• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ASYD
    ASYD --- ---
    Ted uz jde vpodstate jen o to zda rnd udela dobrou praci s novyma sadama. Zabava to stale muze byt paradni, ale ekonomicky model je smesny
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    RORSCHACH: Ja to mel podobne, pred nekolika hral jsem vetsinou jen v hospode s proxnutym flavor-of-the-month decku a na turnaje chodil jednou za mesic. To, ze jsem drzel velky mnozstvi karet, ktery jsem nehral, mi nevadilo, protoze WotC meli tehdy rozumnou reprint politiku - jednou rocne masters set a obcas from the vault a to bylo vse. Vedel jsem tak, ze v dlouhodobem horizontu celkova hodnota me sbirky pujde nahoru a tech par kousku, co zrovna dostane reprint, me moc netrapi.

    Jenze pak prisla Arena, WotC dostali chut nebo co a se suplementarnimi produkty se roztrhl pytel a vyvrcholilo to prodavanim kusovek v podobe secret lairu. Diky, stacilo.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    BURKHAR: To vubec, jen nevidim smysl drzet cca 100 tisic v kartach, jejichz hodnota pujde do prdele v okamziku, kdy je wizardi reprintnou v miliontym suplementalnim produktu. Navic modernove karty ted jeste neco malo maji a naopak pioneerove karty jsou na vrcholu ceny, kvuli jeho boomu.

    Limited magicu holduji porad a mam ho rad. S constructed se holt presunu na arenu, nebo si pujcim deck od kamosu.
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    ICARUS: Taky jsem dost nahlodanej. Tohle se mi dost nelíbí a s ohledem na to, že DCI turnaje prakticky nehraju, tak si na to hospodský hraní můžu karty klidně vytisknout.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ICARUS: Fakt tě to tak sere, že s MtG končíš?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MATHES: Však snad si je nemusíš koupit takhle v bedně, ne?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Bude reprint Zendikar fetchek!
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    RORSCHACH: presne tak, jen me to vice utvrdilo v mem rozhodnuti prodat kompletni sbirku
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    to jen potvrzuje moji teorii, že až jednou Hasbru poteče do bot, tak vydají podobný krabice s čímkoliv z reserved listu

    když si troufnout na krabici fetchek za $165, tak si klidně troufnou i na krabici dualů nebo moxů za $500
    MATHES
    MATHES --- ---
    tisk penez je prej docela rentabilni...

    DAWRON
    DAWRON --- ---
    Brawl bývá v Arena přístupný ve středu či jako event se vstupným 10K zlaťáků, který pak můžeš hrát měsíc kdykoli. Stávající trvá do 19. března. Hraji to a docela mě to dost baví. Jen mě štve, že to není ranked. To by bylo boosterů za sezónu...
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    asi už to tady proběhlo, ale po dnešním Arena updatu je live ingame chat a hlavně historic ranked, jupí. Ještě by mohl bejt "free" (historic) brawl, ale to už bych asi chtěl moc..
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: ja se priznam, ze jsem si ho ted nedavno v arene chtel zkusit...

    ... nenasel jsem to
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JANDOS: Ten format nekdo hraje?
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Brawl
    Golos, Tireless Pilgrim is banned

    Historic
    The following cards are moved from suspended to banned:
    Oko, Thief of Crowns
    Once Upon a Time
    Veil of Summer
    The following cards are moved from suspended to legal:
    Field of the Dead

    Legacy
    Underworld Breach is banned

    Modern
    Once Upon a Time is banned
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    V historic anthology 2 bude Thalia. Moc to teda nehraju, ale podle me to v tom formatu udela docela paseku.
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    :-D
    multiplayer posiluje odolnost mysleni a odolnost vuci stresu a zaroven urychluje nastup alzhaimera a absolutne zprehazi financni gramotnost...
    a pripravi vas o pratele, vic pijete a hulite…
    dodnes mam nocni mury z hlasky: ephara draw, regular draw….
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    V0IT: Goodbye robots.
    V0IT
    V0IT --- ---
    dnešní duel commander banlist update:
    Thassa’s Oracle is now banned
    Ancient Tomb is now banned
    Mox Opal is now banned
    Sulfuric Vortex is now legal
    HEERO
    HEERO --- ---
    MATHES: uz to tam není což?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam