• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    IVETA
    IVETA --- ---
    ILLUZE: vis jediny co je jisty je to, ze vse je nejisty.. a jedno jestli jsou deti nebo ne, jestli jsi vdana nebo ne.....
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    IVETA: nenapadlo tě, že až přijdou ty děti, tak ti jednou třeba docvakne, že když si tak užívá s druhými, tak ho jednou také může jedna zaujmout tak, že si ho připoutá natolik, že tě opustí a zůstaneš na děti sama?
    IVETA
    IVETA --- ---
    ILLUZE: no kazdy ma ty hranice jinde..ty to nazyvas jako sexualni uchylka, pritele to vzrusuje.. takze nekdy kdyz mam vyplytvany vsechny historky.. broudim po internetovych strankach a hledam ruzne eroticky povidky...

    a taky ano otevrenost....jsem rada ze to rekl... nemusi tak predemou nic skryvat, lhat atd...a deli se o ty pocity se mnou..
    IVETA
    IVETA --- ---
    COWBOY: nerikam, ze se musis bavit s lidima, co maji stejny nazor boze! jen se vyvaruji toho, aby jsme se zase nedostali do slovniho konfliktu.. takze pokud chces diskutovat prosim ne se mnou..
    SITH
    SITH --- ---
    ILLUZE: já byl vždycky vyjímka...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    IVETA: ehm, ve vašem případě se jedná o otevřenost nebo sexuální úchylku? ;-)
    nic osobního...
    IVETA
    IVETA --- ---
    kdyz budeme mit deti, tak se na nasem sexualnim vztahu moc menit nebude, mozna jen to, ze bude mene casu na hradky, a tak si pozvem jiny par k nam dom (v pripade, ze budou deti u prarodicu).

    Jedine kde by mohl naskytnou problem je v tom: ze ja budu vice doma s detmi a pritel bude litat..bude mit tudiz vice moznosti a ja zacnu byt treba sobecka a vycitat mu, ze on ma na to vic casu jak ja..aa protoze vim, ze pritel neni jesitny, prave naopak tolerantni a umi dobre naslouchat, bude to pul na pul.. jednou ty a jednou ja....
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SITH: jeden z mála, který to fakt přizná :)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    IVETA: Já si tě nevybral. Nevěděl jsem, že smím diskutovat jenom s těmi, se kterými mám shodný názor. Omlouvám se.
    IVETA
    IVETA --- ---
    COWBOY: jezis mane proc sis vybral me:-))) ti rikam narovinu my dva se spolu bavit nemuzeme, uz drive jsme se dostali do konfliktu, jelikoz mame oba jiny pohled na vztahy..
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    IVETA: Znám lidi, kteří sex bez poutání a bez bičování nepovažují za sex. Znamená to, že se máme bičovat všichni, že je to použitelný návod pro ostatní? Vadí ti nevěra - dovol partnerovi mimopartnerský sex - to bohužel není řešení.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    IVETA: No právě. Mně by zajímalo, jak to vidí ti, co už mají děti. Dokud nemáš děti, máš starost a odpovědnost jenom za sebe. Dokud jsem byl svobodný a bezdětný, tak jsem si troufnul i na závodění v autě. Dnes už bych to nedokázal, právě kvůli té odpovědnosti, říkejme tomu klidně strachu.
    IVETA
    IVETA --- ---
    ILLUZE: ano... a rad posloucha kde jsme to delali a jak...

    HITOMI
    HITOMI --- ---
    ILLUZE: ne, to sem nikde nenapsala.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    IVETA: takže tvůj partner ví o tvé nevěře a otevřeně o tom mluvíte?
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    HITOMI: takže otevřenost je, když partneři na sebe tomu druhému všechno vyzvoní a mají potřebu s tím druhým o všem mluvit?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    COWBOY: dostal si odpoved, po ktere si touzil.
    Krom toho v pripade takove dohody ani ty ulety kolikrat nemusi nastat, jde jen o to, ze ti dva se rozhodnou, ze takove veci chtej vedet. Treba tohle je pro me mnohem dulezitejsi fakt.

    IVETA: ja si s nim nic vyjasnovat uz fakt nechci, ta debata nejak nic neprinasi ^_^
    IVETA
    IVETA --- ---
    ja se pridavam k HITOMI, nam to funguje taky skvele, ale na deti zatim mame cas...
    IVETA
    IVETA --- ---
    a nemeli by jste si vyjasnit, co pod slovem otevreny vztah rozumite????
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HITOMI: Jo, tak to je vážně skvělé. Aspoň, že jeden takový pár existuje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam