• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    SPM: tu měděný trubky na rámu jsou ochrana kabelových svazků nebo něco sofistikovanějšího?

    jinak tipuju 3 :)
    SPM
    SPM --- ---
    Tak schválně, kolik Liber vidíte na fotce? :-)

    SPM
    SPM --- ---
    BOB_GALLOWS: řadovej, v podstatě stejný motor jako v první justy, ale v liberu je položenej naplacato na zadní nápravě.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    SPM: V Liberu je 3-válec? Z produkce Subaru? To asi ale neni placatej, ne? :)
    SPM
    SPM --- ---
    AXTHEB: Když jsem koupil FAčko, tak s ním jela domů žena a já jel před ní v H6. Většinu času jsem s tím jel dost pomalu, aby s tím nevyváděla nějaký kraviny. Nicméně v poslední obci před dojezdem domů se nám do prostřed toho konvoje vesralo nějaký AMGčko dost na prasáka z vedlejší a ještě mi jel nalepenej pomalu až v kufru. Tak mě to za hranicí města přestalo bavit, šlápnul jsem na to a v první zatáčce jsem mu zmizel a kochal jsem se v zrcátku pohledem na to, že kromě toho, že jsem mu s tou 20 letou herkou zdrhnul, tak nedokáže zmizet ani tomu Liberu, který se tlačí zase na něj :-)

    Jinak samozřejmě kdyby v tom autě nesedělo úplný dřevo, který nezná ani přednost, tak nám ujel všem. Nicméně i tak ten 3 válec v tom umí pelášit ve finále celkem slušně :-)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SPM: Nerozumim
    SPM
    SPM --- ---
    AXTHEB: Bys koukal, jak se to AMGčko v těch zatáčkách potilo, když jsme to vezli domů :-))))
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    CROSS: Hyundai H-1 v uplnym holobytu:) Manualni klima, manualni prevodovka, nema tempomat.
    CROSS
    CROSS --- ---
    AXTHEB: A jakou dodávku jsi pořídil?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    HERR_FLICK: To je na mne trochu moc eighties/nineties party:) Navic je to maly a nejede to. I kdyz na ten mesic, co asi zase letos budeme v Milovicich idealni:)
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    AXTHEB: axtheb simtě)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Nechcete někdo hagusy Cruz Airo X, sundané z Legacy 2008? Rok staré, původní cena asi 4k, teď za tři.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Tak já už jsem ex-subarista, protože Subaru dodávky nedělá:)
    PUSCHPULL
    PUSCHPULL --- ---
    Zdravím subaristy. :-)
    O NYXu jsem se dozvěděl nedávno a tak se tu teprve rozkoukávám.
    Je tu ohromné množsví témat a vláken. Zatím si trochu mapuji co mě zajímá.
    CAROLIAN
    CAROLIAN --- ---
    tak jsem dneska hodila Outback do příkopu... (jedu 120 po suché silnici, když za zatáčkou nafoukaný rozježděný sníh a do toho vítr)... co mě fascinuje je, že po hodinkách (v rámci kterých jsem trefila takovou tu tyčku pro pluhy) a co jsem skončila dobrých deset metrů mimo silnici, jsou škody ztracený panel ze dveří (jak ho odrazila ta tyčka, už jsme ho nenašli), šlic na dveřích (pořád ta tyčka) a zuté levé přední kolo (guma je zpět, zatím se nezdá, že by ucházela)... za 22 let v subaru je to můj druhý nedobrovolný (vý)let mimo silnici - a ani v jednom případě se mi "nepodařilo" to hodit na střechu... takže člověk pak normálně vystoupí, obhlídne škody a jde řešit, jak se zase dostat na silnici...
    FANDANGO
    FANDANGO --- ---
    Přátelé, stejně s tím pojedu do servisu... ale rád bych věděl, co mě čeká :)
    - Levorg 2016, podruhé se rozehrála "diskotéka" s informací, že je problém s parkovací brzdou, poprvé to po krátké pauze zhaslo, teď zatím nic.

    V manuálu klasika, jeďte do servisu. Krom toho, že nemůžu ovládat start/stop, nejde přepínat jízdní režim a tempomat to do klasického nouzáku nenaskočilo a vše se tváří, že funguje jak má (výkon, parkovací brzda, ..) díky za tipy.
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    DICK85: To ráda slyším, jen fakt nikdo schopný se nechce přidat do tohoto týmu? Nebo nevíte, kde hledat? Díky za pomoc.
    DICK85
    DICK85 --- ---
    PIPLA: outback 2016 150 k pravidelny servis, predni brzdy nasracku. Zaver: velka spokojenost :-)
    DICK85
    DICK85 --- ---
    PIPLA: Akorát se k Vám chystám :-)
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Někdo šikovný, co má rád Subaru?
    Awd.cz hledá mechanika do servisu + zároveň i na občasnou výpomoc do kanceláře. Plat až 60k.
    [Automechanik SUBARU]
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam