• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    obávám se, že náctiletý smradi s máminou kreditkou budou pro wotc lepší dojná kráva než oldfags, co si koupěj max jeden display za sadu v osmi lidech na draft a pak ždímou sekundární trh.

    Producenti mobilních a fortnite like her tohle us zábavní průmysl naučili už dávno, wotc pod taktovkou hasbra jen naskakuje na rozjetej vlak. V kontextu toho jsem zvědavej, kdy jim to EU zatrhne jako hazardní hru, podobně jako jsou teď v EU viditelný snahy o zákaz loot boxů ve hrách.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    MATEEJ: tobě třináct asi neni, ale aktuální cílovce wotc v průměru nejspíš jo :)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Zatím se teda se mnou Strixhaven dost míjí, hlavně z hlediska lore a vizuálu. :-(

    Usměvavý brejlatý teenageři (navíc zatím spoilnuli samý humanoidy, jejichž portréty mají v 9/10 identickou kompozici), roztomilý příšerky, jasný barvičky, příliš častá fortnitová stylizace kresby, flavor texty ze školního prostředí, abstraktní doublelandy (mám rád, když země ukazují něco konkrétního), Lesson mechanika (netvrdím, že je technicky špatná, ale je taková bez chuti a bez zápachu, exciting asi jako písemka), nelíběj se mi ani frejmy Mystical Archive (bože, ty placatý mana symboly V KROUŽCÍCH sou tak neskutečně hnusný!!!) Zatím mě to spíš odpuzuje, copak je mi kurva třináct? S dojmem ze spoilerů KHM se to teda nedá srovnat...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Hm, Channel v Limited, jestlipak tam bude něco šťavnatýho s X casting costem.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Já ságy celkem rád hraju v Azořím Yoroušovi (Brawl) a k tomu ETB karty. Chvíli to trvá, ale většinou to dost prudí. To si takhle hraješ a najednou máš 3x 8/8 Kraken tokenisko s hexproof a to už soupeř většinou pokládá.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ROBIN_SNNS: Asi bych ti doporučil mrknout na těchto 10 videí pravidlového koutku od Black Lotusu, někdy trochu horší zvuk a někdy to taky neříkají na 100pro, ale většinou se v dalším díle opraví... https://www.youtube.com/playlist?list=PLoL0Nl8twINYuDZrekPMSTAfnmdHdtjdv
    ASYD
    ASYD --- ---
    WIRUSS: treba neco i zacne delat....casem
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Ale zase ti ta sága tam zůstane takřka věčně ;-)
    ASYD
    ASYD --- ---
    ROBIN_SNNS: ale no tak, takova skolacka chyba

    zeptej se sam(a) sebe kdy se triggeruji sagy?
    DRUI
    DRUI --- ---
    ROBIN_SNNS: na Elspeth Conquers Death se umisti o 1 counter mene (tzn 0 a nic se nestane)
    Taky me zaskocilo :D
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Tak tomu nerozumím. Soupeř si vyvolal Vorinclexe pomocí emergent ultimatum. Já ve svém tahu zahrála elspeth conquers death a vorinclex zůstal na ploše. Nechápu.

    ASYD
    ASYD --- ---
    【MTGアリーナ】モバイル版CM ロング ver.
    https://www.youtube.com/watch?v=ulI6IHoJ1_Y
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    ICARUS: hral sem to chvili, ma to par dobrejch napadu. ale prijde mi to desne neprehledny. karty se dost blbe rozpoznavaj, takze to je proste klikani a doufani ze to udela to co si myslim. ale technicky desny, cyberpunk 2077 mi jede v klidu na high a tohle se mi seka jako prase. vyjit to tak pred 10 lety, asi by se to dalo.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Zkoušel jste někdo ten Magic: Legends? Jaký to je?
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    Landy neřeš, na ty neutrácím wildcards :D

    Základní myšlenka je jasná, sideboard je tam kvůli Raven's Warning, hraju to na bo1.

    Nenápadný, ale pěkný je Gust of Wind a Winged Words.
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    TOYAK:
    Deck
    4 Battlefield Raptor (KHM) 3
    12 Island
    4 Skycat Sovereign (IKO) 207
    6 Plains (ANB) 115
    4 Staggering Insight (THB) 228
    4 Watcher of the Spheres (M21) 227
    2 The Raven's Warning (KHM) 227
    2 Jubilant Skybonder (IKO) 223
    1 Temple of Enlightenment (THB) 246
    1 Hengegate Pathway (KHM) 260
    1 Gates of Istfell (KHM) 256
    4 Lofty Denial (M21) 56
    4 Brazen Borrower (ELD) 39
    3 Winged Words (M20) 80
    3 Gust of Wind (IKO) 54
    2 Alrund's Epiphany (KHM) 41
    1 Alrund, God of the Cosmos (KHM) 40
    2 Emeria's Call (ZNR) 12


    Sideboard
    2 Doomskar (KHM) 9
    4 Elspeth Conquers Death (THB) 13
    4 Saw It Coming (KHM) 76
    1 Kiora Bests the Sea God (THB) 52
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    WENOUSH: Podělíš se o cardlist? Tenhle typ decku mě taky před časem bavil. Díky!
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    Pro radost jsem si postavil uw flyers a k mému překvapení to dost dobře funguje, v základu synergie watcher of spheres a scycat sovereign pocukrovaná Alrunds epiphany a ravens warning...můj oblíbený archetyp, nicméně od rotace empyrean eagla a healing hawka to bylo nehratelné (ono je to pořád takový suboptimalní, ale překvapí to soupeře a občas i potěší).
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    CHOBOT: vida, na deathtouch jsem zapomněla. Bohužel, ani jedno z navrhovaných řešení není vhodné pro mou oblíbenou fritku. Ale v mlecím balíku se Enforcer i Duress zahrají dobře.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    ROBIN_SNNS: kromě toho, co píšou vážení předřečníci, ještě velmi dobře funguje Thieves' Guild Enforcer
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam