• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    LEHUOK: Za cenu přepravy bys měl celou novou nápravu, ne? :)
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    AXTHEB: No ja mam takovyho gremlina co nemuzu rozlousknout. Kolem 110-120km/h se obcas chveje ovlant. V zatezi, na neutral, na tom nezalezi. A jenom obcas, chvilema to je citit, chvilema ne. Na NZ se stejne teoreticky vic jak 100 nikde nesmi ale i tak me to prudi. Dela to od jiste doby co jsem trochu s autem zaprasil (smyky, rucky apod na ujezdenem pisku na plazi).

    Vyvazeni kol - hotovo, kosti a vsechny prvky odpruzeni se aji ok, brzdy ok, pneumatiky jsem dokonce i daval novy od ty doby (to trochu pomohlo zda se, ale furt je to citit)... Posledni moznost co to muze byt jsou poloosy, a do tech se mi nechce, protoze jiny z vrakace muzou bejt stejne naprd jako ty co tam mam, ne-li horsi, a novy nejsou taky uplna lace, byt sly hodne dolu s cenou (kolem 5-6k czk myslim).. Tak ze bych to dovezl do AWD v kontejneru aby se na to mrkli? :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    LEHUOK: Něco s přední nápravou, nevím přesně. Taky je to asi 6 let :)
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    AXTHEB: Zajimavy, co s tim bylo?

    BOB_GALLOWS: S tim ti nepomuzu, ja to resim u Winger Subaru, Auckland :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BOB_GALLOWS: Hele mně u prvního Suba ve dvou servisech řekli, že je neopravitelné a mám ho hodit do šrotu a v awd se na to koukli a "Přijďte zítra, bude to tak za 3 tisíce". Od té doby na ně nedám dopustit.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    AXTHEB: Tam jsem se byl prave na jedno spec B kouknout, kdyz jsem shanel. Mymu vkusu byl tenhle podnik o dost bliz... Tak ja to budu resit tam.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BOB_GALLOWS: awd.cz
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    LEHUOK: O kurwa, tak to se me asi bude tykat taky, protoze airbag se me taky tykal a taky musim uhanet.

    Kde jsi, pls, vyresil airbag? Ja to nejak naťuknul v ALM Hostivar, ale jejich pristup ani servis jako takovej me moc neokouzlil, radsi bych to resil jinde. Pripadne ze bych to vyresil oboji jednim vrzem nekde...
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    BOB_GALLOWS: Nevim, ja mam 2006. Ale zvlastni je ze s Takata airbagem mi nikdo nenapsal, jsem musel Subaru uhanet sam :)
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    LEHUOK: Jakejch rocniku se to tyka?
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    AXTHEB: Jj, BP lego taky.
    SPM
    SPM --- ---
    BOB_GALLOWS: nejhorsi je, ze to jinak zmordovany vubec nevypada. nic nikde neklepe, neboucha, beha hladce... jenom pak nastane takovyhle obdobi a objevi se hromada picovin :-D
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    SPM: Tak to jo, ja myslim, ze to co popisujes uplne odpovida 300k a to auto na to ma narok ;)
    SPM
    SPM --- ---
    BOB_GALLOWS: fotka je ilustracni, moje ma ted 316 :-) ale i tak jsou lidi s vyssim najezdem a mensima problemama. holt karma :-D ted mi dopoledne zdechlo zase suzuki... to ve stejnou chvili prestalo startovat, vymenil jsem mu svicky a bylo ok, do dneska... ted jede na dva valce :-D
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    SPM: Hele a to je tak zmordovany to auto po 200k km? To me trochu desi... °_°
    SPM
    SPM --- ---
    AXTHEB: Jo no a u úplně nových aut pro jistotu nedávají tu ručičku vůbec :-) Já mám v autě tenhle bazmek, co někdo v klubu vyráběl (tohle teda není z mého auta), který ukazuje spoustu zatajovaných věcí :-D



    Jenom jsem s tím pak strašně milován, i v servisu, protože furt chodím s nějakým problémem, který tam vyčtu a na autě jinak nic poznat neni :-D
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    AXTHEB: bylo by hezky, kdyby tam dodelali power user rezim, kterej tu rucicku donuti ukazovat pravdivy udaje... matne si vzpominam, ze u koncernovejch aut tomu melo jit pres diagnostiku domluvit.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SPM: No, Tak to funguje u všech novějších aut, protože jinak ta ručička lítá nahoru a dolů a děsí to řidiče
    SPM
    SPM --- ---
    AXTHEB: kamarádovi přišla, na BP Legu

    LEHUOK: Popravdě asi nikdy. Teda za mýho ježdění se přetěsňoval motor, ale myslím, že zrovna pumpa tam tenkrát zůstala stejná, měnily se třeba napínáky. A u předchozích majitelů bych moc nevsázel na to, že by ten motor byl kdy otevřenej. No, uvidíme... jinak největší podvod podle mě je ta ručička teploměru, která drží na středu od 70C do 105C... nemít tam píchlej ten, co čte teplotu z diagnostiky, tak na tohle nikdy nepřijdu... Teda přijdu na to ve chvíli, kdy se to zhorší natolik, že to přeleze těch 105C a to už je v tu chvíli pomalu na odtah :-D
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    SPM: Ta vodni pumpa muze byt realna varianta - kdy byla naposled menena? "Nevyhoda" rozvodoveho retezu je ze narozdil od klasickych rozvodu to cloveka nenuti vymenit vodni pumpu, a casto se to proto zanedba.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam