• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PENDREKObrana kultury v CR
    HOMEROUS
    HOMEROUS --- ---
    to je, mel jsem co delat, abych to dal do konce :)

    bohuzel jsem neslysel vubec nic, co by nerikal uplne stejne behem toho zasedani, dokonce i s durazem na stejna slova......

    host cislo jedna samozrejme janek, tusim, ze nedoved jedinou vetu do konce?

    no ale konec srandy, pojdme se nejak domluvit jak ho svrhnout, on je vazne uplnej blbec a vypada to, ze by mohl zacit vyznamne skodit.....
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    NAVON_DU_SANDAU: jo ahá. (btw. autor má taky vyholenou hlavu)
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    ZUZU: Ftw jsem narážel v opilosti na tu pasáž o demonstrantech s vyholenou hlavou a vizáží vyhazovače. Zdá se mi to jako takový rasismus naruby. Má holou hlavu a je velký = je to nácek a nekulturní barbar. Dalajláma má taky holou hlavu.
    Nebylo to tam napsáno přímo takhle, ale je jasný, že autor tohle má jako specifickou kategorii těch špatných. :)
    MECHTILD
    MECHTILD --- ---
    Neuvěřitelnej rozhovor s radním Richtrem


    Pár spoilerů:


    Umění je založeno na subjektivních kritériích, tedy líbí - nelíbí. Dotace na vstupenku je jediné objektivní kritérium.


    Nezlobte se, já nemůžu radit konkrétnímu žadateli, co má dělat. To je jeho obchodní politika.


    Já tady nejsem od toho, abych stranil jedné části Pražanů. Nemůžu se zastávat jen těch, kteří chodí do Archy. Je to spravedlivé, protože někdo má rád Ta Fantastiku nebo Kalich! Já nevím, jestli Ta Fantastika grant potřebuje, to je o spravedlnosti toho systému, chápete?


    ...výtvarné umění taky není špatné, taky navštěvuju galerie...

    ZUZU
    ZUZU --- ---
    NAVON_DU_SANDAU: coze? nechapu. se o tobe mluvi v tom textu nebo co? wtf?

    (...jo btw, jak uvadim v tom prispevku, nepsal jsem to ja...)
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    ZUZU: K tomu se musím ohradit. Protidemonstrace pana Kratochvíla jsem se nezůčastnil, popis nepopis.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    snažím se dát všechno info z poslední doby na jednu stránku, máte-li další, posílejte do pošty
    http://www.alfredvedvore.cz/index.php?nid=78
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ITSX: existuje jeste jedna nova petice: [ ZUZU @ Obrana kultury v CR ]
    ktera jde podepsat i online. ale vesmes je to jen konkretnejsi rozvinuti petice predchoyi. ale da se to podepsat online, tak proc ne, zeano? :)
    no a sirit odkaz kde se da. zatim to podepsalo nakejch 730 lidi.
    ITSX
    ITSX --- ---
    no je to mozna trochu OT: ale vzpominam si, ze Thom Yorke v jednom rozhovoru na otazku: Kdyby jste si musel vybrat mezi delanim "computer music" nebo vytvarenim hudby bez pocitace.Odpovedel - urcite "computer music" ...
    ITSX
    ITSX --- ---
    ach jo.btw existuje k dnesnimu dni porad jedna a ta sama petice (ktera bezi porad dal) nebo se porada (bude poradat) petice nova? Predpokladam, ze by to asi nemelo smysl nutit tech trinact tisic lidi podepisovat neco noveho, pokud by se ovsem nezmenily pozadavky ... Ptam se, protoze jsem podepsal tu starou a predpokladam, ze timto neuspechem na magistratu to lobbiste za plosne dotace definitivne nevyhrali (doufam)
    PENDREK
    PENDREK --- ---
    PATISLAV: ja uz diskuse pod clankama nectu dobre dva roky. nemam na to a pevne doufam, ze ti, kteri do nich prispivaji, predstavuji jen specifickou vrstvu populace - nevzdelani, zakomplexovani idioti, kteri musi za kazdou cenu mit nazor na vsechno, co zmerci. doufam.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    PENDREK: Je velké neštěstí číst si tu diskuzi pod tím. Napadá mě snad jen "národ má takovou vládu, jakou si zaslouží".
    PENDREK
    PENDREK --- ---
    tady jsou ty richterovy vejsplechty v rozhlase, na ktery just reaguje http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/publicistika/_zprava/448513
    PENDREK
    PENDREK --- ---
    Vladimír Just: Breviář lží primátora Béma a radního Richtera aneb Traktát o krabicovém a nekrabicovém divadle
    http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/vladimir-just.php?itemid=3283
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    PATISLAV: well.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    ZUZU: do záhlaví! :)
    CATT
    CATT --- ---
    CLAD: Tak jiný drb. Proč myslíte, že město zamítlo půjčku Arše? Stejné politické důvody. Nechtěli ho na Vinohradech a v Arše se snaží maximálně uškodit.
    To je ta pražská zem, možná ještě nižší spodina na radnici.
    CLAD
    CLAD --- ---
    //ZUZU: ja zas slysel z vinohrad, ze tyhle pozadavky byli spis umele vytvoreny, jen proto, aby se ten silenej napad, uvadet hru na vinohradech, vznikly po odmitnuti v narode, nakonec nahodou nerealizoval. panove hledali zpusob, jak se z toho vyvliknout a nasli celkem efektivni. myslim, ze ted v arse zkousi normalne.
    ale to jen tak na okraj a vratme se zpatky na prazskou zem. . .
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam