• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPolitické alternativy a jejich příznivci
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: pravo-leve deleni se ti nelibi predevsim proto, ze z nej vychazis jako levicak, a to se ti zda blbe.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Omlouvám se, první anketu jsem omylem uzavřel, přestože vedl prof. Švejnar: [ prof. Jan Švejnar ]
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VOID: Paroubka myslím nechceme nikdo. Je škoda, že na stranu Švejnara se postavil Paroubek... asi stejně velká, jako že proti radaru je KSČM nebo že Švejnar není proti radaru... :-)
    VOID
    VOID --- ---
    LONESTAR: v pristich volbach zvitezi paroubek, opozici necha povrazdit a pozavirat, svejnara ucini ministrem vsehomira a pak emigruju ja :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LONESTAR: Nebo jak si to užít.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: kouřit konopí, kdyby k tomu došlo - no taky
    možnost, jak se s tím vyrovnat :-D)))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LONESTAR: Ale houby :-) Naopak, byl by důvodem k oslavám. Já bych dokonce možná znovu začal kouřit konopí, kdyby k tomu došlo.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: volební výsledek, který by dovedl KJ na pozici předsedkyně vlády, by IMHO byl dostatečným důvodem k emigraci...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LONESTAR: No je na to mladá, no. Tak předsedkyně vlády, ok :-) Pro mě rozhodně přijatelnější, než Topol-M.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: Nevyhrožuj, diktátore! :-D)
    Sorry, ale představa Káči Jaujau jako prezidentky mé vlasti je pro mě nepřijatelná...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LONESTAR: Zato u tebe jsou navíc celé věty, někdy i celé příspěvky. Bez nich by celá diskuze dávala daleko lepší smysl (a nezapomínej, kdo je tady moderátor !! :-)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: ve slově "politička" máš 4-5 písmen navíc - bez nich ta věta dává daleko větší smysl...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VOID: V téhle době není jiná volba: buď budeš bavič, nebo strašitel. Strašitel být nechci a neumím...

    LONESTAR: No Kuchová je trochu extrém... já bych radši paní Au au, když už. A to si nedělám srandu: Kateřina Jacques se aspoň chová jako politička.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    VOID
    VOID --- ---
    XCHAOS: nekdy mi pripada, ze tvuj mozek neni racionalni, jako spis nejake dada :)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: presto si myslis, ze jsi parchant a potrebujes nejakou dominu, ktera by ti vladla. delej s tim neco! ;D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _BENNY: Hó ho hó ! Já mám větší sebevědomí než ty !
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    lepsi nez mit nejakou diktatorku je poresit svoje nizke sebevedomi :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VOID: Je tu tradice: archetyp moudré kněžny Libuše. Běda mužům, kterým žena vládne ! (a právě proto chci prezidentku: jsme parchanti, a nic lepšího si nezasloužíme...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam