• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ASYD: Tehle layout

    9-Jfy-BKPGReNl-S9oa-WEla

    by teoreticky mohl znamenat, že se vrátěj ságy. Což by se mi docela líbilo, protože mi přišly fajn a ne úplně vytěžený. Na Storm Scale dostaly čtyřku a do settingu založenýho na příbězích by se dost hodily (a proč vymejšlet novou mechaniku, když jednu funkční máme).
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    MATEEJ: tak za nás čtvrtek. Je nás tedy jen 5 zatim..

    Id chobot - zeptas se v grupe z potrvá, zda se jim nechce?
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ASYD: no ty tri druhy boosteruu teda nevim nevim...
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ACHERON: jako nemyslím si, že má cenu 2k, ale jinak je super i na Modernu je fajn, do EDH se hodí. Když koukáš na cokoliv z legačky, tak je to fakt hnus :-)
    WRATA
    WRATA --- ---
    ACHERON: Hrozne to rekti na legacy. Turn 1 W6+wasteland prakticky znamena ze nemas jak prohrat
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    dotaz, chvíli jsem byl mimo a ted jsem kouknul na rytíře na modern horizons a docela mi spadla čelist nad nonfoilovýma cenama. To jsou ty karty tak dobrý nebo tam je nějaký dočasný aka-standard efekt? Pokud je a) správně, co je za cenou Six and Wrenn? (1900???)

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Víly!!!
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    MATHES: co to je vzadu za tema vilama? je to hrozne znamy ale nemuzu si vybavit...
    MATHES
    MATHES --- ---
    Thrones of Eldraine, Faeries strike back

    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: 2k xp ;)
    MATHES
    MATHES --- ---
    JEENA: klidne se neboj zminit co za nej je:)
    JEENA
    JEENA --- ---
    Pridal bych na nastenku kod: BROUGHTBACK , díky
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ROXTYDY_A_BIBOB: Tak u mě změna, můžu čt/út (omlouvám se za zmatky).
    MATHES
    MATHES --- ---
    _DOMINIK_: ja te chapu, ale kdyby mi nekdo to textu narval smajliky, tak budu dost nasranej:D
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    _DOMINIK_: To je asi správnej vývoj. :-) Ono to totiž zas až tak zásadní není. Ty jsi samozřejmě v právu, ale zase je nutné vzít v potaz, že v tomhle případě jde (pravděpodobně) o víceméně amatérský projekt, kterej dělaj lidi ve svém volném čase z lásky pro věc (stejně jako ty). A v takovém případě asi není na místě do nich nějak ostře prudit. Ale je na místě se slušně a nekonfliktně ozvat, je to dobrá zpětná vazba i pro ně, která, pokud ji vezmou v potaz, vylepší kvalitu toho portálu.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    MATHES: jeste s nikym. jsem byl nejdriv dost nasranej, ale postupem casu uplne vychlad a ted mi to cely zacina pripadat cim dal min zasadni :)

    ale napisu nejaky mail na Jakuba Urubka, viz kontakty zde: http://cmus.cz/stranky/kontakty-contacts_18_stranka.html
    MATHES
    MATHES --- ---
    _DOMINIK_: btw s kyms to resil? s lobem, klarou nebo nekym uplne jinym?
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    _DOMINIK_: MATEEJ: TOTALLYDIZZIED: já mám docela zkušenosti s publikováním a s prací s editorem/korektorem a podepisuju se pod to, určitě se ozvat. Čeština je totiž specifická tím, že např. v interpunkci umožňuje víc způsobů, jak to napsat s tím, že každým jiným pořadím slov, čárkou nebo pomlčkou se mění význam. I proto víc než v jiných jazycích by mělo být obvyklé, že pokud někde dělají změny - i když jsou v časovém presu - tak by měli poslat autorovi NÁVRH vyznačených změn ke schválení s tím, že pokud některé z nich autor nepřijme, tak je to úplně v pořádku, protože to je jeho článek. Něco jiného jsou např. noviny, které mají editora s ustáleným stylem, který jde napříč články, ale to si myslím, že cmus úplně není :)

    pěkný report.
    MATHES
    MATHES --- ---
    _DOMINIK_: ja bych byl hodne nasranej, kdyby mi do clanku nekdo hrabal.

    na cmus jsem psal uz 3 clanky a vsechny mi tam prosly bez nejakyho vetsiho editu (z jednoho reportu mi jen smazali jeden joke, co editor, hadam, nepochopil, ale to je vsechno co si pamatuju)

    kazdopadne se ozvi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam