• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    SPM
    SPM --- ---
    Někde se nedávno řešila nějaká homologovaná lavice v celku pro děti. To se pak snad vešlo i do Subaru (3 podsedáky se podle mě nevejdou ani do outbacka a kdo ví jestli to tribecy). Ale stálo to nějakou šílenou raketu teda...
    CROSS
    CROSS --- ---
    Tři děti do Forestra na podsedácích… to jestli někdo dovede, chtěl bych tip na ty podsedáky.
    1023
    1023 --- ---
    QNEDLEEQ: A pardon, menší doplnění. Starého si nechám, tohle je pro ženu. Dle jejich slov chce nové auto, které bude mít víc čudlíků a nebude vypadat jak popelnice. Otitk párkrát boural když jsme se snazili dojet domů a z domů a pak nás taky dvakrát nabourali na parkovišti.
    1023
    1023 --- ---
    Zdravím vespolek, prosím o radu. Mám Outback 2001, manuál, 2,5l Benzín a hledám za něj náhradu. Koukám jak na Outbacky, tak na Forestry. Rozpočet je do 250 000. Bude to jezdit kromě silnic i po naší příjezdový cestě připomínající tankodrom (brody, díry, rozbahněný kopec, sníh, hodně sněhu...) A to nejdůležitější, potřebuju dozadu narvat tři děti na podsedácích. Poradil by někdo po čem se koukat, popřípadě čemu se rovnou vyhnout? Děkuji předem za rady.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Narazil jsem náhodou tady na toho týpka, má zajímavej povoz. :-]
    ALNSM Overland - Overlanding the World in a Subaru Forester
    https://alnsmoverland.com
    SPM
    SPM --- ---
    AXTHEB: nadšenci :-) uvidíme jak to vyjde finálně. Plus teda na ty pro auto nepodstatný ptákoviny taky padne ne úplně málo (jenom to plesnivý webasto, který už má připravenou montáž, mně stálo 20 a teď jsem ještě objednával nějaký elektro ptákoviny, u jejichž faktury se dusím ještě teď :-) ).
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SPM: Do 2 kil? To je hodně dobrý. Tipoval jsem tak tři.
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    Řešil někdo z Vás bezdrátové Android Auto? Můj infotainment to neumí (MY 2019)...
    Přemýšlím nad krabičku AAWireless

    AAWireless | Indiegogo
    https://www.indiegogo.com/projects/aawireless#/

    Zkoušel někdo něco jiného?
    SPM
    SPM --- ---
    AXTHEB: neustále se zvyšující :-) Ale rozebralo se to trochu víc, než se čekalo... aktuálně se to snad do 2 kil vleze (bez pořizovací ceny auta).
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Jakej je odhadovanej rozpočet na renovaci?
    SPM
    SPM --- ---
    MARIHAI: Libero :-) (ikdyž můj renovátor si teď ze mě dělá prdel, že to přestavuje na motokáru :-D)

    A pro zlokočku: nezapomněl jsem, maká se na tom :-D

    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    SPM: Co to je?:)
    SPM
    SPM --- ---
    Jsem vážně zvědavej, jestli to ještě někdy bude jezdit :-D

    YARY
    YARY --- ---
    The all-new 2022 Subaru Outback® Wilderness™.
    https://youtu.be/BZDxH9zTvQ8

    Ale jo za mě pěkný...
    SPM
    SPM --- ---
    EXCITE: jak píše AXTHEB: spojka tam není a naopak tomu hydroměniči je ten prokluz úplně ukradený. Takže nevadí (teda, ona to pořád nějaká zátěž je, ale proti spojce furt lepší) rozjíždění se s těžkým přívěsem, nevadí popojíždění po milimetrech v terénu, do kopce, ... dá se s tím všude plazit v minimální rychlosti. Jako ano, pokud se to přežene, tak se přehřeje olej i v tom automatu a svítí ošklivá kontrolka. Ale slyšel jsem zatím o jednom případu, kdy to někdo rozsvítil (a ten si to auto spletl se sněžnou rolbou).
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    KLATIC: jo, napadlo mne jedno proti: Krapet to žere. A krapet je 10l ,když jezdím smíšeně město, okresky.


    AXTHEB: Ale když chce tahat, pokud by tahal těžký vozejky,tak dostává spojka na prdel, ne?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EXCITE: Hydroměničové automaty nemají redukci, naopak ve sračkách se s automatem rozjíždíš rovnou na dvojku. Redukce je od toho, aby ti to nechcíplo, ale měnič to chcípnout nenechá, oproti tomu větší stupeň - menší krouťák - menší riziko proklouznutí kola.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    SPM: Má ten automat redukci?


    KLATIC: Mám 2.0 atmo, manual s redukcí,s LPG, za mne jo :)
    SPM
    SPM --- ---
    4PTO: ja ho mam v H6 a celkem se mi to libi :-) teda, ja mam jeste 4 kvalt a je tam na dvojce takova blba dira, ale jinak ok. naproti tomu co jsem mel pujcene alespon ty starsi kusy (jednickova impreza, jednickovy a trojkovy lego), tak me manual nebetycne sr... stval :-) teda, to melo tak priserne tuhou spojku, ze jsem si po kazdy jizde Prahou sel nakladat levou nohu do lavoru s horkou vodou :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam