustracni.. na ty fotce je videt, ze ma volant napravo ;)
    SCOOBY: prave.. ze to je tadle generace, v top stavu se 40 tisicema... jinak by to nebylo zdaleka tak vyzyvavy :))
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    SCOOBY: Jinak bacha, je rozdil mezi Spec B a STI, STI ma dodatecny tuning navic, silnejsi motor, vyfukove potrubi atd... Spec B u 4gen podle me jen znamena Bilstein tlumice, v pripade manual 6-ti kvalt namisto 5ti kvaltu a tim to hasne imho..

    Ja ted nedavno slintal na tuto, bylo by to hodne pres muj budget, ale jestli to ma opravdu 205kw...
    http://www.trademe.co.nz/motors/used-cars/subaru/auction-941679564.htm
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    KODEXX: To je predpokladam jen ilustracni foto? Dle fotky (krajina I spzka) mi to prislo jako Zeland, tak jsem prdnul tu spzku do vyhledavani, a ono ejhle:

    GFE903: SUBARU LEGACY 2003 | CarJam
    https://www.carjam.co.nz/car/?plate=GFE903
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    KODEXX: aha, mě nenapadlo, že by tahle generace mohla mít jen 40km na tacho. :)
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    ja si myslim, ze Spec B je oznaceni az dalsi generace.. ale treba taky ne :)

    GT30

    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    KODEXX: čím se to liší od Spec B? Tohle taky slyším poprvé.... :)
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    LEHUOK: ;-D... Sorry
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    KODEXX: Volant nalevo nevadi! :))
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    Vcera jsem dostal nabidku na subaru legacy touring wagon gt30.. cca 40tis. najeto... podvozek STI... a nejvic je, ze to ma primo od subaru volant na levo :O.. na celym netu sem ani jednu takovou nenasel... mam toho plnou hlavu :))
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    KOZEL: popravde nemam tuseni jake jsou limity :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam