• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."


    Pro mnoho žen je ženatý muž ten pravý. Proč jsou okroužkovaní takovým lákadlem? Může vztah se ženatým vydržet dlouho? Intimní vztah se ženatým má mnoho výhod, ale také stejné, ne-li větší množství nevýhod.

    Proč ANO:

    Většinou mu nemusíte vařit.
    Uklízet, žehlit a prát už vůbec ne.
    Pokud se nechcete vázat, může to být ideální vztah.
    Ženatí a starší muži jsou prý zkušenější a rozumnější.
    Chodí za vámi jen za zábavou, a tak s ním nemusíte rozebírat jeho problémy v práci apod.

    Proč NE:

    Musíte se smířit, že vás vlastně podvádí s manželkou.
    Může vás dokonce podvádět ještě s jinou.
    Pokud má děti, těžko se budete smiřovat s tím, že mu tak trochu berete tatínka.
    Když se vztah prohloubí, je tu velký problém s případným rozvodem atd.
    Nemůžete se s ním příliš ukazovat na veřejnosti.
    Občas si může stěžovat na manželku.
    Pozor na pohlavní nemoci.
    Počítejte s tím, že Vánoce s vámi asi trávit nebude.

    Jak jste na tom vy? Jaké máte zkušenosti? Jde jen o sex, vypočítavost nebo o opravdovou lásku? Stojí to za to? Byli jste někdy v opačné pozici? Jaké je to být milenkou / milencem? A jaké být podváděnou / podváděným? Kdo vyhraje?

    V této diskuzi jsou vítání všichni ti, kteří chtějí sdílet zkušenosti (pozitivní i negativní) se "Vztahem se ženatým / vdanou". Zajímají mne všechny vaše názory, poznatky, poučení, zmoudření, nezmoudření :o), postoje, prostě náhled na věc... Upozorňuji však, že všechny urážlivé, vulgární či s tématem nesouvisející příspěvky budou smazány!!!!
    rozbalit záhlaví
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    _BENNY: timto se take vysvetluje skutecnost, ze Bill Clinton sve Hillary zahnul s tak osklivou stazistkou :-)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    ILLUZE: to už záleží na nich dvou no..já bych v takovém vztahu zůstávát nechtěla a kdybych v něm zůstala, nechtěla bych být nevěrná..nevim, co bych dělala..ale trvale udržitelné by to s více vztahy pro mě určitě nebylo
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: teď už jo, ale někdo je holt tupější a musí si to vyzkoušet...to dobré peklo, co lze s některými lidmi zažívat...jojo....na začátku vypadal ten nový také naprosto perfektně, byla jsem nadšená :) po půl roce vidím, že nesahal tomu starému ani po kolena...že mu ani já sama nešahám po kolena :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    _BENNY: nebo taky měsíců... let...

    TAYLES: to ano... ale on to nemusí být jen případ frigidity ženy, i muži pak mají mnohdy co dělat sami se sebou - z žádostivé milenky se jim doma objeví "matka", no a co teď s tím...
    k poradci, obvzlášť, když to ani kolikrát dotyčnému nedochází, o co tu jde, ho těžko dotáhneš
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: tak snad uz bude princezne aspon neco dost dobry ;-)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: já už bych nikdy nechtěla udělala žádnou kokotinu, jestli teď dostanu možnost vrátit se ke svému dřívějšímu úžasnému nedoceněnému muži ..tak už nikdy, nikdy nikdy..nebudu pohrdat jeho kvalitami, ryzím chrakterem a tím bezpečím, které s ním cítím a budu věrná až za milion hřbitovů, aby na mě mohl být pyšný a já na sebe vlastně taky
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: nevím..upřímně já ani nechápu, jak to může časově někdo stíhat a tak vůbec, já bych si pletla i jejich dvě jména a nepamatovala bych si, co mně kdo řekl :)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: nevim co te na nem prvne upoutalo v one paralelni realite ;D
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: a na co bych měla toho hulváta? :)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: neni v takovem pripade lepsi otevreny vztah s hulvatem a dite s lepsim otcem? ;-)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: proc nikdy? staci jednou za 3-4-5 tydnu ;-)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: ale věřím, že pokud má třeba žena rizikové těhotenství a náročné šestinedělí a mezitím se její muž chová jako hulvát, tak se jí zohaví i na dalších 20 let..proč ne :)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: ale houbelec :) porod je velká změna, poporodní období je náročné, ale že by si po tom už lidi nikdy nezapíchali...to musí být tedy hodně vzácné případy
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: muze byt i trvala. koukni na ty osklivy protivny baby v tramvaji... taky to byly kocicky ;-)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: ale to není žádná trvalá změna, to je změna přechodná, pokud je trvalá, není to podle mě v pořádku (to by totiž i příroda byla sama proti sobě)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: tak na tomto obecnem vyjadreni se shodneme ;-)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: ale všimni si, že já se tady ani jedné strany nezastávám..naopak kdybys prolistoval v dikuzi o porodech, viděl bys, jak jsem se tam prala za muže a 10 žen se na mě sesypalo...takže v tomto já zas vinu necítím a nikomu neradím držet ptáka v kalhotech.jen jsem chtěla říct, že záleží na celkovém stavu toho vztahu..pač když je špatný..i hledání řešení problémů může být desetkrát horší než normálně
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: ne, to se tak proste stane. po porodu je zenska bombardovana vsema moznyma hormonama, ktere ze samice udelaji matku. ani do toho nepocitam naslednou starost o dite, ktera taky udela s chuti na sex sve (tohle by muz pochopit mohl). proste se ti radikalne preusporadaji preference, chlap musi dospivat cely zivot, ale zena je dospela svym prvnim vrhem, nenadelas nic ;-)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    _BENNY: on je to totiz ekvivalent rady, ze muz ma ptaka drzet v kalhotach, byt nezny, trpelivy, cekat a pokud to nepomuze, tak opakovat cele znovu.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: "trvalá hormonální změna po porodu" ..to ale není normální stav a musí se s ním něco dělat ..nebo to třeba za pět let porodím a už si nezapíchám? pak nechám zavřít všechny ordinace a poradny v republice, když jsou tedy k ničemu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam