• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    MUTOID: nn, jakákoli sebebanalnejsi chyba často rozsvítí tuhle trojkombinaci. '_'
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    obecně, není ta kombinace "světelek" přímo něco jako diagnostika? jako "svítime mi tři tzn. máš v hajzlu pravý zadní tlumič"? :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MUTOID: Diagnostiku :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    MUTOID: To nepomůže, ale zkusit to můžeš :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    4PTO: ok, zkusím zítra nějak ... dám vědět, dikes
    4PTO
    4PTO --- ---
    MUTOID: Jj, Vypnout zapnout jsem myslel baterku
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    4PTO: zrovna píšu :D
    .. 2011 legáč, vypnout zapnout nepomáhá ... baterku jsem neodpojoval
    4PTO
    4PTO --- ---
    MUTOID: A já že nám.fotis pěkné budíky. Zkusils to vypnout a zapnout? (Odpojit baterku) a co to je za auto?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: jsem zastavil u domu, prdnu tam P (automa) a auto chciplo... když jsem ho zkusil nastartovat tam skrtalo a chytlo až asi na 4ty pokus a zůstaly mi svítí ABS, Pecko a motor :/ ... googlim a googlim a nikde nic, zatím, v manuálu taky samoze nic... tak mě napadá jestli někdo tady nevíte
    SPM
    SPM --- ---
    Mně furt raděj, že se to opravuje otočením knoflíku na rádiu doprava :-D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    808303: Si zvykneš.
    4PTO
    4PTO --- ---
    808303: Ve 148k by nemělo :/ ty km jsou ověřený? Ne že by to na problémů cokoliv měnilo..
    808303
    808303 --- ---
    BOB_GALLOWS: Beatbox :D
    808303
    808303 --- ---
    BOB_GALLOWS: no sedí mi to teoreticky jedine na prevodovku. tim, ze se to ozyva jen na 4ce to asi dif nebude. lehtam plyn, jedu plynule a v cca 80km/h to začne, když plynule přidávám, tak hučení zvyšuje tón až přestane okolo 100km/h. je slyšet, že to souvisí s chodem AT. Trochu me to znervoznuje. Jinak, jo, ještě par zajimavejch věcí. občas nestartuju, tipuju neco s imobilizerem. a nestahuje okno asi ovladani ve dverich. tvl, mam to 2 mesice a už to začíná.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    808303: Hučej často ložiska, ale ty zvuky se někdy těžko popisujou... V AWD občas dělám zajímavej beatbox, když se snažím nastínit nějaký audio-problém :)

    Jak se ti povedlo tak jednoznačně lokalizovat ten zvuk? Myslím, že sluch mám dobrej, i dokážu zhruba vymyslet, co by co mohlo být, ale v 90% případů slyším "zvuky vodněkud z podvozku", občas "zepředu / zezadu"...

    Dělá ta převodovka jěště něco zajímavýho?
    808303
    808303 --- ---
    Impreza Wagon 2007, 2.0R, 4EAT, 148tkm. Když jedu s lehkou nohou na plynu okolo 80-90km/h na čtyrce, tak se ozývá hučení od převodovky. Setkal se s tim někdo?
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    BOB_GALLOWS:
    AXTHEB: Haha, jo jo ja to mam jako prihradku na bryle. Navic ten komp u JDM importu nechces, pac cudliky apod maj kanji misto normalnich popisku, a to se mi osobne moc nelibi :) A kolikrat je to nepouzitelny.

    SPM
    SPM --- ---
    ROZCUCHANA: no zasadni problem je, ze je to tak liny, ze to nepredjede ani traktor :-) jinak obecne ty motory pruserovy nebyly a oproti predchozi 1.6 ta 1.5ka pry alespon nezere, kdyz se s ni jede slusne (1.6 byla zoufale pomala taky a jeste k tomu zrala stejne jako dvoulitr).
    ROZCUCHANA
    ROZCUCHANA --- ---
    Ahoj, mám fakt jednoduchý stupidní dotaz:) Kdyby si chtěl začátečník pořídit Imprezu 1.5 z roku 2006, byla by to naprostá blbost nebo ne? Prý je 1.5 líná, to mi ale vůbec nevadí a je to manuál, takže ideální. Jestli je spodek zrezlý bych si samo zkontrolovala. Jen mě zajímá, jestli tam není nějaký zásadní průser, proč by se tomu měl nováček raději vyhnout? Díky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam