• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEVáclav Havel *5.10.1936 - +18.12.2011
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    ostatně většinou byli propuštěni lidé, kteří by beztak tentýž rok šli na svobodu, takže by možná nějaký trestný čin, který spáchali, byl tak jako tak ten rok spáchán pokud jsou tato slova autentická, pak jen podtrhují to, co si o Havlovi myslím...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    DOCKINEZ: Otravuješ tu akorát ty. Buď se vyžíváš ve flame a nebo nevím. Doporučuji ti tento klub opustit. Ušetříš si nervy.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: my se bavíme o amnestii, ne o udělování milostí (to je něco trochu jiného)

    i když takové kauzy Odložil nebo Chadimová taky hodně napoví o Havlově morálním profilu...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    DOCKINEZ:
    LONESTAR:
    Našel sem něco vcelku zajímavého. Váš názor to zcela jistě nezmění, protože jste natolik zaujatí, že v tom určitě najdete zase něco špatného. Ale pro objektivně uvažující lidi to může být impuls, aby pochopili, co se téhdy dělo a i Havlův postoj k tomuto. Takže zde:
    http://old.hrad.cz/president/Havel/milosti/milosti_uvod.html
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    THE_MIRACLE: Taky sem přesvědčen, že kdyby se někdo Havla zeptal, co si o tom zpětně myslí, bez problémů uzná, že prostě udělal v některých případech chybu

    No a? Mrtvym to zivot nevrati, tak prosimte porad neotravuj dokolecka s nejakejma dojmama o omluvach.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: no na tu dvouletou holčičku so pamatuju z jara 1990 :-(
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: Souhlasím s tím, že ty amnestie (NĚKTERÉ!!!) byly vcelku nešťastné, ale sem přesvědčen, že byly činěny v eufórii a je zajímavé, že se na to začalo poukazovat až později...
    Taky sem přesvědčen, že kdyby se někdo Havla zeptal, co si o tom zpětně myslí, bez problémů uzná, že prostě udělal v některých případech chybu.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: ovšem obhajovat Havlovu amnestii bezelstným "já vlastně ani nevím, kdo všechno byl amnestovaný - ale on to Havel určitě myslel dobře, a navíc ti amnestovaní byli stejně odsouzeni komunistickou justicí na základě bůhvíjakých rozsudků jestli nebyl zavřen pod pseudozáminkou vraždy a ve skutečnosti si třeba jenom pustil někde hubu na špacír" - to je to "svazáctví", o kterém mluvím... (a ty to umíš taky, jen si přiznej...)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    PSILO: On je GABRI děsný srandista :-). Nesmíš ho brát vážně.
    PSILO
    PSILO --- ---
    GABRI: Budu te citovat z tveho klubu o Klausovi: "vypadni" (kdyz se ti to tu nelibi). Ponekud nezdvorile, ze? Ale byl jsi to ty, kdo sem zavedl podobne moresy.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    GABRI: Tak radši rychle vstávej....:-)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: Nesouhlasím. Vždy tvrdím, že je to jen můj názor, který nikomu nevnucuji. Myslím si, že na toto mám právo i v případě, že bych neměl žádné argumenty. Avšak já je mám, akorát tobě se zdají nepodstatné, nebo nedostatečně. Podobně, jako já vidím ty tvoje v obhajobě tvých názorů. Ovšem nikdo ti nebere právo na ně...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    TIM0__: co má moje ego společné s vrahy propuštěnými na amnestii? (kromě mnou zmiňovaného třeba NEVERMIND, NEVERMIND, ale i spousta dalších)

    jinak nemám potřebu s někým permanentně nesouhlasit (docela s mnoha lidnma se i shodnu) - jen mě iritujou takoví ti "svazáci", co s nulovou znalostí stavu věci plamenně obhajují svoji ikonu (případně neméně plamenně útčí na ty, kteří jim do jejich ideí nezapadají - viď, Jasánek :-P)
    GABRI
    GABRI --- ---
    Tenhle klub je snad zlý sen.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    _BENNY: Zatimco jini to vsechno dopodrobna planovali :-)

    Smesne.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ale pan Havel to tak jiste nezamyslel, jen se trosicku spletl :-)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    NEVERMIND: to uz pekne neni...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    NEVERMIND: No z toho sem pochopil, ze byl odsouzen v roce 1983 na 6,5 roku. V roce 1990 byl osvobozen, coz by ale byl stejne, protoze uplynulo 6,5 roku a pak ho zrejme zase zavreli... Nevidim na tom nic spatneho...
    NEVERMIND
    NEVERMIND --- ---
    TIM0__: no tak na zaklade amnestie byl propustenej treba tenhle clovek http://www.spsmvbr.cz/muzeumzla/lubas/lubas.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam