• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BOB_GALLOWS: STK květen 2015
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Nevite, jestli je u ALM furt k mani?

    Subaru Legacy 3.0R Spec.B 6MT | subaru-alm.cz
    http://www.subaru-alm.cz/subaru-legacy-3-0r-spec-b-6mt

    Jak koukam na tu cenu, tak bud bude k mani jeste hodne dlouho a nebo je inzerat hodne stary :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    KODEXX: Trochu prepal 15k e ne?
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    Subaru Forester 2.5XT Turbo STI SWAP + sehr viele Specs in DE-98574 Schmalkalden Německo
    https://www.mobile.de/...:car,pgn:3,pgs:10,srt:price,sro:asc,ms1:23500_7_xt/pg:vipcar/256912170.html
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    NIXIMOR: Konecne vcera podepsana kupni smlouva. V cervnu je moje :)
    WIROZA
    WIROZA --- ---
    V Brně je PM autosklo http://www.autosklopm.cz/, majitel má 2 subaru a jezdí nás tam hodně z clubu. Vyžkoušej, uvidíš.
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    NIXIMOR: jo, přesně neco takoveho jsem myslela. V zaruce rozhodně neni, je to Forester rok vyroby 2006... Tata ho servisoval v Ostravě v autorizovanem, ja pak právě u kamaráda co v tom servisu roky delal, ale rada bych servisovala v Brne, tak hledám... Kontakt si uložím a moc dekuji. :-)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    REDDAY8: Zalezi jestli chces autorizovany servis nebo garazovku. Ja vozim k RP Auto, jak jsem tu nedavno doporucoval, majitel je sam Subarista a prave s Mija ma nadstandardni vztahy, takze pripadne veci co nezvladne sam necha udelat tam. Ale samozrejme neni to autorizak, takze pokud mas auto v zaruce, tak stejne nemas moc na vyber.
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    LEHUOK: Jo, i na kapote a strese, trefil jsem to uplne cerstve dovezeny, jeste to nestihli vybalit :)
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    NIXIMOR: To jsou igelity na tech limcich?

    Ja nevim, me bila auta pripominaji domaci spotrebice, bral bych cokoli jen ne to :)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    Ahoj, chci se zeptat kam vozite svoje milacky do servisu Brno/Blansko. Dnes jsem byla v MIJA AUTOCENTRUM a byli rychli a ochotni, ale asi bych uvitala pro priste něco trochu levnějšího. :-D Jestli to ale nedoporucujete, tak si prostě příště zase priplatim. :-)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Tak vcera objevena bila v druhem brnenskem autosalonu, cerstve dovezena jeste zabalena :) A vypada hodne dobre.

    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    BELIEVER: coz o to, ta kombinace je pomerne zajimava, ale osobne mam oranzovou spojenou s uplne jinou znackou :)

    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    NIXIMOR: Orange is the new black! :)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    SPM: No zrovna bila je momentalne nejzhavejsi kandidat, protoze v kontrastu s temi cernymi plasty vypada fakt dobre :)
    SPM
    SPM --- ---
    NIXIMOR: jenom bych nebral bílou, ta bude prosvítat i pod nánosem bahna :-D
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Jinak resim to XV a nikdy bych nerekl, ze nejvetsi problem pri nakupu novyho auta bude vyber barvy :) V realu jsem videl akorat cervenou, tmave modrou a tu sedomodrou, jenze v realu ani jedna barva neodpovidala tomu, co je na fotkach na netu. Takze to tak jako tak bude sazka do loterie, jak to auto nakonec bude vypadat :D Ale pod nanosem bahna je jedno, jakou ma barvu, ze? :)
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    ZUBR: 1.5 2wd? Co Toyota Corolla?
    ZUBR
    ZUBR --- ---
    SPM: Je to především auto pro ženckou a děti . 9 let jezdi v Mitsubishi SpaceStar 1.3 98'na lpg ale uz je docela před smrtí. Subaru se ji líbí, me taky jen nevim po čem se koukat aby to nebyla past. Diesel v Subaru bych po tom co sem četl vynechal zcela. Provoz na LPG mi přišlo jako dobrý nápad ušetrilo to dost peněz.
    SPM
    SPM --- ---
    ZUBR: Jestli chceš levnej provoz a 2WD, tak bych asi koukal spíš po jiný značce :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam