• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."


    Pro mnoho žen je ženatý muž ten pravý. Proč jsou okroužkovaní takovým lákadlem? Může vztah se ženatým vydržet dlouho? Intimní vztah se ženatým má mnoho výhod, ale také stejné, ne-li větší množství nevýhod.

    Proč ANO:

    Většinou mu nemusíte vařit.
    Uklízet, žehlit a prát už vůbec ne.
    Pokud se nechcete vázat, může to být ideální vztah.
    Ženatí a starší muži jsou prý zkušenější a rozumnější.
    Chodí za vámi jen za zábavou, a tak s ním nemusíte rozebírat jeho problémy v práci apod.

    Proč NE:

    Musíte se smířit, že vás vlastně podvádí s manželkou.
    Může vás dokonce podvádět ještě s jinou.
    Pokud má děti, těžko se budete smiřovat s tím, že mu tak trochu berete tatínka.
    Když se vztah prohloubí, je tu velký problém s případným rozvodem atd.
    Nemůžete se s ním příliš ukazovat na veřejnosti.
    Občas si může stěžovat na manželku.
    Pozor na pohlavní nemoci.
    Počítejte s tím, že Vánoce s vámi asi trávit nebude.

    Jak jste na tom vy? Jaké máte zkušenosti? Jde jen o sex, vypočítavost nebo o opravdovou lásku? Stojí to za to? Byli jste někdy v opačné pozici? Jaké je to být milenkou / milencem? A jaké být podváděnou / podváděným? Kdo vyhraje?

    V této diskuzi jsou vítání všichni ti, kteří chtějí sdílet zkušenosti (pozitivní i negativní) se "Vztahem se ženatým / vdanou". Zajímají mne všechny vaše názory, poznatky, poučení, zmoudření, nezmoudření :o), postoje, prostě náhled na věc... Upozorňuji však, že všechny urážlivé, vulgární či s tématem nesouvisející příspěvky budou smazány!!!!
    rozbalit záhlaví
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    ILLUZE: a tohle se snad nemuze stat treba tobe? jakej je v tom rozdil a jak to souvisi s otevrenosti vztahu?
    rekla bych, ze nijak. Jen v jednom z tech pripadu o milenkach vis a v druhem ne.
    IVETA
    IVETA --- ---
    ILLUZE: mame opravdu harmonicky vztah a tyhle strachy, ktery popisujes vubec neresime.. ac on si muze rikat o me uplne to stejny... budeme mit deti.. ona zase zahne, zamiluje, lapne detska a odjede zpet do Cech a ja je nikdy neuvidim.....o tom otevreny vztah neni!!
    IVETA
    IVETA --- ---
    ILLUZE: vis jediny co je jisty je to, ze vse je nejisty.. a jedno jestli jsou deti nebo ne, jestli jsi vdana nebo ne.....
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    IVETA: nenapadlo tě, že až přijdou ty děti, tak ti jednou třeba docvakne, že když si tak užívá s druhými, tak ho jednou také může jedna zaujmout tak, že si ho připoutá natolik, že tě opustí a zůstaneš na děti sama?
    IVETA
    IVETA --- ---
    ILLUZE: no kazdy ma ty hranice jinde..ty to nazyvas jako sexualni uchylka, pritele to vzrusuje.. takze nekdy kdyz mam vyplytvany vsechny historky.. broudim po internetovych strankach a hledam ruzne eroticky povidky...

    a taky ano otevrenost....jsem rada ze to rekl... nemusi tak predemou nic skryvat, lhat atd...a deli se o ty pocity se mnou..
    IVETA
    IVETA --- ---
    COWBOY: nerikam, ze se musis bavit s lidima, co maji stejny nazor boze! jen se vyvaruji toho, aby jsme se zase nedostali do slovniho konfliktu.. takze pokud chces diskutovat prosim ne se mnou..
    SITH
    SITH --- ---
    ILLUZE: já byl vždycky vyjímka...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    IVETA: ehm, ve vašem případě se jedná o otevřenost nebo sexuální úchylku? ;-)
    nic osobního...
    IVETA
    IVETA --- ---
    kdyz budeme mit deti, tak se na nasem sexualnim vztahu moc menit nebude, mozna jen to, ze bude mene casu na hradky, a tak si pozvem jiny par k nam dom (v pripade, ze budou deti u prarodicu).

    Jedine kde by mohl naskytnou problem je v tom: ze ja budu vice doma s detmi a pritel bude litat..bude mit tudiz vice moznosti a ja zacnu byt treba sobecka a vycitat mu, ze on ma na to vic casu jak ja..aa protoze vim, ze pritel neni jesitny, prave naopak tolerantni a umi dobre naslouchat, bude to pul na pul.. jednou ty a jednou ja....
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SITH: jeden z mála, který to fakt přizná :)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    IVETA: Já si tě nevybral. Nevěděl jsem, že smím diskutovat jenom s těmi, se kterými mám shodný názor. Omlouvám se.
    IVETA
    IVETA --- ---
    COWBOY: jezis mane proc sis vybral me:-))) ti rikam narovinu my dva se spolu bavit nemuzeme, uz drive jsme se dostali do konfliktu, jelikoz mame oba jiny pohled na vztahy..
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    IVETA: Znám lidi, kteří sex bez poutání a bez bičování nepovažují za sex. Znamená to, že se máme bičovat všichni, že je to použitelný návod pro ostatní? Vadí ti nevěra - dovol partnerovi mimopartnerský sex - to bohužel není řešení.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    IVETA: No právě. Mně by zajímalo, jak to vidí ti, co už mají děti. Dokud nemáš děti, máš starost a odpovědnost jenom za sebe. Dokud jsem byl svobodný a bezdětný, tak jsem si troufnul i na závodění v autě. Dnes už bych to nedokázal, právě kvůli té odpovědnosti, říkejme tomu klidně strachu.
    IVETA
    IVETA --- ---
    ILLUZE: ano... a rad posloucha kde jsme to delali a jak...

    HITOMI
    HITOMI --- ---
    ILLUZE: ne, to sem nikde nenapsala.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    IVETA: takže tvůj partner ví o tvé nevěře a otevřeně o tom mluvíte?
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    HITOMI: takže otevřenost je, když partneři na sebe tomu druhému všechno vyzvoní a mají potřebu s tím druhým o všem mluvit?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    COWBOY: dostal si odpoved, po ktere si touzil.
    Krom toho v pripade takove dohody ani ty ulety kolikrat nemusi nastat, jde jen o to, ze ti dva se rozhodnou, ze takove veci chtej vedet. Treba tohle je pro me mnohem dulezitejsi fakt.

    IVETA: ja si s nim nic vyjasnovat uz fakt nechci, ta debata nejak nic neprinasi ^_^
    IVETA
    IVETA --- ---
    ja se pridavam k HITOMI, nam to funguje taky skvele, ale na deti zatim mame cas...
    IVETA
    IVETA --- ---
    a nemeli by jste si vyjasnit, co pod slovem otevreny vztah rozumite????
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HITOMI: Jo, tak to je vážně skvělé. Aspoň, že jeden takový pár existuje.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    COWBOY: ano, znam :) a jsou tam i deti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam