• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    nedík, pěkně jsi mě vyplašil
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    tak pardon, mne kamosi presvedcili, ze to nejde, ale dle wotc to fakt pujde.
    ale co se mi libi je ze kdyz mi jednoho comandera zamichaj do knihovny, tak si ho budu moct pres druhyho najit.

    Second, each pair of partners can co-serve as a deck's commander. This is largely the same ability as the original partner, which debuted in Commander (2016 Edition). In fact, this part of the ability doesn't do anything if you're not playing Commander. The only difference is the named partners can be co-commanders only with each other and not with any other creature with partner. You can't partner Toothy with Vial Smasher the Fierce, for example. Note that not all the partners in Battlebond are legendary. The ones that aren't can't be commanders at all.
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    WOLFBANE: Myslím, že "partner with" je jenom restrikce partnera, takže v EDH můžeš hrát oba jako commandery, ale už nemůžeš tuhle bloncku hrát s Kraumem.

    Partner with má výhodu tutoru pro parťáka, ale to je jenom kvůli designu při limited.
    možná se pletu, ale takhle jsem to pochopil
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WOLFBANE: Netušim co je competetive 2HG, zní mi to asi stejně jako competetive multiplayer EDH :-D já to hrál vždycky jenom na prevku se sealed poolem a i když byly vyjímky a občas se sešlo rychlý aggro, tak v 80% případů tě oponenti nechají začít aby měli o 2 karty víc protože se počítá s dlouhou hrou. Pokud jsi hrál nějakej constructed tak je to určitě jiný
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WOLFBANE: Hm, tak to mohli pojmenovat uplne jinak :D
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    ICARUS: partner with neni to samy co partner.
    Partner with xxx (When this creature enters the battlefield, target player may put yyy into their hand from their library, then shuffle.)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WOLFBANE: Fakt jen jednoho? Vzdyt partneri tam funguji taky
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    CHOBOT: je ti jasny, ze na frenchi si zahrajes pouze jednoho.
    JOHNNYCAGE: co sem parkrat hral competetive 2hg, tak to je na par kol
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    JULIAN: Jako u těchhle konkrétně? Myslim že 2HG je fakt specifickej formát kde jsou hry pekelně dlouhý a složitý a vyhrávaj kolikrát mnohem menší výhody, možnost volit si ty hráče je dost brutální imho.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    V0IT: mi prijde ze ten CC obecne je nejak...prestrelenej.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    CHOBOT: * funkční izzet control shell, nutno dodat
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    V0IT: za mě hype, třeba se mi s nima konečně podaří vymyslet funkční control shell na french ))
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JANDOS: tak par se jich jeste najde. doporuju serii "The Magic art of..." na tomhle kanalu: https://www.youtube.com/user/themagicmansam33/videos
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Tenhle generickej styl uz se me zacina zajidat. Kde jsou ty casy kdy mel kazdej ilustrator fakt svuj velmi specifickej styl a byl poznat na prvni pohled.
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    ASYD: Jak buzny vypadá většina karet co tam má vylézt. Hroznej design karet.
    BATTTLEBOND | MythicSpoiler.com
    http://mythicspoiler.com/
    ASYD
    ASYD --- ---
    V0IT: ... a vypadaj jak buzny
    V0IT
    V0IT --- ---
    jen škoda, že nemají nižší cc

    ASYD
    ASYD --- ---
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    JULIAN: pulku hry jen koukas co dela souper a nemuzes to ovlivnit... heled ja jsem si taky myslel, ze HS je oproti MtG stupidni a rok po vydani jsem to ani nepustil - pak jsem to ale zacal hrat a zjistil, ze to tak fakt neni, akorat je ta komplexita a nahodnost distribuovana jinak, nez v MtG; takze konkretne v pripade kontrolu ano, nemuzes primo reagovat na souperovy akce, ale zase v 30 karetnim balicku kde mas vzdycky dostatek many muzes jako kontrolni hrac mnohem lip planovat svuj postup hrou v souvislosti s tvymi predpoklady o tom, co v tom danym kole zahraje souper, zvlast kdyz vezmes v potaz mnohem extenzivnejsi mulligan v HS; takze kuprikladu zatimco v HS se ti snaz stane ze souper zahraje naky sileny kombo a ty na to jen smutne koukas, je mnohem min pravdepodobny, ze te proste prejede naky aggro, pac sis tu ctvrtou manu na wrata proste nelizl vcas; rozhodne se neda rict, ze jsou v HS kontroly jednoduchy na hrani, to fakt muze prohlasit jen nekdo, kdo o tom vi kulovy
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ROARCK001: I poslední 2 planeswalker decky jsou docela vyrovnané:
    Recenze Dominaria Planeswalker Decks | CMUS.cz
    http://www.cmus.cz/rubriky/jak-zacit/recenze/recenze-dominaria-planeswalker-decks_11209.html

    Jinak pokud si chceš zkusit jít na FNM, tak je docela fajn vzít Challenger Deck (i když dost karet za půl roku odrotuje z standardu, ale v této ceně by to nemuselo vadit) asi nej pro začátečníka na pilotování a možnosti je Vehicle Rush
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam