• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    RORSCHACH: presne tak, jen me to vice utvrdilo v mem rozhodnuti prodat kompletni sbirku
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    to jen potvrzuje moji teorii, že až jednou Hasbru poteče do bot, tak vydají podobný krabice s čímkoliv z reserved listu

    když si troufnout na krabici fetchek za $165, tak si klidně troufnou i na krabici dualů nebo moxů za $500
    MATHES
    MATHES --- ---
    tisk penez je prej docela rentabilni...

    DAWRON
    DAWRON --- ---
    Brawl bývá v Arena přístupný ve středu či jako event se vstupným 10K zlaťáků, který pak můžeš hrát měsíc kdykoli. Stávající trvá do 19. března. Hraji to a docela mě to dost baví. Jen mě štve, že to není ranked. To by bylo boosterů za sezónu...
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    asi už to tady proběhlo, ale po dnešním Arena updatu je live ingame chat a hlavně historic ranked, jupí. Ještě by mohl bejt "free" (historic) brawl, ale to už bych asi chtěl moc..
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: ja se priznam, ze jsem si ho ted nedavno v arene chtel zkusit...

    ... nenasel jsem to
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JANDOS: Ten format nekdo hraje?
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Brawl
    Golos, Tireless Pilgrim is banned

    Historic
    The following cards are moved from suspended to banned:
    Oko, Thief of Crowns
    Once Upon a Time
    Veil of Summer
    The following cards are moved from suspended to legal:
    Field of the Dead

    Legacy
    Underworld Breach is banned

    Modern
    Once Upon a Time is banned
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    V historic anthology 2 bude Thalia. Moc to teda nehraju, ale podle me to v tom formatu udela docela paseku.
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    :-D
    multiplayer posiluje odolnost mysleni a odolnost vuci stresu a zaroven urychluje nastup alzhaimera a absolutne zprehazi financni gramotnost...
    a pripravi vas o pratele, vic pijete a hulite…
    dodnes mam nocni mury z hlasky: ephara draw, regular draw….
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    V0IT: Goodbye robots.
    V0IT
    V0IT --- ---
    dnešní duel commander banlist update:
    Thassa’s Oracle is now banned
    Ancient Tomb is now banned
    Mox Opal is now banned
    Sulfuric Vortex is now legal
    HEERO
    HEERO --- ---
    MATHES: uz to tam není což?
    ASYD
    ASYD --- ---
    olol

    CEO Brian Goldner also restated that Arena is coming to mobile in 2020, although didn't clarity any more of what that means.

    slibem nezarmoutis
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    MATHES: ona ta politika je prave dost podstatna soucast multiplayer skillu...
    PREVRACENY: tady je, karty sypanym cajem jsou vule, absorb a merciless eviction... je to uz dost starej deck a je par kousku co do nej dost chci, hlavne teferi hero of dominaria, lili dreadhorde general, ugin the spirit dragon, forcka a op jacek, kteryho ale vyhraju v sazce, pokud nas cteny pan prezident doklepe do konce mandatu:))
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    _DOMINIK_: Nápodobně, proto v MTGA doslova nesnáším modro-černé balíky, které kradou karty. A když jsem kdysi narazila na někoho kdo cykloval nexus of fate, tak to doslova utrpení.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    heh, pravda, cEDH by možná bylo pro tebe víc, ale to s klasickym "multiplayer edh" jak ho vnímá většina lidí nemá nic společnýho.

    Jen je teď snad nějaká dosraná meta, ne? god tier je několik víceméně stejných variant oracle flash hulka, dlouho nic, pak možná něco dalšího?
    SOPTIK
    SOPTIK --- ---
    MATHES: Nebudu rikat, ze nemas pravdu, jen nemas tu spravnou zkusenost.

    Ja hraju cEDH a to je presny opak toho, co pises. Krasna ukazka cEDH je tu https://youtu.be/sQu96e6Km4Y?t=429
    YETTY
    YETTY --- ---
    Za mě je multiplayer EDH zábava k pivu a určitě ne nic competitive.
    Každopádně podle mě bych měl deck building směřovat tak, abych měl odpověď na každý typ karty. Ne se zaseknou nad tím, že někdo vytáhl artifact a já to nemám čím smaznout. Samozřejmě je dobré, mít nějaký win condition a sinergii s generálem či mezi kartami.
    Sám mám postavený 5c hate balík plných planeswalkeru bez potvor. Plný enchantu, co zakazují téměř vše co dělá Magic zábavnou hrou. V komunitě kde se scházíme o tom lidi vědí, počítají s tím a problém není.
    Určitě lepší, než když někdo vytáhne balík co má tempo, křivku, například elfy a odchází po 2 hodinách hraní z hospody se skóre 7:0, protože je schopný zabíjet všechny v 2.,3. kole. To pak fakt nevím koho to baví hrát... Hraju tento formát, protože mě baví ty situace a užívám si i řešení těch locků, které jsou naprosto otravné pro ostatní.
    Rozhodně je to formát pro zábavu. Pokud přijde někdo vyloženě kazit hru ostatní, já se bavím, protože se baví on. Snažím se mu v tom zabránit a pokud to nelze, možná bych měl upravit svůj build.
    Asi tak za mě...
    MATHES
    MATHES --- ---
    CHOBOT: ad hrani staples - z toho duvodu hraju moc rad limited. protoze mi prijde, ze limited je nejbliz pra-puvodu magicu (tj utluc soupere spatnejma bytostma:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam