• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LALINA: To je moment, kdy jsem si dělal legraci a načrtl jsem, jak odlišný, ale užitečný pohled na systém poznání člověk může mít. Ty pičko.
    LALINA
    LALINA --- ---
    PALEONTOLOG: promin, ale ja ti fakt nejak nerozumim...
    Já bych chtěl, aby můj duchovní systém ochránil můj kmen a aby se děti mého kmene naučily, jak si vybrat dobrého šamana, až odejdu.
    tohleto teda neni z tebe, ale nejaky medium ti to naseptalo? Zeby taky Claven? :)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    NAVON_DU_SANDAU:
    to by ses divil;)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    doporučuji knihy od evy pierrakos-takový uzemněný "newage" ;)
    http://www.pathwork.org/
    kdyby to někoho zajimalo vic,tak posta,nebo moje stranky www.lifesource.cz,kde je i skvely disk.forum,který ale zatim není funkční,ale od pristiho tydne urcite bude;)))
    LALINA
    LALINA --- ---
    KAILASH: teosofie nebylo zadny zcestny hnuti, bratre, jedes v dezinterpretacich pozdejšich dob...
    jako každe hnutí bylo necím přelomové a nové a prinosné a jako každý filozoficky smer bylo casem zdeformovano a posunuto trochu jinam...

    jak rikam, ceho se chytnou lidi, to vzdycky malformuje...i NA.. nevyhne se tomu nikdy nic... ale nema smysl potom o tech systemech celejch mluvit jako o zcestnych...neni to pravdive...
    Ale to, ze se stejne vzdycky vsechno zpotvoří, neni duvod, aby nicnového nevznikalo. Jen proto, ze "se to stejne casem zprofanuje a zkarikuje"...
    Vzdycky budou lidi, kteri dokazi v kupce sena nacházet jehly...
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    ECLECTICA: No přece tím, že při schizofrenii do tebe nevstoupí astrální entita?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LALINA: Ano, jistě, byl jsem svědkem toho, kdy bytosti propojené s lidmi vstupovali do tohto světa. Ovládali tyto lidi a odmítali je opustit. Někteeří se zasebevraždili, nekteří se zbláznili a až psychofarmaka je vrátila zpět na zem. Zeptám se: je potřeba tato procedura, aniž by šlo chyby vyloučit předem ?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ECLECTICA: ále nějakej překlepovej paskvil, im sorry..

    LALINA: Omg, to byl příklad jak odlišně lze vidět svět. Jsem bezdětný, bezkmenný, a jelikož si myslím, že bude nejlepší se žádného konceptu nedržet, doporučím Ti, abys i to co jsi dnes v dobré víře napsala už večer zapomněla. Nikomu nic nenutím, a dokonce si ani nemyslím, že by syntéza byla nějakým přirozeným úkolem pro nějakou bytost zpracovávající informace. Proč by měla být ?
    LALINA
    LALINA --- ---
    proto jsem toho nazoru, ze at uz clovek hleda kdekoli a jakkoli, napred musi ziskat vhled do skutecnosti... teda alespon tak tomu vsechny filozoficke systemy rikaji a po tom volaji... at uz tomu rikaji Krlovství nebo Osvicení nebo jakkoli jinak.....poznat podstatu stvoreni a jeji zakonitosti. Uvedomit si její bytí... a potom muze prijit cokoli a ty vnitrni oci poznaji, co stoji za pozornost a co ne...
    LALINA
    LALINA --- ---
    ECLECTICA: dobrej dotaz :-)
    mam jeste jeden : jen opravdu dulezity, jestli se jedna o takzvanou schizofrenii nebo channeling?
    ja se vzdycky ptám přízemně prostě: co to prinasí? prinasi to tmu nebo svetlo, moudrost nebo pomateni..je to nekomu k necemu prospesne nebo neni... to je pro me zajimavejsi, nez se dlouze dohadovat o tom, jakym zpusobem se na svet ty myslenky dostaly...
    vsechny...at uz prisly odkudkoli, je potrebné nechat projít vlastním bytím, hlavou a srdcem a jak uz jsem rekla, co je z pravdy, to se jako pravdive projevi..

    LALINA
    LALINA --- ---
    CLAVEN: me to spis zni spanelsky, nez tibetsky... takze Castaneda? ;-))))
    LALINA
    LALINA --- ---
    PALEONTOLOG: tjo! ty mas nejakej kmen, jo? no teda...
    hele jedna takova rada zadarmo :-)) nech svoje deti, at si vyberou op svym, dej jim svobodu vyběru, svobodu ucit se i z kdečeho, dokonce i z chyb, nech je jít jejich cestou a nenut jim svoji...
    Rodice by se v mnoha smerech meli od svých detí ucit a ne jim nutit vlastní zastarale systémy... cas se zrychluje (a to nemyslim jako mystiku, ale sledujte sami vyvoj lidstva) a to, co bylo dobry vcera, uz zitra bude zastaraly...
    vem to s pokorou v potaz a hledej si system pro sebe..ne pro kmen ci deti...
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Channeling is a process whereby an individual (the "channeler") claims to have been invaded by a spirit entity which speaks through the channeler.


    dotaz: cim se lisi channelingovy zazitek od akutni schizofrenie se sluchovymi halucinacemi?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ECLECTICA: to je "no comment" s módnym tibetským prízvukom, tak to hovorí dalajláma a iní osvietenci.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    PALEONTOLOG: a no commente ja jakym jazykem? promin, ze se hloupe ptam, znam jen no comment.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CONTINUITY: Já bych chtěl, aby můj duchovní systém ochránil můj kmen a aby se děti mého kmene naučily, jak si vybrat dobrého šamana, až odejdu. Aneb co do systemu vložíš, to z něj vypadne.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    KAILASH: Ovšem neplatí, že když něco nefunguje například tobě, nemůže to fungovat ostatním. Pokud při jízdě na kole spadneš, může to znamenat, že....za a) kole je rozbité nebo také za b) neumíš pořádně řídit. :-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LUBOB: Ne no tak já znám váš přístup, v mnohém je mi inspirací, proto říkám "no commente", nic víc.
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    KAILASH: nemel by duchovni system vychazet hlavne z tebe? cokoliv vyprodukovali jacikoliv autori je voditko pro tvou dusi jak pracovat s tvymi informacemi pro tvuj vyvoj. neboli synteza je tvym prirozenym ukolem jako inteligentni entity pracujici s informacemi... jak to udelal nekdo jiny je dost fuk :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    FORINTI: takže sa ti v živote darí, predvídaš všetky problémy a semtam vyhráš nejakú tú lotériu? Gratulujem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam