• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIGHTKulturologie
    ELIA
    ELIA --- ---
    MIGHT: Já tam jela vlakem z Barcelony, bylo to před dvěma lety nejlevnější..
    MIGHT
    MIGHT --- ---
    Jak se nejlépe-nejlevněji dostanu do Bilbaa/Santanderu ? :)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    XUS: pozde :D
    XUS
    XUS --- ---
    STRANGERD: nerozsirovat, je to tajny
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    XUS: vazne uvazuju ze to zacnu rozsirovat jakozto informaci z duveryhodnyho zdroje :))
    A_A
    A_A --- ---
    XUS: :)
    XUS
    XUS --- ---
    STRANGERD: umi. a kazdy den to jeste piluje pred zrcadlem.
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    jeste me tak napada umi soukup starsi vsechny svy reci nazpamet? takhle krute mluvit sem asi nikdy zadnyho vyucujiciho (mozna vubec nikoho realnyho :) mluvit neslysel...
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    MEADY: jj, ja a tech par lidi co to se mnou resilo urcite zustanem, jen doufam ze to dojde/donese se tem asi tak 20i co zbyvaj :)
    MEADY
    MEADY --- ---
    STRANGERD: Zůstaň doma.
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    DALIBOR: nechapu; mimochodem haluz, kdyz ti pisu pripadam si trohcu jako bych psal sobe :))

    supermegakratkej report z prvniho tejdne skoly: M A Z E C, nejlepsi a vubec; jen ted sem zazil vtipnou epizodu s nastenkou, na ktery je ze czumalo uci od 16. zari, coz je totalni picovina; vzhledem k tomu, ze zejtra mam jedinou hodinu a to s nim mi celkem zalezelo na tom zjistit jak to teda je - zkusil sem jak doktorantku v kabinetu tak mr. m.m. osobne a vysledek zadnej vedle neoficialniho doporuceni at si nedelam nasili a zustanu doma - will do! :)
    DALIBOR
    DALIBOR --- ---
    MIGHT: jj, 9 minut
    XUS
    XUS --- ---
    DALIBOR: jj, rozvrh na konci zari, to je na nasi katedru slusnej vysledek, jdou do sebe...
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    DALIBOR: kdybych aj mel cokoliv do cineni s tim jak to funguje, bylo by to stejny nebo jeste horsi - nemam problem :)
    MIGHT
    MIGHT --- ---
    DALIBOR: ale zato sou tam hezký bábovky
    DALIBOR
    DALIBOR --- ---
    STRANGERD: nerad ti to říkám, ale na tenhle přístup si budeš muset zvyknout....
    TUVDEN_NIMA
    TUVDEN_NIMA --- ---
    STRANGERD: supr! díky :_)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    TUVDEN_NIMA: no vidis to me nenapadlo :) prosim:

    http://leteckaposta.cz/252933609
    TUVDEN_NIMA
    TUVDEN_NIMA --- ---
    STRANGERD: a hodíš sem odkaz nebo mi ho, prosím, pošleš do pošty? ušetřila bych si tu zbytečnou cestu do celetný...
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    DALIBOR: no ja to diky vratence (znovu dik) dostal elektronicky, nevim v cem by bylo tak slozity hodit sem odkaz - tak jako tak ja sem jen linej, ale mimoprazsky si zrejme museli dat zbytecnou cestu do celetny a zpet, coz mi prijde kapanek lame; jinak sem ale s prvnim dnem skoly vrcholne spokojen :)
    DALIBOR
    DALIBOR --- ---
    rozvrh je na vyvěšen na katedře...no a myslim, ze prvaci maj v tento cas prvni skolni den, kde to všechno vysvětlujou...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam