• úvod
 • témata
 • události
 • tržiště
 • diskuze
 • nástěnka
 • přihlásit
  registrace
  ztracené heslo?
  THE_MIRACLEVáclav Havel *5.10.1936 - +18.12.2011
  HARALD
  HARALD --- ---
  CYBERKOTLIK: ze cela revoluce byla v rezii stb
  To určitě můžeš nějak dokázat. Vzhledem k tomu, že lidé mě blízcí se dostali na MV hned v první polistopadové vlně a vím z první ruky, že vedení StB bylo z vývoje po listopadu velmi nešťastné, tak bych chtěl nějaké pořádné argumenty, ne jenom úvahy nad Zifčákem.
  PREVIT
  PREVIT --- ---
  CYBERKOTLIK: Nemyslim si, ze by prevrat byl primo v rezii StB. StB ho ale urcite sledovala, mela to v popisu prace. Jak to bylo se Zifcakem a jeho pripadnym vedenim davu na Narodni tridu by nejlip mohli rict primi ucastnici. To ale Dolejsi nebyl. Ta blamaz s Smidem/Zifcakem nejspis byla prace StB. To ale neimplikuje, ze to cely ridila.
  CYBERKOTLIK
  CYBERKOTLIK --- ---
  PREVIT: ale je tam taky spousta faktu. smahem to smest ze stolu je jednoduchy, ale to ze cela revoluce byla v rezii stb nam bylo jasny uz od afery s mrtvym studentem alias agentem Zifcakem
  PREVIT
  PREVIT --- ---
  CYBERKOTLIK: Promin, ale Dolejsiho analyza je smes polopravd, fabulaci a antisemitismu. Viz treba zminky o smlouve KGB - CIA, nebo veta Celou dobu své existence působila Charta 77 se souhlasem a pod kontrolou Státní bezpečnosti a KGB. k cemuz nedoklada zadne vecne dukazy (kde by je take vzal, ze?). A kdyz ctu tohle - Chartu 77 řídilo přibližně 70 až 85 lidí....Všechny tyto rozvětvené rodiny jsou komunisté nebo jejich potomci, svobodní zednáři a jejich potomci, a židé., konci tim pro me jeho duveryhodnost zcela.

  Pomijim drobne chyby, jako zkratka utvaru rychleho nasazeni URNA, obcas
  UNRA (ma byt URN), Krigel je spravne Kriegel, atd.
  Nakonec jedna opravdu neuveritelna perla: Od téže doby (po zatčení Václava Havla) byli Hegenbartem mobilizováni herci, zpěváci aj. k podpisovým akcím za jeho propuštění.
  OMNIHASH
  OMNIHASH --- ---
  OMEGAPOINT: upřímně naprosto nechápu tvůj výkřik do tmy...pokud to měla být otázka a toužíš po odpovědi, pokus se jí peformulovat tak, aby se alespoň rámcově shodovala s českou gramatikou.
  PREVIT
  PREVIT --- ---
  Centrální stránky Svazu mladých komunistů Československa ( www.komsomol.cz ) mimo provoz! :: VČ
  http://smkc-vychodnicechy.webnode.cz/news/www-komsomol-cz-mimo-provoz-/
  CISLO42
  CISLO42 --- ---
  VIR_KENNY: vážně?
  EZOUN
  EZOUN --- ---
  OMEGAPOINT: nevidim bezpředmětnost na odsouzení mnoha postojů V.H.
  schvalování bombardování apod. je u člověka s jeho minulostí dost podivné
  avšak nemění to nic na tom, že Havel jako disident byl člověk ctihodný
  OMEGAPOINT
  OMEGAPOINT --- ---
  CYBERKOTLIK: uz sem to cetl
  CYBERKOTLIK
  CYBERKOTLIK --- ---
  OMEGAPOINT: precti si to
  OMEGAPOINT
  OMEGAPOINT --- ---
  CYBERKOTLIK: a jak to souvisi s Havlem ?

  davam ctrl+f Havel

  Jak ?

  CYBERKOTLIK
  CYBERKOTLIK --- ---
  OMEGAPOINT: precti si napr. tohle: http://www.casodej.cz/analyza17.htm
  i nejvetsimu ignorantovi, kdyz vypusti dejme tomu polovicku textu jako tvrzeni musi dojit, ze je neco nekde spatne
  OMEGAPOINT
  OMEGAPOINT --- ---
  co melete za bezpredmenty soudy o Havlovi 93-2003

  ominihash: jinak nez nasilne to neslo
  cyberkotlik: taktez. takze dvojnasobne bezpredmetny nasili a stovky a tisice mrtvych..

  ))
  ONITSUKATIGER
  ONITSUKATIGER --- ---
  krasna fotka v zahlavi:-)
  OMEGAPOINT
  OMEGAPOINT --- ---
  Václav Havel: New Year's Address to the Nation 1990 / Novoroční projev 1990 (English subtitles) - YouTube
  http://www.youtube.com/watch?v=i3OK650epuo&feature=share
  JUNIPETRUS
  JUNIPETRUS --- ---
  proc myslite, ze VH nedostal nobelovku, o kterou tolik stal?
  CYBERKOTLIK
  CYBERKOTLIK --- ---
  OMEGAPOINT: a k cemu nam ta nenasilnost byla? to jak to probehlo byl ten nejhorsi mozne zpusob


  OMEGAPOINT: a kdo stal u zrodu OF? Kdo psal prvni OF prohlaseni? Vzdyt to cely OF vedl Havel, nez se stal prezidentnem - a OF lakalo stada volicu na hesla typu "jsmetu jen na rok jako protistrana vuci ksc" coz byla od zacatku vedoma ucelova lez. mozna bysis mohl sundat klapky z oci. Veskerou tu ods ccsd oda verbez tady v tomhle state pod sva kridla zformoval Havel, a mame je tu do dneska. A svou domluvou s komancema prakticky znemoznil jakykoliv vyreseni minulosti, vzdyt se d dneska pise, jak sou bejvali stbaci v obecnich uradech a jinejch verejnejch a politickejch funkcich

  Proti Havlovi jako cloveku nebo spisovateli nic nemam,ale jeho role v revoluci je priserna, at uz z naivity nebo z vypocitavosti, to uz at si kazdej zhodnoti sam
  OMNIHASH
  OMNIHASH --- ---
  OMEGAPOINT: To je čirá propaganda. Stačí si uědomit, že v době sametový revoluce padly už všechny komunistický režimy ve východní Evropě a v žádný z nich nedošlo k nasazení armády z iniciality KGB. Jedině v Rumunsku už to Ceaucesco přehnal, když se nechal zvolit v listopadu 89 na dalších pět let prezidentem, a tak šel viset...a armáda se prakticky okamžitě přidala na stranu protestantů.
  Havel má určitě velký morální kredit za své chování v době před revolucí. Je mu sice vyčítáno luxusní vězení a dárky ze zahraničí, ale to nic nemění na jeho postoji k pravdě. To ale neznamená, že by se kolem něj měl budovat posmrtný kult osobnosti a přisuzovat mu činy a atributy, se kterými neměl nic společného, obzvláště, když z těch samých úst o chvíli později zazní výroky omlouvající jeho účast na pochybných akcích, do kterých se v následujících letech zapletl.
  Smějeme se Severní Korei, za oslvané články na Kim Čong Ila zaplněné nesmysly o jeho údajných zázracích, ale sami si tu lebedíme ve stejném prostředí.
  SPIPI
  SPIPI --- ---