• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    YETTY
    YETTY --- ---
    WRATA: Ano.
    WRATA
    WRATA --- ---
    YETTY: Tak jestli jsou pro tebe tri roky nedavno ;)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Onan není vlastně nesmyslná, vyšla jen 2x. Na modernu se hraje ve 3 hodně hraných decích a dvou méně. Hraje se i na pauperu, jelikož je to common. A navíc se sešel nástup Phoenixů s tím, že nemá být reprint... Boom cena je mimo ;-)
    YETTY
    YETTY --- ---
    Mě zase pobavila cena Manamorphose. Před nedávnem, aspoň pro mě, jsem dával za playset 200kc. Dneska bych na to musel dělat přesčasy :)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Zrovna Rift teď vylétl nejvíce (taky je to dle EDHrec 3. nejhranější karta, co se nachází v 53% EDH) a nevyšel jen v Ravnice, ale i Commanderu 2014 a MM17. Dále se stačí podívat na Lightning Greaves U z Mirrodinu, které má pravidelné reprinty ve speciálních sadách a stojí 119 Kč. Podobně bych mohl pokračovat u Mirari's Wake, Rhystic Study, Mystical Tutor atd...

    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    _DOMINIK_: Jo, u spousta karet stoupla cena fakt neskutečně. Zrovna třeba ten Rift stál hodně dlouho 30 korun. Je to o to drsnější, že se ty karty hrajou v těch balících jednou a není potřeba celý playset, jako u normálních formátů.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    RORSCHACH: to je zajimavej pohled a jeste zajimavejsi informace! musim prohledat svuj stack "crap rer", jestli tam nejaky nemam :D
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    _DOMINIK_: Nejlíp se to dá asi poznat z ceny karet, který jsou hratelný prakticky jenom v tom multiplayer EDH. Třeba nejlevnější Cyclonic Rift na Rytíři stojí 379,- a to je to R z Return to Ravnica, která se uplně brutálně otevírala kvůli shock landům.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    RORSCHACH: z jakejch dat vychazis? (nezpochybnuju tu informaci, jen teda vubec netusim, kde bych ji vubec mel potvrzovat/vyvracet)
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    ASYD: No to klasicky multiplayer EDH je právě populární dost, dost možná nejhranější formát aktuálně. Naopak ten duel commander se prakticky nehraje, resp. má pár lokálních komunit, ale nic velkýho. Na to nebalancuje nikdo nic.
    ASYD
    ASYD --- ---
    Duelcommander muze bejt wizardum u hnedky... sice uz si vsimli jak je to popularni format ale i ten oficialni produkt co k tomu vydavaj je multiplejer format
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    PREVRACENY: wizardy zajíma primárně dvojka a draft, trochu i modern a všechno ostatní je okrajový. Tyhle formáty jim dělají peníze a současně prostě nemůžou řešit každej z xy formátů co existujou. Myslím že je dost těžký natestovat jak která karat bude fungovat na dvojce...
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    UNGISED_COM: karta, ktera udelala vsechny trimanovy stopky hratelny, nikomu chybet nebude :D
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    WIRUSS: ok. díky za info
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    PREVRACENY: Třeba proto, že to vydávají Wizardi a banuje to jedna z organizací, která zkouší zastřešit duel commander...
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    MATHES: Je mi jasný, že by tě to bralo... :-D
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    PREVRACENY: je to pěkná karta a na modernu podle mě bude ok. nemůžou zas myslet na všechny formáty uplně... dokud nebanujou věci na dvojce jsem spokojenej :-D
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    JOHNNYCAGE: Však je to reakce na toho Vannifara. Jako proč takový karty vydávají, když je pak hned zabanujou?
    To nemůžou designéři přemýšlet dál než na standard?!
    MATHES
    MATHES --- ---
    JOHNNYCAGE: hele ja ten turnaj hrat nebudu, tak me nech bejt:D
    UNGISED_COM
    UNGISED_COM --- ---
    JOHNNYCAGE: smutný no bohužel...
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    UNGISED_COM: jojo, takových promrhaných hodin kdy desítky lidí čekaj na dohrání matche na turnaji až si ten dement přidá 15 kol a nelízne si finishera a skončí to remízou... :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam