• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MURHAAYAInfračervená fotografie
    HERO
    HERO --- ---
    MURHAAYA:

    kdyz sem to daval do barvy tak uz hodne vylezaly ty vypalene mraky vpravo,jinak to co vypada jak hotspot vpravo dole na te plazi bude spis nejaky odlesk od slunce,ta fotka je poskladana z 5 fotek v autopanu,tak by to muselo byt i na tech zbyvajcich 4.

    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    GHOSTSTALKER: vpravo na plazi je hotspot, ktere ma jinej kontrast a jinou barvu
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    MURHAAYA: no to je mi jasny, ze ne, bez nejakeho selektivniho zasahu v PS:) Ale vadi mi, jak se v krajich ta barva jakoby ztraci, hlavne vpravo dole na te plazi je to videt. Prijde mi to jako nejaka IR vinetace :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    GHOSTSTALKER: ty stromy prave zlaty nadech mit nebudou :) meli by ho po prohozeni modryho a cervenyho kanalu
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    HERO: mne se to libi, az na ty stromy vlevo a vpravo... chybi mi na nich ten zlaty "nadech":)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    HERO: a jak by se ti to libilo? :)
    HERO
    HERO --- ---


    jedno z polska, v barve se mi to moc nelibi ,spis to teda neumim udelat tak aby se mi to libilo,))
    AZAZEL1MZ
    AZAZEL1MZ --- ---
    HERO: tak jeste jedna pochvala, je to fajn, taky premyslim ze bych neco takoveho vyzkousel :-) mozna mi jezisek neco najezi ;-)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    HERO: to je docela fer
    HERO
    HERO --- ---
    fotim olympusem ep1))

    ty parametry ti presne nereknu,bo je to panorama z fotek na vysku a jsem omylem pomazal zdrojaky , ale vetsinou sem ten den fotil na f5,6 cas podle svetla 2az 5s pri iso 200
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    horizont je OK, řekl bych. Jaké jsou expoziční parametry?
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    HERO: jeste narovnej horizont (nebo mam voci sejdrem :)) a bude to eno nuno. cim ze to fotis?
    HERO
    HERO --- ---
    dik,)
    konecne sem prisel na to jak udelat pekne cernou vodu))
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    HERO: tak to uz je hodne slusna pracicka!
    HERO
    HERO --- ---
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    olympus vzdycky padal na hubu v detailech. Vyfotit jehlicnatej les nebo travu bylo na kulku do spanku.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    jo C-720 by mel byt proklet, ale na druhou stranu 8080ky jsou jedny z nejpouzivanejsich cvakatek na infra
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    KAPPI: Na hrani proc ne, ale sralo by me, ze to ma kolikrat horsi vysledky nez telefony nokia za soumraku :)
    KAPPI
    KAPPI --- ---
    FRACTAL: O tom bez pochyb, moje první digi byla C-720 Ultrazoom... :-) Ale na infra hraní by možná byl dobrej ne?
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    olympus dela nejhorsi fotky, co jsem kdy videl - pokud se bavime o rade Camedia, ta nemela nikdy spatrit svetlo sveta.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam