• úvod
 • témata
 • události
 • tržiště
 • diskuze
 • nástěnka
 • přihlásit
  registrace
  ztracené heslo?
  THE_MIRACLEPolitické alternativy a jejich příznivci
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  SPIPI: To je pravda co píšete, tedy to nač odkazujete svým odkazem.

  Malá podotázka : Co soudíte o tom, že to, "co bylo považováno" v minulých letech za "stoletou vodu", to se najednou nějak opakuje néééé po sto letech ale 5x za sto let ??? Takže to, co bejvalo "stoletá voda" bude v budoucnu už "dvacetipětiletá voda"...; jaký máte na to názor ?
  A pokud ano, souhlasíte-li, proč to tak je ? Myslím, že ikdyby příroda byla zreformována na "ekologické původní stavy", že by tyto "opravy krajiny" neovlivnily ony dešťové spady, které jsou asi v tomto století jiné než v minulých. (( globální oteplování )).
  Myslíte si, že : kdyby globální oteplování bylo 10x silnější, že by jeho důsledky ochránila org. DUHA ? svými názory na vrácení krajiny do původního stavu ? ? Já myslím, že ne, že ani krajina pěstovaná 50 let by "globální deště" nezastavila.
  Co tedy dělat ?
  a) protipovodˇbové bariery
  b) vrátit krajinu do "puvodního" stavu
  c) celosvětově tlačit na změnu globálního oteplování ?
  SPIPI
  SPIPI --- ---
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  Je lepší zaplatit za vzniklé škody povodní 10 miliard, anebo raději dávat od r. 2002 do protipovodňových bariér o 10 miliard víc než dosud vydáno bylo ? A kolik bylo vydáno ? ( ví to vůbec někdo na ministerstvu ? ) A kolik bylo potřeba ještě vydat, aby škody tohoto rozsahu byly eliminovány ?
  KAILASH
  KAILASH --- ---
  SPIPI: nejak se nam to jmeno objevuje casteji :-)

  Je ale pravda, že v Sýrii bylo nedávno asi pět českých novinářů a ti si pobyt hradili ze svého (možná že Tereze Spencerové pobyt uhradil její zaměstnavatel – Literární noviny). Z další diskuse ovšem vyplývá, že pan Szántó má na mysli reportáže Daniela Solise. Nicméně Solis, který skutečně propagandisticky podkuřuje režimu Bašára Asada, je vůči BL autorsky v opozici.
  Jakub Szántó nepravdivě nařknul Britské listy z podpory syrského režimu
  http://www.blisty.cz/art/68804.html
  KAILASH
  KAILASH --- ---
  SPIPI: Mozna to je i nevyhoda takovych minihnuti a minialternativ, ze aby byli videt se musi sdruzovat na akce s jinymi minihnutimi a tam se vzdy nejaky extremista nebo rasista najde....
  SPIPI
  SPIPI --- ---
  S_TEJK: asi se vážně pomátl..

  já: "koukal jsem, že ses zúčastnil debaty o Sýrii, kterou supportovali náckové. WTF? To je celkem slušnej veletoč z antifašistický SZ k přednáškám po boku takovejch zmrdů, jako je Vondrák."

  DS: "Po boku mě seděl Rybák z haló novin, takže žádnej veletoš se nekonal. Rád vzdělávám masy nehledě na jejich předchozí ideologickou deviaci... něco jako převýchova, Pokud mají vůli, proč bych je zavrhoval. Jsem snad Bůh, abych soudil? (...) mezi svými studenty také nekádruji, čemu kdo věří. Jde o transfer nějakých informací. Přednáška o Sýrii, za kterou mi i zaplatili byla dobrou příležitostí odsoudit násilí."
  S_TEJK
  S_TEJK --- ---
  SPIPI: u pirátů myslím nikdy regulerně nebyl, i když se ochomítal a snažil se uchytit

  mě to teda hlava celkem bere, jsou v zasade dve varianty a) magor b)rovina spekulaci o motivaci a cilech , pripadne kombinace obojiho, ta se nevylucuje

  myslim, ze jeho schopnosti analyzovat konspirace doklada, ze si ani neumi proverit s kym kde vystupuje, pripadne to vi a je mu to jedno, oboji je vypovidajici vic nez dost ;)

  SPIPI
  SPIPI --- ---
  S_TEJK: dik, to mi hlava nebere.. přes zelený, piráty, zubovou, bobošíkovou až k náckům.. ten člověk musí bejt fakt nešťastnej.

  Se ho na ty nácky schválně zeptám.
  S_TEJK
  S_TEJK --- ---
  SPIPI: jaký dva? Rybák je nějaký moula z Halo novin, Vondrák nácek jak poleno

  Hledat | více než slova
  http://www.antifa.cz/search/node/vondrák

  event akce
  https://www.facebook.com/events/517431468316784/
  SPIPI
  SPIPI --- ---
  S_TEJK: hustý, a ti dva, to je kdo?
  S_TEJK
  S_TEJK --- ---
  SPIPI: dnes už i na ty neonacisty

  SPIPI
  SPIPI --- ---
  KAILASH: znám osobně, ještě ze SZ. Tehdy, tj. někdy před rokem 2009, byl celkem čitelnej a v základní rovině se s ním člověk poměrně často shodl. Pak jsem mu přestal rozumět.. dneska se mi jeví trochu jako šílenec, byť má pořád velký přehled. Takže bych ho definoval jako podivína se zvláštníma vazbama na magory :-)
  S_TEJK
  S_TEJK --- ---
  KAILASH: podle mě konspirační blázen v lepším případě, soudě dle povrchních toho co produkuje přes socciální sítě, mimochodem teď měl třeba zrovna přednášku o Syrii, kterou supportovali/spoluorganizovali neonacisti
  KAILASH
  KAILASH --- ---
  Nevite nekdo neco blize o Danielu Solisovi?
  Drive Zeleny, ted uci na VS a chvali knihy Hajka. Je to podivin, magor nebo jen minoritni alternativec co se snazi postupovat seriozne??
  KAILASH
  KAILASH --- ---
  Elita, paraziti, otroci... A vy jste co? | dialog.ihned.cz - Komentáře
  http://dialog.ihned.cz/komentare/c1-59681260-elita-paraziti-otroci-a-vy-jste-co
  KAILASH
  KAILASH --- ---
  Chcete podpořit novináře, který odhaluje excesy exekutorů?
  http://www.blisty.cz/art/68152.html
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  PREVIT: Máš pravdu, NIXáci jsou kulturní, moudří, slušní, rozumní lidé, kteří mají pozitivní myšlení a nenapadne je, ( mají zdravý mozek i charakter ), aby se navzájem uráželi a plivali na sebe.
  Vy jste NYXáci...., Vás pane PREVITE jsem dřív mezi ně nepočítal.
  PREVIT
  PREVIT --- ---
  JOSEFDRUHY: Zalobnicku! A nejsme NIXaci!
  http://www.nix.cz/
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  KAILASH: Zdejší NIXáci si kapitalismus nemůžou vynachválit, hlavně proto, že vyrábí chudé. Plyne to z toho jakou mají zlost když se chudých zastávám a kritizuji tento zparchantělý styl, způsob nového kapitaliszmu. Myslím, že tisíce lidí mělo jinou představu o novém kapitalizmu než je tento.
  KAILASH
  KAILASH --- ---
  Bill Gates zkritizoval kapitalismus: na plešatost jde víc peněz než na malárii – Novinky.cz
  http://www.novinky.cz/ekonomika/296231-bill-gates-zkritizoval-kapitalismus-na-plesatost-jde-vic-penez-nez-na-malarii.html
  Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam