• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPolitické alternativy a jejich příznivci
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _BENNY: no ano, ale ČEZ je státní podnik. my jako občané máme právo kecat ČEZu do toho, kolik platí svým manžerům...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: ano, presne tak. viz THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    _BENNY: dane platim stejne jako ostatni. jen nechapu, ze nejakej zmrdecek v CEZu ma 10x i vic vetsi plat nez doktor po 40-ti letech praxe. Nic vic, nic min.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Lidi chtějí kontrolu. Chtějí vidět, že když přispívají oni, tak že přispívají i jiní.

    Co na tom, že ty peníze se nerozdělí efektivně a po cestě se rozkradou. Hlavně aby sousedovi chcíplo prase taky, pokud chcípá i mě...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    THE_MIRACLE: jasne, ty jsi zgrt, ale cizi penize bys rozhazoval rad
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    _BENNY: Opet se projevujes jako naprostej IDIOT. Nekteri se holt nezmeni.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    jsi prece socialne citlivy!
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    THE_MIRACLE: 2,2 tacu mesicne na podporu spravedlivejsiho systemu bys prece ozelel...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    _BENNY: 13k splacim byt, takze zas tolik mi nezbyde.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    _BENNY: A nerekl sem, ze delam prd, jen delam ve firme, ktera je uplne zbytecna.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    THE_MIRACLE: tak to mas vic, nez kolik cini prumerna mzda v CR, ty burzouste! koukej se podelit!
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    _BENNY: mam cistou mzdu 22k
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    THE_MIRACLE: vzdyt rikas ze delas prd a beres za to jako doktor, tak neco mit musis. a je prece jedno jestli beres tisic nebo stotisic, desatka je pomerna. proste mu dej 10% a system bude spravedlivejsi, nemyslis? zacnes prece od sebe, a ne pokrytecky od ostatnich, nebo ne?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VOID: ok, ale ona egyptologie skutečně je koníček. koníček bohatých, když jsme u toho. ať otevřou nějakou egyptologickou univerzitu třetího věku, pro bohaté důchodce (kterých BTW přibývá, jako jinde v EU).

    já mluvil o školném na základních a středních školách, které by samozřejmě měl platit stát, ale že jo... musí jít vymyslet nějaký +/- tržní systém, kde nebudou tabulkové platy, a jednotlivé školy budou mít různé renomé a různé specializace, apod.

    já bych třeba chtěl, aby ČR vstoupila do ESA. A taky nevím, jak toho dosáhnout...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    _BENNY: Prosim te, ja nechapu co to tady kvakas... Jak mu muzu prispet, kdyz sem rad, ze vyziju sam. V uvozovkach.
    VOID
    VOID --- ---
    XCHAOS: brrrr. podivej, mame jedny z nejlepsich egyptologu na svete. rocne se obor otvira pro 2 studenty. ti maji vetsinou velke zkusenosti z praxe primo z vykopavek.
    tak tady by ucitele (opet jedni z nejkvalitejsich) brali mesicne tak petistovku.

    zatimco profesori na pajdakach, ktere jsou narvane k prasknuti, by se vozili v limuzinach.

    tohle neni cesta, jakou bych se chtel vydat. :))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _BENNY: bude holt muset jít dělat státního úředníka, no. ti mají svoje jisté i když od nich nechce nikdo nic :-)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    THE_MIRACLE: to jsem nekde napsal?
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    THE_MIRACLE: a kdyz uz ti to prijde nemoralni, hodlas s tim neco delat? proc tatovi solidarne neprispejes?
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    _BENNY: vsichni ucitele jsou neschopni?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam