• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."


    Pro mnoho žen je ženatý muž ten pravý. Proč jsou okroužkovaní takovým lákadlem? Může vztah se ženatým vydržet dlouho? Intimní vztah se ženatým má mnoho výhod, ale také stejné, ne-li větší množství nevýhod.

    Proč ANO:

    Většinou mu nemusíte vařit.
    Uklízet, žehlit a prát už vůbec ne.
    Pokud se nechcete vázat, může to být ideální vztah.
    Ženatí a starší muži jsou prý zkušenější a rozumnější.
    Chodí za vámi jen za zábavou, a tak s ním nemusíte rozebírat jeho problémy v práci apod.

    Proč NE:

    Musíte se smířit, že vás vlastně podvádí s manželkou.
    Může vás dokonce podvádět ještě s jinou.
    Pokud má děti, těžko se budete smiřovat s tím, že mu tak trochu berete tatínka.
    Když se vztah prohloubí, je tu velký problém s případným rozvodem atd.
    Nemůžete se s ním příliš ukazovat na veřejnosti.
    Občas si může stěžovat na manželku.
    Pozor na pohlavní nemoci.
    Počítejte s tím, že Vánoce s vámi asi trávit nebude.

    Jak jste na tom vy? Jaké máte zkušenosti? Jde jen o sex, vypočítavost nebo o opravdovou lásku? Stojí to za to? Byli jste někdy v opačné pozici? Jaké je to být milenkou / milencem? A jaké být podváděnou / podváděným? Kdo vyhraje?

    V této diskuzi jsou vítání všichni ti, kteří chtějí sdílet zkušenosti (pozitivní i negativní) se "Vztahem se ženatým / vdanou". Zajímají mne všechny vaše názory, poznatky, poučení, zmoudření, nezmoudření :o), postoje, prostě náhled na věc... Upozorňuji však, že všechny urážlivé, vulgární či s tématem nesouvisející příspěvky budou smazány!!!!
    rozbalit záhlaví
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    TAYLES: a ja si zas myslim, ze vzdycky zijes tak jako tak na ukor druhych, ale to sem uz nepatri. zaletama muzes i nemusis ublizovat.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    HITOMI: tak to je hodně zajímavá věta ..já si myslím, že pokud se chovám nějakým způsobem, který není dobrý a někomu ubližuje (nebo mu neubližuje JEN PROTO, že o tom neví) tak to špatné je.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    TAYLES: tak některé to i potěší...
    ono je to spíše o tom, jak se na to ten dotyčný dívá sám a jak to bere... když dotyčnou chce mít za princeznu, mohla si to předtím rozdat klidně s rotou a přesto pro něj může být tou jeho nej
    co bylo, to bylo...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: jo, neni, presto k nim dochazi i v onech uzavrenych vztazich. jak je to mozne, kdyz se ti dva takto nedohodli, he? ;-)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: proč by měly? to není žádná povinnost mít úlety :)
    IVETA
    IVETA --- ---
    amen..
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    TAYLES: tak lidi jsou sobci, no. na tom preci neni v zakladu nic spatneho.
    IVETA
    IVETA --- ---
    _BENNY: tak tak drive nebo pozdeji..
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: ty ulety bohuzel budou v otevrenem i "uzavrenem" vztahu ;-)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: no to většinou není, pač jak vidíš i v této diskuzi, ty úlety jsou zase jen s někým zadaným a tak pořád dokola a dokola a nabaluje se to..ale věřím, že s tím všichni lidi strašně souhlasí :) pač nějak si to omluvit musíme, nó
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ja nevim, ale kdybych si mel ja vybrat mezi tim byt s nejakou prijemnou osobou i v "otevrenych" podminkach anebo zustat sam bez one osoby, pak jdu docela najisto ;-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    TAYLES: nezní a chápu to...
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    TAYLES: zalezi, jaky si pak vyberes sexualni partnery. pokud nekoho, komu jde jen o spas, toho asi moc bolet nebude, ze te ma jen jako milenku a jeho city nezranis, kdyz se na nej pak vykasles.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: proc destruktivni? pokud v tom nejsou nejake deti, tak je to vec ciste tech dvou zainteresovanych, neni tak?
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: ne, má teď moc spokojený vztah :)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    ILLUZE: ne..poč? :) mně se prostě jen nelíbí volné vztahy, pač je to destruktivní pro hodně lidí a většinou to není věc jen těch dvou....zkráta ten princip se mi zdá špatný, ať to zní jakkoli staromódně..
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: je tedy zenami znechucen a hleda princeznu, pokud mozno pannu? :)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    _BENNY: nebo neco jako "jsem levne dostupne zbozi, ktere nema zadnou hodnotu"? takovy dojem imho samotny otevreny vztah taky nevyvola.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    TAYLES: muze to tak byt i nemusi :)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: tak to ses netrefil :) tento měl žen opravdu poměrně dost a je to chytrý, bohatý fešák..mám ho hrozně ráda...pač je jeden z mála, s kterým se dá normálně hovořit, i když je prachatý :)


    ILLUZE: to je jednoduché, prostě každý muž je rád, když žena, kterou miluje je jeho "čistá princezna" ..prostě fajn...s někým předtím chodila a netrávili čas v kostele, to je ok..ale pokud by to bylo neúmerně moc nebo hodně "lacině" tak to toho muže nikdy moc nepoteší ..ale mně se to zdá dost logické
    IVETA
    IVETA --- ---
    _BENNY: lol ver ti chlapy to vydrzi xxx let, diky milenkam:-))
    TAYLES: to bylo boze s nadsazkou a ty se toho chytnes:-) no neni to treba vekem? cim je clovek starsi, tim lepe toleruje neveru?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam