• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    _DOMINIK_: v poradku ja to neberu osobne :D

    tomu rozumim, duel commander je uplne jinej sport, ja presel na multi edh, protoze to neni tak strasne cutthroat a v 5c Garthovi je jedna z wincon jeskai ascendancy + mana dorks a zjistil jsem, ze tech mana dorks co umi dat jakoukoliv manu neni zdaleka tolik jako jsem si myslel.

    urcite to neni modern material, na limited to myslim ale bude vysokej pick (protoze je to any mana dork, kterej se umi nejak zmenit na pasika), na STD si myslim, ze se taky hrat bude a do multi edh by se taky podivat mohl
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    MATHES: zasadni nesouhlas! tak to uz asi nemuzeme byt kamaradi. skoda :)

    jinak ale ok, jestli hrajes decky s 2cc akceleratory, tak to asi muze mit nejaky vyznam
    (ja osobne ho tam ale porad nevidim, jelikoz jsem si ted prosel svych 5 5color duel commander decku, a z 2cc akceleratoru tak mam jen arcane signet, obcas bloom tendera a cobru, a jednou fertile ground. tohle je imho o poznani horsi nez vsichni jmenovani, a i ti se mi tam ne vzdy vejdou)
    MATHES
    MATHES --- ---
    _DOMINIK_: s tim zasadne nesouhlasim, pro me je tohle must have do 5c edh, protoze bytosti co umi produkovat jakoukoliv manu neni zas tolik jak by clovek mel pocit. ja jsem presvedcenej, ze je to lepsi nez werebear.

    ano, je jednodussi aktivovat treshhold, ale to je jen o tom, jestli potrebujes 4/4 telo, ale pokud chces mana dorka, tak je tohle proste netesne lepsi nez werebear.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    _DOMINIK_: V Sultai si to dokážu představit.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    MATHES: ted zrovna jsem to resil jinymi kanaly. tak jeste jednou... :)

    imho je to horsi nez werebear a tudiz na jakemkoli formatu starsim nez std unplayable

    v human modu je jak werebear, tak tohle, imho naprost k nicemu

    a klasickyho thresholdu se dosahne o dost snaz (fetchky, prolizy...) nez tohohle creature pseudo thresholdu
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tenhle sliz jsem tu ještě neviděl. Je to sice drahý, ale hnusný.

    MATHES
    MATHES --- ---
    V0IT: to je werebear na steroidech! o 1 vic vzadu v defaultu, technicky mu staci jen 4 karty a dava jakoukoliv manu.
    V0IT
    V0IT --- ---
    variace na Werebeara

    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MATHES: Já si právě vybavil jen Cosmos Chargera, UW ságu a tu černou R potvoru, na Vegu jsem úplně zapomněl a nevyplivnul mi ji ani scryfall, protože se na ní nepíše "foretell". :-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATEEJ: ja na ni nezapomnel. o foretell jsem prece mluvil :)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    MATEEJ: do draftu bych si ho asi nevzal, ale v historic brawlu funguje Vega skvěle jako commander.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    VOW preview, jak bude asi vypadat ten W40k set.

    counters
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MATHES: Zapomněl jsem na kartu, která jako jediná pracovala s foretellem smysluplně. Bohužel byla jen jedna a sám o sobě byl UW foretell slabší než ostatní archetypy, takže moc nemělo smysl o něj v draftu usilovat. Ale ta podpora tam byla a že to nebylo tak dobrý jako UG kicker v Zendikaru, to se prostě stává. :-) )

    counters
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Ok, to dává smysl. Musím svou mysl očistit od toho, že jsem casual player :)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    KVIIIK: Co se STD týče, tak by ta potvora měla generovat nějakou value navíc, viz Goldspan Dragon, Smoldering Egg, Koma... Charriot a Wrenn jsou vlastně taky potvory, které dělají výrazně víc než jen body s jednou nebo dvěma abilitama. Old-Growth Trolla musíš zabít dvakrát. Ranger Class ti permanentně boostuje potvory, Packleader líže karty. Kdyby tenhle upír měl haste místo trample. Westgate Regent mi přijde srovnatelnej, ne-li lepší.

    A v mono-W aggro je to dost podobný, Luminarch Aspirant, Intrepid Adversary, Clarion Spirit, Spellbinder, Apparition, Brutal Cathar, vlastně i Legion Angel, ti všichni dělají o dost víc než Purveyor.

    Ale bůhví, třeba najde místo v nějakým black aggro/tempo decku.
    MATHES
    MATHES --- ---
    KVIIIK: 4 many 5/6 flyer s trample je hodne dobrej, nicmene - ja ho zahraju, ty mi ho zabijes a zbyde ti proliz. nema ETB ablitu, nema zadnou protekci... nemyslim si, ze to udela diru do sveta.

    Tady par demonu, ktery taky vypadali ve spoileru hrozne huste a cool akorat ze pak nebyli:)

    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    ICARUS: co dalšího by ještě měla umět mimo 5/6 (potenciálně 6/6 každý kolo) flying a trample za 4 many? :D
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    KVIIIK: Neprijde mi, je to velky telo co ale samo o sobe nic nedela a dostane levnejsim removalem
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    WRATA: ta karta je broken AF a že dává oponentovi potenciální proliz na to nic nemění. Jsem zvědavej na cenu v preorderu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam