• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    SPM
    SPM --- ---
    EXCITE: Druhovýroby nevím jak tyhle, ale třeba Polský Polmostrowy, který se daj sehnat na Outbacka, maj resumé takový, že to vydrží nějaký 2, 3 roky, takže "za ty prachy dobrý" ale není to nafurt.

    Ohledně výfuků od Málka, nechci teď úplně kecat, jestli si je s něčím nepletu, ale mám pocit, že co jsem viděl tu diskuzi, tak ne vždycky to úplně pasuje (pokud jim tam necháš auto, ať to tam dají, tak asi ok, ale lidi co si objednali díl a pak ho montovali ho často museli upravovat, aby tam šel namontovat) a bývá to vyrobeno z takového toho nejlevnějšího nerezu, takže to stejně časem chytne lišku...

    Já to budu řešit na Outbacku příští rok. Asi tím stylem, že si to nechám vyrobit z normálního nerezu od někoho šikovného, kdo s tím umí zacházet. Nicméně problém takovéhleho řešení je pak v tom, že na tom nemáš žádný logo, homologaci a podobně. Takže když ti nějakej skopčáckej policajt zalehne pod auto a bude to zkoumat, tak může být problém. (Nicméně osobně to nečekám, když se to udělá podle originálu a nebude to dělat kravál).
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Musím měnit na Forester SH zadní díl vejfuku(x2). koukám na ty druhovýroby http://autodily.mjauto.cz/subaru/forester-sh/2-0_110/zadni-tlumic/fnn-P9048.html
    ceny+-stejná u všech,co jsem našel.. má s tím někdo zkušenost?


    A nebo jsem koukal na Nerezové výfuky https://www.facebook.com/nerezvyfuk/ má to nějaký smysl?
    Díky za jakýkoliv postřeh...

    (asi bude potřeba i střední Y díl) ten spojmezi zadníma středním je kus rezu..
    TROOP
    TROOP --- ---
    Mezigenerační setkání na trati Rally Vyškov RZ Ivanovická brána

    4PTO
    4PTO --- ---
    odložím si
    Subaru Impreza WRX STi Type RA a nové WRX STi: Zažij Subaru! - Garáž.cz
    https://www.garaz.cz/...i-type-ra-a-nove-wrx-sti-zazij-subaru-468?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    SPM: mam objednanej spesl OBD kabl tak budu logovat a uvidime :)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    EXCITE: no ja tam ty fotky vlozila otocene a tohle z toho vylezlo :-D a ještě se za to platí :-D
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    REDDAY8: ukroutil bych si hlavu,kdybych se na to chtěl podívat :)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    EXCITE: už je zpět :)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    EXCITE: bohuzel, jen vypršela platnost, musim to obnovit. :-)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    REDDAY8: už zaujalo? :) inzerát je pryč..
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Sháním 1 kolo na spec B viz fotky. Koupil jsem spec B a kromě origo kol jsem vyfáral v kumbale 3/4 sady. případně tipy... dik

    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    Prodavam sve auto, treba to tu někoho zaujme. :-)
    Subaru Forester - Sauto.cz
    https://www.sauto.cz/osobni/detail/subaru/forester/17900095?goFrom=list
    SPM
    SPM --- ---
    LEHUOK: no ona ta rucicka strasne lze a drzi v ty stejny pozici pri velkym rozptylu teplot ( u mne asi 70 - 105C), takze realne se jeste nepohla. jinak zrovna zacpa je v pohode, to ten vetrak ufouka v klidu.
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    SPM: Cau, s tim jsem nikdy problem nemel, na tom screenu vidis teplotu - je v norme jako je vzdycky. Jinak ted je na NZ zima takze teploty tak 5-15 stupnu v Aucklandu.

    Ses si jistej ze je vse ok, termostat apod..? Co vim ze zavari i sebelepsim novejm autum je popojizdeni v zacpe na rozpalenym asfaltu se zapnutou klimatiazci..
    SPM
    SPM --- ---
    LEHUOK: Hele a zkoušel jsi koukat na reálnou teplotu vody při takovýhle jízdě? :-) Nevim teda jaká je v tuhle dobu teplota na NZ, ale co jezdím teď poslední dobou u nás, kde panujou teploty přes 30, tak se i při blbejch 130 dostávám s teplotou skoro ke stovce, když přijde nějaký větší stoupání (a eventuelně nutnost další akcelerace kvůli nějakýmu kikotovi).
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    IKSIK: Nj ten tlak je spis z tradice v psi, Zeland jede naplno metrickej system uz par desitek let.. :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    LEHUOK: Slušný. :) Hele a tlak měříš v psi a rychlost v km/h? Na NZ, jo?
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    IKSIK: Je na nastence :)

    Legacy GT.

    Dopral jsem mu po roce par malych upgradu (pardon vetsinu veci znam lip v anglictine):
    - ported catless front downpipe (trubka mezi turbem a rezonatorem uprostred auta)
    - vysokopruchodovej katalyzator
    - oil catch can (zachytava olej a vzduch z motoru, z fabriky to vsechno jde zpet do sani a muze snizovat oktanovy cislo)
    - ECU road tune, vyladil mi smes, odstranil detonace, zvysil lehce boost na 16psi a hlavne odstranil omezovac rychlosti (190km/h).

    Docela prdel, ty omezovace tam jsou dva, jeden an rychlost, druhy na otacky pri zarazenem patem stupni, proto s tim dost lidi na netu valci. Bylo to poprvy co jsem se byl poradne projet po tom cipnuti, bezva zazitek.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    LEHUOK: A co to máš za bourák?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam