• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPolitické alternativy a jejich příznivci
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    S_TEJK:
    1) Lidé, co nabrali zkušenost v 90. letech a z toho hnojiště odešli. Dnes povětšinou vědí, kde byly chyby, ale nemají sebemenší zájem podporovat kohokoliv - jsou na to moc zklamaní. Znám docela dost takových a stále si jen ověřuji, jak moc mají pravdu.
    2) Ano, působí a chová se. Ale neznamená, že je. Jsou zde organizace, které by šly dokopat ke kvalitní práci. Avšak chtělo by to rozumné nakopnutí - ne příliš svazující a ne příliš odkopávající. Prostě povzbudit lidi, co 10 let nemají motivaci cokoliv dělat... Klíčem je úzké zaměření takových organizací, které relativně zaručuje bezproblémovost.
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    KEDRIGERN:
    1) jake lidi myslis pls? nejak mi unika ze by se tu nekde vznasela masa politickych profiku
    3) obcansky sektor na me pusobi velice impotetne, ale mozna se pletu
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    THE_MIRACLE: spis bude zajimave sledovat zda se podari sehrat uspesne kulisarnu a la TOP09 a VV znovu

    Babis se jen opozdene pokusi zopakovat model Barty, nechapu ze se k nekomu s jeho povesti pridavaji lide jako Janouch a Siklova, ale asi uz vymleto vic nez se zda

    kazdopadne na politicke scene bude veselo a tlacenice, a divil bych se kdyby chytrejsi ze soucasnych etablovanych stran nezamichali kartami drive a poslusne cekali na radne volby az se zformuje armada jejich konkurentu
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    KEDRIGERN: souhlasím
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    THE_MIRACLE: Ještě bych k tomu vlastně dodal:
    1) Je zde spousta lidí, kteří mají velmi kvalitní zkušenost s kvalitním managmentem pol. strany. Ale pochybuji, že tihle týpci (Ano) pochopí, že dostat tyhle lidi není o penězích, ale o upřímnosti a názorech. Politika nefunguje jako trh, nemůžeš se spolehat na diktát reklamy - zvláště ne teď.
    2) Je zde mnoho kvalitních řešení. Stačí sáhnout po nějakém hotovém a nechat udělat kvalitní aplikaci na naše podmínky.
    3) Je zde rozsáhlý občanský sektor, kde krváceli jiní za to, aby byla možná spolupráce politika-občanský sektor.
    4) Mediokracie a medioprostituce je dnes již také do značné míry zerodovaná...

    Čili selhání jsou výmluvy a nekompetentnost.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    KEDRIGERN: prave... ja jsem k tomu taky spise skepticky, na druhou stranu to vitam...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Islanďané chtějí po krizi opravdovou změnu. Mění Ústavu - Zpravodajství (Český rozhlas)
    http://www.rozhlas.cz/zpravy/evropa/_zprava/islandane-chteji-po-krizi-opravdovou-zmenu-meni-ustavu--972682
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    THE_MIRACLE: Pokud se odprostím předsudků, tak ano. Stačilo by kandidovat v jednom kraji v krajských volbách příští rok, vyhrát (není těžké) a pak makat. Když by byly výsledky, tak mají 20% celorepublikově nejméně.

    Ale znamenalo by to inteligenci, práci a upřímnost. Těžko očekávat.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Myslíte si, že to má šanci?

    Ano2011.cz
    http://www.ano2011.cz/index.php
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ok, žádný zájemce o tenhle klub není (do pošty se ozval jen id THE_MIRACLE), tak ho zatím nechám, jak to je. (pokud máte návrh na změnu názvu, tak sem s ním - jako třeba jiné alternativy, tam uvést, pokud existují a máte pocit, že jim média poskytují málo prostoru)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KAILASH: no dyť proto jsem vyhlásil tu anketu [ XCHAOS @ Politické alternativy a jejich příznivci - Zelení, Piráti, Humanisti, Hasiči, atd. ]

    chci mít na NYXu 2-3 kluby, a chci jejich správu pojmout vážně. teď jich mám moc (i to je "politika"... být moderátor klubu...)
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    XCHAOS: blaze tomu kdo ma cas spravovat kluby :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    anketa ještě neskončila (hlasujte!) ale dovoluji si vás pozvat sem: [ XCHAOS @ Wikileaks, Manning, Island, Španělsko, OccupyWallStreet a další sociálně-mediální hnutí reflektující globální krizi ] - tento klub je daleko širší a obecnější

    tady je to o _politických_ alternativách - tedy o těch subjektech, které se snaží působit zcela v rámci systému, tedy kandidovat do parlamentu, a ne svolávat nějaké demonstrace, apod. - a svým způsobem je to tu tak trochu i o alternativách jako přímá demokracie, elektronické volby přes Internet, apod.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KAILASH: je to tu asi ontopic... ale nedokážu rozpoznat, jestli si dělá legraci, či co :)
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    Militantní ateismus - jediné řešení. Blog - Jan Werner (blog.iDNES.cz)
    http://werner.blog.idnes.cz/c/179929/Militantni-ateismus-jedine-reseni.html

    Student filosofie na FF a politologie na FSS Masarykovy Univerzity a člen Strany svobodných občanů.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---

    Mám věnovat tento klub id THE_MIRACLE?

    6 hlasy od 6 respondentů
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 16.7% / 1 hlas

    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Stávající držitelé moci budou vyváženi uskupeními "z hloubi" internetu - Datarama - Aktuálně.cz
    http://datarama.aktualne.centrum.cz/clanek.phtml?id=710129
    VSOUKOLOHLOR
    VSOUKOLOHLOR --- ---
    Piráti v Berlíně - zasloužené vítězství? - Deník Referendum
    http://denikreferendum.cz/clanek/11596-pirati-v-berline-zaslouzene-vitezstvi
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    tak zatím se jako zájemce o tenhle klub ozval id THE_MIRACLE - vidíte někdo důvod, proč bych mu ho neměl přehodit? je fakt, že to tady dost umírá. já už mám klub [ Wikileaks - Assange - Manning - Truth & freedom now! + revolution later ] a navíc jako člen [ Česká pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu ] asi nejsem zrovna nestranný moderátor klubu o politických alternativách (v podstatě jsem si svoji alternativu už vybral, že jo)

    celkově to tady dost umírá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam