• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    6746
    6746 --- ---
    6746: Auto je ve spickovym stavu. Po zadni sedacky je to oplastovanej Outback v manualu, ale spis ty unikatni veci me zajimaj. A jak s tim autem "zit". Mel bych to na praci a na korbe neni zadnej kryt a jsme v Cechach...
    6746
    6746 --- ---
    AXTHEB: Prvni tehdy prihlasenej kus v cechach jsem tim myslel.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Podle mě na to bude většina dílů jak na Outbacka z příslušného ročníku, nicméně i tam platí, že americké modely měly nějaká specifika. Kdybych se musel takhle rozhodovat já a nemělo mě to zruinovat, šel bych do toho, když jsem před patnácti lety dělal v Moskvě, parkoval mi tam jeden u kanclu a hrozně se mi to tenkrát líbilo :-]
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    6746: No nevím jestli první kus v Čechách, Vrťasovci to v Kladně mají. A je to krásný.
    6746
    6746 --- ---
    LUKACZECH: Za mnou v rade stoji dalsich pet lidi, ktery to okamzite vemou, kdyz ji nebudu chtit... je to prvni kus v cechach, cesky papiry. Verze USA, dovoz jako nove z D.
    6746
    6746 --- ---
    Naskytla se mi možnost koupit Subaru Baja, rok 02, najeto 35tisic a nějak se nemůžu rozhodnout jestli to vzít. Nemáte někdo praktický zkušenosti s provozem takovýhodle exota?
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Co říkáte novému Subaru kabátu?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    4PTO: Dobrý zmrdi
    4PTO
    4PTO --- ---
    Almost crash crazy driving subie on some narrow roads, Philippines!
    https://www.youtube.com/watch?v=RDke7hdBo8Q
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    EXCITE: jde, stacej snad prehodit jen svetla..
    SPM
    SPM --- ---
    EXCITE: jo, už docela dlouho... mám pocit že nějak krátce po připojení do Eu se dají i registrovat RHD auta. Já už takhle u nás viděl i Felicii... asi v tom UK bazaru musela bejt fakt levná :-))
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Dneska mě přejížděla před Statenicema bílá Impreza, chvilku čumím a vona má volant v pravo a Cz značky..wtf, to taky jde? :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    wtf :D
    Boxersled! Subaru WRX STI vs an Olympic Bobsled Run
    https://www.youtube.com/watch?v=wcwpR_zbolY
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Letošní ježdění v Livignu






    HONZAF
    HONZAF --- ---
    MUTOID: www.awd.cz je odpoved na obe otazky
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: jeste teda, nasel jsem tenhle clanek na ojetinypodlupou
    Subaru Impreza III. generace (2007 – 2011) - zkušenosti | Ojetinypodlupou.cz
    http://www.ojetinypodlupou.cz/ojetina/subaru-impreza-iii-generace-2007-2011/
    docela to beru... ale stejne bych radsi info od nyxaků :D

    dik
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    ahoj vsem... jsem si rikal ze na nyxu musi byt auditko o Subies a samoze jo :D

    po dobe co jsem zil v zahranici jsem se vratil na zacatku tohoto roku zpet co CZ i s rodinou... a tak jsem premyslel jake rodinne auto poridit......... bezpecnost a prakticnost + vice prostoru byly moje hlavni kriteria... takze vyhral Forester po xx hodinach brozdni na netu a cteni vsech ruznych clanku o ruznych kvalitach... drive jsem jezdil toyo highlander a tak jsem presne vedel uz co od SUV chci ( mimo toho ze to musi byt japonec i to ze chci mit poradny rozhled jako ridic vetsiho auta :)

    mam teda novyho 2017 Forestera 2.0iL limetronic ( model 2017 ale samoze vyroba 2016 ) s nejakyma dodelavkama navic jako senzory, gumovy koberecky a tak.
    Mam s nim ted najeto cca 500km a mrda, presne co jsem chtel ( ale samoze zadna super strela a na dalnici clovek musi premyslet vic kdy predjizdet :)

    Kvuli praci potrebuju ale druhe auto, uz puzite a protoze jsem trochu narocnejsi ridic a budu docela dost jezdit po DE jako jsem jezdil v minulosti, chci nejake auto pro sebe ( rychle, bezpecne a nejak tak dobre vypadajici )... povedlo se mi nalezt bilou Impreza WRX STI 2010 s 68k km za 470k ( coz je podle vseho docela dobra cena, na mobil.de atd a na CarGurus se uvadi pomer km/rok vyroby cca 23k EUR coz je cca o 4k EUR vic )
    Uz je vlastne ruka v rukave a v tydnu si pro ni jedu................. zadnej extra tunning jen udelany denni sviceni na mlhovky a nejaka lepsi koncovka vyfuku
    Jelikoz potrebuju aby to auto bylo solidni a byl na nej spoleh.
    A tak dost omacky a vychrlim par svych dotazu:

    Je neco co bych mel zkontrolovat jako prvni na tomto modelu?
    Je neco co na tomto modelu klasicky odchazi jako prvni nebo vseobecne brzy ( elektrika, prevodovko... co ja vim )?
    Mate nekdo tip na kvalitni servis Imprez? Znackove Subaru jako Emil mi prijdou dost vodflaknuty ( asi kluky malo platej )

    Diky moc
    Nahodim sem behem dneska, zitrka fotky :)

    E_BLIMP
    E_BLIMP --- ---
    Vážení, neznáte mě, ale já vás tu čtu celkem pravidelně.
    Se slzou v oku posílám do světa (nejlépe do dobrých rukou) Legacy MY2011, sedan, benzín, 6MT, 2.0, 91 tis. km. Důvod: z rodinných důvodů je ho třeba nahradit nějakým obtloustlým MPV. K vidění, projetí na Praze-západ nebo Praze 4, více údajů, fotek atd. na vyžádání v poště.
    NILOR
    NILOR --- ---
    ...rozepsal bych se ale s tim nebudu otravovat ......................................................................................................

    takže SHÁNIM FUNKČNÍ MOTOR!! ....(kupodivu) subaru forester III dehet 2008-2013 do 30k
    4PTO
    4PTO --- ---
    EXCITE: ani ne :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam