• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    SPM: 3k + 3 tejdny z Japonska no. Jako feer, jen že to zjistím v poznámce na fuckture poté, co je auto doma. existujou telefény dnes.
    SPM
    SPM --- ---
    BOB_GALLOWS: nechci kecat, ale mám za to, že zrovna ten silentblok motoru je dost drahej a i se blbějš mění (ikdyž servis to má asi nacvičení). Tak možná proto, že to nebyl díl za pětikilo...
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Jinak doporučuju nastudovat princip funkce viskózy just 4 fun, strojnicko-technologicka vyfikundace neskutečná :))
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Subaru subaruje, viskóza viskozuje. Uvidíme jak dlouho teda, nejsem velkej fasounek repasi, ale pan Baláž působil solidně. Repase 190 EUR + poštovny (vs. 18k nová viskóza).

    V AWD snad ok, udělali ještě pár dalších picovinek, jen občas moc nepochopím takovej kiks... Doma na faktuře koukám v poznámkách "utrzenej P silentblok motoru". WTF, nemohli mi to dát vědět a okamžitě dohodnout vymenu kusu gumy, když jsme si 99x volali kvůli visko a jinejm věcem??? Není to poprvý, co jinak dobrou práci sestrelej nějakým vopruzem šíleným
    ROZCUCHANA
    ROZCUCHANA --- ---
    BOB_GALLOWS: Impreza, do 10tisíc, takže by se to mělo vejít snad v pohodě. Já právě našla spoustu míst, který vypadají ok, ale ráda si nechám poradit:) Dík, pohledám si to!
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    ROZCUCHANA: jaký subo / limit plnění?

    Na Podbabe tam někde v okoli areálu u VW / Škoda je taková zaprdena garáž co dělá skla na pojistky a celkem to asi umej, i aby se to vešlo právě.

    jinak to dělaj na každým rohu....
    ROZCUCHANA
    ROZCUCHANA --- ---
    Poradíte někdo kam s prasklým předním sklem v Praze (ideálně Zličín, Smíchov nebo Radotín a okolí)? Vztahuje se mi na to pojistka, ale servis blízko práce má plno na celý měsíc dopředu uf. Díky!
    4PTO
    4PTO --- ---
    Jj lítání je zabiják justyn a trabantu :D
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    QNEDLEEQ: jo, v tom vrtulníku na začátku je právě Ej22 :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Do čeho všeho jde dát motor subaru :) https://www.youtube.com/watch?v=qU4tZDhBjoA
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    tak jsen to dneska nastartoval než jakože půjdu skusit aspoň tu baterku a helemese chyba pryč :D
    4PTO
    4PTO --- ---
    Jj, to prý hlásí i že ti došlo pivo ve sklepě :D
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    MUTOID: nn, jakákoli sebebanalnejsi chyba často rozsvítí tuhle trojkombinaci. '_'
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    obecně, není ta kombinace "světelek" přímo něco jako diagnostika? jako "svítime mi tři tzn. máš v hajzlu pravý zadní tlumič"? :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MUTOID: Diagnostiku :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    MUTOID: To nepomůže, ale zkusit to můžeš :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    4PTO: ok, zkusím zítra nějak ... dám vědět, dikes
    4PTO
    4PTO --- ---
    MUTOID: Jj, Vypnout zapnout jsem myslel baterku
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    4PTO: zrovna píšu :D
    .. 2011 legáč, vypnout zapnout nepomáhá ... baterku jsem neodpojoval
    4PTO
    4PTO --- ---
    MUTOID: A já že nám.fotis pěkné budíky. Zkusils to vypnout a zapnout? (Odpojit baterku) a co to je za auto?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: jsem zastavil u domu, prdnu tam P (automa) a auto chciplo... když jsem ho zkusil nastartovat tam skrtalo a chytlo až asi na 4ty pokus a zůstaly mi svítí ABS, Pecko a motor :/ ... googlim a googlim a nikde nic, zatím, v manuálu taky samoze nic... tak mě napadá jestli někdo tady nevíte
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam