• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MURHAAYAInfračervená fotografie
    Fotografování v infračerveném spektru.

    Jak na to, rady, technika, galerie vlastních fotografíí. Analogové i digitální fotky vítány.

    Pokud máte nějaké dobré zdroje, odkazy, návody, datasheety tak to sem házejte a já to dám na nástěnku.

    postupně vybavím nástěnku doprovodnými fotografiemi.

    P.S. Uvítám, když mi někdo napíše něco o fotografování na infra citlivý film.
    rozbalit záhlaví
    HERO
    HERO --- ---
    MURHAAYA: fotil jsem to v trinci,tady je pocasi podle toho jak zacoudi trinecke zelezarny)))


    GHOSTSTALKER: jsou to takove pracovni verze))az bude pres zimu pokoj od roboty,tak to skusim udelat poradne,hlavne se do te doby ,pokusim aspon trochu ovladnout photoshop))
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    HERO: tady mi prijde, ze je nejak pokrivena perspektiva... u toho "domu" nalevo, co ma zdi dokonale rovnobezne s okrajem fotky.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    jinak se zacinam bat velmi silne konkurence :D je to fajne a zvlast panorama, hodne cisty ostry a neusmudlany
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    trosku mi nekde vadi ten zelenkavy nadech, ale prosimte kde to fotis? v praze sice dneska bylo hezky, ale rozhodne ne na infra a takhle najak to bylo tipuju po cely cr :D
    HERO
    HERO --- ---
    HERO
    HERO --- ---
    HERO
    HERO --- ---
    HERO
    HERO --- ---
    sorac sem preklik))
    HERO
    HERO --- ---
    HERO
    HERO --- ---
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    HERO: jo flare me taky stvou posledni dobou vsude mozne :/
    HERO
    HERO --- ---
    dik)) skusim dat nejake pano z toho mista ,je tam idustrial jaksvin)))
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    HERO: tohle posledni uz je bomba, tyhle svetle zluty listy se mi hodne libi a je to proste klasa! jednicka s hvezdickou jesli to tak muzu rict
    HERO
    HERO --- ---
    ty odlesky od slunce me docela serou,EP1 nema k tomu setaku slunecni clonu,tak to haze strasne odlesky,tak musim neco vykutit proti slunku
    HERO
    HERO --- ---
    MURHAAYA:

    kdyz sem to daval do barvy tak uz hodne vylezaly ty vypalene mraky vpravo,jinak to co vypada jak hotspot vpravo dole na te plazi bude spis nejaky odlesk od slunce,ta fotka je poskladana z 5 fotek v autopanu,tak by to muselo byt i na tech zbyvajcich 4.

    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    GHOSTSTALKER: vpravo na plazi je hotspot, ktere ma jinej kontrast a jinou barvu
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    MURHAAYA: no to je mi jasny, ze ne, bez nejakeho selektivniho zasahu v PS:) Ale vadi mi, jak se v krajich ta barva jakoby ztraci, hlavne vpravo dole na te plazi je to videt. Prijde mi to jako nejaka IR vinetace :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    GHOSTSTALKER: ty stromy prave zlaty nadech mit nebudou :) meli by ho po prohozeni modryho a cervenyho kanalu
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    HERO: mne se to libi, az na ty stromy vlevo a vpravo... chybi mi na nich ten zlaty "nadech":)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    HERO: a jak by se ti to libilo? :)
    HERO
    HERO --- ---


    jedno z polska, v barve se mi to moc nelibi ,spis to teda neumim udelat tak aby se mi to libilo,))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam