• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPolitické alternativy a jejich příznivci
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LONESTAR: podívej, já ho tak dlouho nesleduju. pokud jeho názory nebudou konzistentní mezi sebou navzájem, a to během určitého období, tzn. třeba i za dalších pár let, tak se na něj vykašlu. antiklausem může být kdekdo...

    uveď příklad nějakého bodu, na který podle tebe zatím už stihl zásadně změnit názor.

    tak např. odmítl slíbit KSČM, že bude proti radaru (a přitom JÁ jsem proti radaru !!!)
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    XCHAOS: Tibet je nejdůležitější téma světa, ke kterému musí každý zaujmout jasný postoj???
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: korouhvička se hezky česky říká takovým lidem...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    V konferenci o Klausovi mi smazali tohle. Nechápu proč... :-)
    http://www.feminismus.cz/super.html
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LONESTAR: Srovnej s Klausovým "násilí je špatně" - http://www.klaus.cz/klaus2/asp/clanek.asp?id=A9tQoMLMvSiV - jo, tomu říkám "slovo do pranice" :-))

    LONESTAR: jo, přesně. mě to vyhovuje. a navíc - není to pravda. citoval jsem dvě docela vyhraněná stanoviska.

    JACHYMKO: to se uvidí. ale aspoň nevydává knihy typu "země placatá, nikoliv kulatá". to je dobrý základ...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: neco? :D Tibet jistou autonomii ma a demonstranty a vytrzniky policie bije po celem svete (nekde na ne i strili projektily, vsak vis). rekl co by Tibet mel mit, pricemz to uz davno ma. ten clovek ma desivy strach z toho, ze by rekl neco nepopularniho...

    XCHAOS: probuh. takoveho cloveka nebrat, soupnout ho do nejblizsiho letadla na Michigan a sbohem a satecek.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: prostě kecálek, co si to u nikoho nechce rozházet
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: zas tak obecny to neni i kdyz priznavam, ze jasny postoj to neni...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    OTÁZKA (Skrivanek)
    Jak je to pane Švejnare s Vaším navrhovaným názorem odchodu občanů ČR do starobního důchodu v osmdesáti letech věku, který jste deklaroval v roce 2007 v Hospodářských novinách. Samozřejmě bez snížení nebo redukce pojistného.
    ODPOVĚĎ (18.03.2008 11:32)
    Dobry den, nenavrhoval jsem odchod do duchodu v osmdesati letech. Navrhuji pozdejsi odchod nez nyni s tim, ze duchodci budou dostavat vyssi duchody. Zdravy dvaasedesatnik muze jeste par let pracovat, zatimco nemocny osmdesatilety duchodce by mel dostavat dustojnejsi duchod.


    No tomu fakt říkám levicový populismus ! S tímhle si socdemáky nezíská.

    OTÁZKA (Dopravák)
    Opravdu si myslíte,že jsou Mašínové hrdinové ?
    ODPOVĚĎ (18.03.2008 11:26)
    Bratri Masinove hrali dulezitou roli v odboji proti komunistickemu rezimu, pri jejich akcich vsak zahynulo nekolik lidi a proto jsem behem kandidatury rekl, ze bych jim v pripade zvoleni prezidentem neudelil vyznamenani.


    No a s tímhle zase neosloví ódéesáky. Takže co s ním ? já to vidím jasně: měl by blíž spolupracovat se SZ, a pomoci s ní udělat středovou liberálně-zelenou frontu, ke které má ČR sice nejblíž, ale pořád je to málo, a která v EU zoufale chybí...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: blablablabla... obecné cancy, nic víc - čekals něco jiného? ;-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    http://www.lidovky.cz/odpovedi.asp?t=SVEJNAR2

    ODPOVĚĎ (18.03.2008 11:22)
    Dobry den, v Tibetu a ostatnich regionech tohoto typu by mely byt respektovany zakladni lidska prava, vcetne svobody shromazdovani. Tibet by mel mit urcitou miru autonomie a nemel by byt dlouhodobe okupovan.

    No, aspoň něco.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: nijak... nauč se s tím žít ;-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    JACHYMKO: no je to rozhodně lepší, než kdyby měl čitelný názor se kterým nesouhlasím :-)

    Každopádně: už jste někdo našli, jak se vyjádřil k Tibetu ? jestli nijak, tak u mě fakt asi skončil... sakra, takhle to může zabalit, když vycouvá z veřejného dění. nemá aspoň nějaký blog ?
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: nemyslím, že by Švejnar řešil volby 2013 dříve, než na podzim 2012 - pokud je vůbec řešit bude...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: no prece se nebude radit jen s Dzamilou, neblbni :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _BENNY: bude. a SZ podle mě taky.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: takze ti nebude vadit, ze Cinu polohlasem pokara a pak pojede do Pekingu udelat byznys? ;-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _BENNY: ne, to právě ne. pro mě je Švejnar právě osoba, která se bude o svých krocích radit s nějakým širším okruhem poradců - a takové politiky já chci.. právě, že lidi, co reprezentují jen sami sebe, patří možná tak do umění, ale rozhodně ne do demokratické politiky.

    (je fakt, že ani s poradci se to nemá přehánět... nevěřím, že Havel měl "humanitární bombardování" ze své hlavy... no, prostě si asi vybral nějakého špatného bezpečnostního poradce, v té době, no...)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: podle me by se mel zachovat tak, jak je mu vlastni, aby bylo jasne kdo je pan Svejnar zac :-)

    osobne mam za to, ze jeho postoj je maximalne nejasny, resp. ambivalentni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam