• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    Koloběžka velmi negativním způsobem ovlivnila můj život. Pokaždé, když někam musím jít pěšky, připadám si pomalý, neohrabaný a propadám pocitům nudy a depresím.

    pro nejčastěji hledané informace mrkněte na nástěnku!, mapa koloběžkových akcí zde.
    rozbalit záhlaví
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    XMEDA: Tohle vypadá hodně dobře náhodou!
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Vida, tohle uz skoro..
    Skládací koloběžka NEX208T, pumpovaná kola 200mm, bílá - SKITT.cz
    https://www.skitt.cz/skladaci-kolobezka-nex-208t--pumpovane-kola-200mm--bila
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    CROSS: PREDSEDA:

    Ta vec od Predsedy je jeste pomerne velka.. a cenove to stoji jak mnohem slozitejsi kolo :) To je na obcasny zrychleni presunu trochu overkill.

    Spis neco tohoto typu,
    Micro Downtown Black koloběžka - Svět koloběžek
    https://www.svetkolobezek.cz/kolobezky-skladaci/micro-downtown-black-kolobezka/
    https://www.svetkolobezek.cz/kolobezky-skladaci/xootr-dash-skladaci-kolobezka/
    ale s kolama co maji vymenitelny pneumatiky a daji se nahustit. + trochu vetsi svetlou vysku nez 3.5cm a brzdu z riditek. + ta nosnost :)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    KID_MCHUTT: Už se snaží ohánět tím, že je to skládací koloběžka a že je to asi vlastnost. S tím se nehodlám smířit.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PREDSEDA: náhoda je blbec a přeci jenom je to součástka náročná na přesnost výroby
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    KID_MCHUTT: To mě taky napadlo. Je to úplně nová kolobrnda, tak nevím.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PREDSEDA: není tam v prdeli ložisko?
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    S tím Clixem mám teď trochu potíž. Když jsem jí měl půjčenou, tak jsem je pak při vracení upozornil na rytmické klepání když je koloběžka zatížená. Říkali, že to je v pohodě, prý povolený výplet. Koupil jsem si vlastní novou, po 50 kilometrech se obejvilo přesně stejné klepání. Odvezl jsem jí tam na servis a nevědí si s ní rady, prý výplet ani vycentrování kol to není :-/ Je to protivný zvuk.
    CROSS
    CROSS --- ---
    XMEDA: to máš asi podobný požadavky jako PREDSEDA. Podobný jsem měl před lety taky, vyhrál Mastr. Ale s výškou a pohodlím je nutný to vyzkoušet.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Taky koukam po kolobezce, co by mela nafukovaci kola, ktery zvladnou prejet nejaky ten kanalek nebo abych se nezabil o trochu vylezlou dlazdici, ale aby sla aspon trochu slozit (priklopit riditkovou tyc k telu aby to nebylo obrovske Lko a nezabrala cely kufr v aute) a zaroven aby mi nebyla mala :D 190cm a cca 110kilo. Pohyb vesmes po rovine chodniky, cyklostezky a tak.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    TEEPEK: kvalita z Decathlonu je průměrná, není to top, ale ani úplný shit. Jezdil jsem 6 let na jejich Oxelu. Ale přesně jak píše
    DUCATIMONSTER: - aby to pan nebylo jako "Díky, tati." z Pelíšků.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    TEEPEK: Osobne bych zašel do nějakého skateparku a zeptal se tam kluků , co se bere jako základ mezi freestyle kolobezkama. At není pak mladej smutnej.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    TEEPEK: Maji přímo kategorii. Nejdražší za 3.99 k
    Freestylové koloběžky, příslušenství a helmy | Decathlon
    https://www.decathlon.cz/browse/c0-vsechny-sporty/c1-kolobezky/c3-kolobezky-freestylove/_/N-1gy5rzs
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    DUCATIMONSTER:No jo :-) To mne vůbec nenapadlo, děkuju. Můžu se tam spolehnout na jakstaks kvalitu? Moc tam nenakupuju, mladej chce freestylovku :-/
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    Ahoj lidi, rád bych mladýmu koupil koloběžku. Nevím, kde by mohli mít nějaký slušný výběr. Cena tak okolo 3k. Byli jsme se podívat v Gizmanii, ale na ježdění do školy a občasnou zábavu se mi za ní nechce dávat 7k :-) Nějaký Sportissimo či co? Jsem z Prahy, moc díky
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    PREDSEDA: Tyjo tak to je zas na jednu stranu prijemne prekvapeni!
    ja osobne kupovala takovou fixku- s bilou barvou.
    Nicmene ano je dobre byt s tim smiren dopredu, spodek clove odre vzdycky.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    SUZANKA: v balení je lahvička s bílým lakem :) Ale upřímně - za chvíli to bude odřené a otlučené tak jako tak.
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    PREDSEDA: libi se me ty vychytavky v tramvaji i autobuse! - Nicmene osobne bych si dala pozor za jizdy i autobus ma znacne otresy : abych si kolobezku neodrela barvu hnedka -na tech zlutych trubkach v mhd
    popripade ten zadni blatnik mi prisel na tesno uz [umisteni v buse foto], ale to je detail. Stycne plochy se daji obalit necim ochrannym :-)
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    PREDSEDA: ja se omlouvam, lol.
    Teda priznam se ze bych cekala lepsi support.
    A naprosto chapu nazor...

    Me teda uz z fotek ta riditka smysl davaji, jedine co me matlo je ta placatejsi cast ktera umoznuje "uzamknout" riditka v jedne poloze - proti otaceni.

    takze drzim palce s nazazovanim.

    Mimochodem kdyby byla ochota to v prubehu montaze nafotit
    tak by vznikl prvni aspon foto navod - pro Clix :-)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    A abych jenom nechválil: dneska jsem si přivezl domů vlastního Clixe v krabici. Je seskládaný až na řidítka, která se musejí ustavit (a seřídit bzdy). Řidítka mi nebyla na první pohled jasná a v balení je manuál, který obsahuje návod na sestavení všech koloběžek Kickbike, KROMĚ Clixe!!! To je ovšem fail jako prase. A aby toho nebylo málo, zjistil jsem, že můj Clix je už třetí generace, která má skládací mechanismus řidítek jinak (např. taky se skládají na opačnou stranu) a VŠECHNY shopy, které Clix prodávají, mají fotky druhé generace, ačkoliv v prodeji je pouze ta třetí. A to včetně oficiálního českého zastoupení. Za mě teda palec dolů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam