• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    4PTO
    4PTO --- ---
    odložím si
    Subaru Impreza WRX STi Type RA a nové WRX STi: Zažij Subaru! - Garáž.cz
    https://www.garaz.cz/...i-type-ra-a-nove-wrx-sti-zazij-subaru-468?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    SPM: mam objednanej spesl OBD kabl tak budu logovat a uvidime :)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    EXCITE: no ja tam ty fotky vlozila otocene a tohle z toho vylezlo :-D a ještě se za to platí :-D
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    REDDAY8: ukroutil bych si hlavu,kdybych se na to chtěl podívat :)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    EXCITE: už je zpět :)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    EXCITE: bohuzel, jen vypršela platnost, musim to obnovit. :-)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    REDDAY8: už zaujalo? :) inzerát je pryč..
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Sháním 1 kolo na spec B viz fotky. Koupil jsem spec B a kromě origo kol jsem vyfáral v kumbale 3/4 sady. případně tipy... dik

    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    Prodavam sve auto, treba to tu někoho zaujme. :-)
    Subaru Forester - Sauto.cz
    https://www.sauto.cz/osobni/detail/subaru/forester/17900095?goFrom=list
    SPM
    SPM --- ---
    LEHUOK: no ona ta rucicka strasne lze a drzi v ty stejny pozici pri velkym rozptylu teplot ( u mne asi 70 - 105C), takze realne se jeste nepohla. jinak zrovna zacpa je v pohode, to ten vetrak ufouka v klidu.
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    SPM: Cau, s tim jsem nikdy problem nemel, na tom screenu vidis teplotu - je v norme jako je vzdycky. Jinak ted je na NZ zima takze teploty tak 5-15 stupnu v Aucklandu.

    Ses si jistej ze je vse ok, termostat apod..? Co vim ze zavari i sebelepsim novejm autum je popojizdeni v zacpe na rozpalenym asfaltu se zapnutou klimatiazci..
    SPM
    SPM --- ---
    LEHUOK: Hele a zkoušel jsi koukat na reálnou teplotu vody při takovýhle jízdě? :-) Nevim teda jaká je v tuhle dobu teplota na NZ, ale co jezdím teď poslední dobou u nás, kde panujou teploty přes 30, tak se i při blbejch 130 dostávám s teplotou skoro ke stovce, když přijde nějaký větší stoupání (a eventuelně nutnost další akcelerace kvůli nějakýmu kikotovi).
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    IKSIK: Nj ten tlak je spis z tradice v psi, Zeland jede naplno metrickej system uz par desitek let.. :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    LEHUOK: Slušný. :) Hele a tlak měříš v psi a rychlost v km/h? Na NZ, jo?
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    IKSIK: Je na nastence :)

    Legacy GT.

    Dopral jsem mu po roce par malych upgradu (pardon vetsinu veci znam lip v anglictine):
    - ported catless front downpipe (trubka mezi turbem a rezonatorem uprostred auta)
    - vysokopruchodovej katalyzator
    - oil catch can (zachytava olej a vzduch z motoru, z fabriky to vsechno jde zpet do sani a muze snizovat oktanovy cislo)
    - ECU road tune, vyladil mi smes, odstranil detonace, zvysil lehce boost na 16psi a hlavne odstranil omezovac rychlosti (190km/h).

    Docela prdel, ty omezovace tam jsou dva, jeden an rychlost, druhy na otacky pri zarazenem patem stupni, proto s tim dost lidi na netu valci. Bylo to poprvy co jsem se byl poradne projet po tom cipnuti, bezva zazitek.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    LEHUOK: A co to máš za bourák?
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    4PTO: Nemysli si, peclivej vyzkum kde a jak, zda tam jsou kamery, a misto kde je videt daleko dopredu zda tam jsou auta nebo policajti (jedno policejni auto kolem me projelo kdyz jsem cekal u krajnice) :)) Neboj, nehodlam to podstupovat kazdy tyden
    4PTO
    4PTO --- ---
    LEHUOK: Tam te chytit tak te zlyncuji ukamenujou kiwim a píšou o tobě všechny noviny :D
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    Meanwhile in NZ... :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam