• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    PREVRACENY: wizardy zajíma primárně dvojka a draft, trochu i modern a všechno ostatní je okrajový. Tyhle formáty jim dělají peníze a současně prostě nemůžou řešit každej z xy formátů co existujou. Myslím že je dost těžký natestovat jak která karat bude fungovat na dvojce...
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    UNGISED_COM: karta, ktera udelala vsechny trimanovy stopky hratelny, nikomu chybet nebude :D
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    WIRUSS: ok. díky za info
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    PREVRACENY: Třeba proto, že to vydávají Wizardi a banuje to jedna z organizací, která zkouší zastřešit duel commander...
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    MATHES: Je mi jasný, že by tě to bralo... :-D
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    PREVRACENY: je to pěkná karta a na modernu podle mě bude ok. nemůžou zas myslet na všechny formáty uplně... dokud nebanujou věci na dvojce jsem spokojenej :-D
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    JOHNNYCAGE: Však je to reakce na toho Vannifara. Jako proč takový karty vydávají, když je pak hned zabanujou?
    To nemůžou designéři přemýšlet dál než na standard?!
    MATHES
    MATHES --- ---
    JOHNNYCAGE: hele ja ten turnaj hrat nebudu, tak me nech bejt:D
    UNGISED_COM
    UNGISED_COM --- ---
    JOHNNYCAGE: smutný no bohužel...
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    UNGISED_COM: jojo, takových promrhaných hodin kdy desítky lidí čekaj na dohrání matche na turnaji až si ten dement přidá 15 kol a nelízne si finishera a skončí to remízou... :-D
    UNGISED_COM
    UNGISED_COM --- ---
    JOHNNYCAGE: po tom co se s tím nějak vlastně skoro všichni srovnali, tak dostane BAN až teď - looool
    UNGISED_COM
    UNGISED_COM --- ---
    PREVRACENY:
    ASYD: ach ach!
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    PREVRACENY: Proč? Jediný co mě překvapuje že Baral nedostal už dávno...
    ASYD
    ASYD --- ---
    ach bobe bobe
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    KVIIIK: omg, to je fakt demence.
    ASYD
    ASYD --- ---
    Vannifar se ani nehoral, takze tezko bude nekomu chybet
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Vannifar a Baral dostali ban-hammerem v EHD. Chybět mi nebudou :D
    FEBRUARY 2019 RULES - BANNED/RESTRICTED UPDATE | Duel Commander
    http://www.duelcommander.com/2019/02/february-2019-rules-banned-restricted-update/
    RUI
    RUI --- ---
    LUKEH: Už jsme objevili, že se na to někdo z pohledu eternal formátů podíval:

    The "London" Mulligan: An Eternal Perspective — MinMax
    https://www.minmaxblog.com/magic/2019/2/22/the-london-mulligan-an-eternal-perspective

    Vychází jim z toho, že nefér kombo/prison má při mulliganu do pěti zhruba o deset procent vyšší šanci udělat to, co má. Vyjadřují obavu, že zatímco na standardu/draftu tohle pravidlo sníží počet anti-her, u eternal formátů ho naopak zvýší (víc her se rozhodne v prvním kole, ať už nefér playem z jedné nebo neobehratelným "žolíkem" z druhé strany).
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ICARUS: OK, už to chápu, díky. :)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    BURKHAR: No misto mulliganu provedes to, co tam je napsany, tedy exilnes ruku a liznes si novou. Po tom, co nejakou ruku keepnes, tak das N karet z ruky na spodek knihovny, kde N je pocet mulliganu, ktery jsi provedl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam