• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    TANAIS: nějak mi ale přijde, že když už chlap zahne, má potřebu ulehčit svému svědomí tím, že to ženský přizná.. To, že tím pouze ulehčuje sobě a ženě to vlastně dělá těžký, to si nějak nepřipouští.. (co oči nevidí to srdce nebolí).. ovšem nesmí to pak prasknout, imho málo která ženská to bude brát tak, že chlap chtěl aby ji to neublížilo a proto mlčel, a ne tak, že zatloukal zatloukal zatloukal..
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MEG: On je ale dokáže úplně striktně oddělit málokdo. A není na tom nic divného, jsme lidi a ne zvířátka...
    MEG
    MEG --- ---
    ...tak mám pocit, že tady má hodně lidí tak nějak vůbec problém rozlišit od sebe pudy a city...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DEMAN: Tak mám dojem, že máš docela potíže s alkoholem, co?
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    IVETA: já mám spíš podezření, že deman je ten typ člověka, co má v životě prostě kliku. Má dobrou práci, ženu, milenku, děti, co já vim. Prostě takovej ten typ "šťastnýho parchanta" :)

    Nicméně nevím, jak to souvisí s nevěrou :)
    IVETA
    IVETA --- ---
    DEMAN: no vidis to a jak jsi dopadl ty Quasimodo:-)
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    IVETA: ty nevis co rikas devce nestastne! jsem quasimodo.
    IVETA
    IVETA --- ---
    DEMAN: ale ja te akceptuji aji jako zrdu a miluji te za to:-)
    IVETA
    IVETA --- ---
    TANAIS: a vsak o tom to je. Jakmile budes lpet na tom, ze by ti mohl manzel zahnout, zacnes taky hledat, a najednou se zacne ta realita preste tam odvijet, kam nechces...a manzel bude ve finale neverny.

    Jsme jen lidi a stat se to muze kazdemu...
    A pro me za me.. vstupuju do vztahu: jsem s tebou , protoze te mam rada, ale taky s tebou byt nemusim.
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    TANAIS: do kamene tesat!

    IVETA: :-) mne nemuzes milovat, jsem zruda!
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    IVETA: no... já si spíš myslím, že to není o tom, že by člověk nikdy nezahnul nebo že by naopak druhý člověk věřil, že nezahne. Spíš je to o prioritách a o tom, co člověk ve vztahu považuje za důležité. Je možné, že mi můj muž bude někdy nevěrný. Nicméně touto eventualitou se naprosto nezabývám. To není o tom, jestli jsem si naprosto jistá, že můj chlap by nikdy nic.. To je o tom, že považuju za nemsyslný se tím zabývat, ba co víc za ponižující po tom jakkoli pátrat. A to ne pro potenciálního hříšníika, ale pro potencciálně podváděného. Dožadování se slibu, že už nikdy, dávání ultimát, dožadování se definitivní odpovědi... Já bych se na tohle prostě chlapovi vykašlala. Ne samotný sex, ale to, jaký vztah má dotyčný k třetímu subjektu. Toho bych se bála.

    Jenomýe tohle dopředu člověk nikdy neochrání. Takže je prostě jednodušší se tím nezabývat. Nechat to být. Věřit tomu, že když se mnou chlap je, je to proto, že se mnou chce být. Pro mě je důležitý to, jak se o mě chlap stará, jak se ke mně chová, jak se stará o naše dítě... a ne to, jestli si vrzhl někdy někde jinde. O tom mi stačí pouze nevědět...
    IVETA
    IVETA --- ---
    DEMAN: ach tak ty mocny carodeji, diky za objasneni.. asi se do tebe zamiluji.
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    IVETA: :-) matka priroda to s tebou vyrida za mne. ja si k tomu jen dam drink. me poslani je speculare.
    IVETA
    IVETA --- ---
    DEMAN: a co by me priroda o olepenych trenkach mela ucit?
    To se myslim uci uz na zakladni skole v sedme tride, jak muzske a zenske telo funguje.

    DEMAN
    DEMAN --- ---
    IVETA: :-) vsak tebe matka priroda nauci, az tvuj manazirek prijde dom z vanocniho vecirku s olepenyma trenkama.
    IVETA
    IVETA --- ---
    sedela mala bezmocna princezna na kameni a plakala.. vis ty muj skritku, on to byl tak uslechlily prinz, on me chranil pred temi zloduchy a odhanel je, drzel pevnou pest a ja slabounka princezna jsem vedela, to je ten pravy, ten me bude ochranovat, protoze se o sebe nedokazu sama postarat, neverim si jako zena, bum a bac a zamilovala jsem se. Pozdeji on uz nebyl uslechlily princ, nybrz mocny carodej. On luskl jen prstem a mel ode me vse, manipuloval tam, kde me chtel mit a ja ted tu tak sedim a premyslim, co jsem udelala spatne, rekla princezna a podivala se do zeme...

    a pohadky byl konec.
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    IVETA: ja jsem ty holky branil a mile spolumanaziry zahanel. :-) places na spatnym hrobe. stydel jsem se za to ze jsem taky chlap, zoufalci.
    IVETA
    IVETA --- ---
    DEMAN: nojo vrana k vrane seda.. co na to rict.
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    IVETA: uz jsi dost stara na to abys vedela ze chlap s erekci ma soudnost houpaciho kone, a OZRALY chlap s erekci :-) nechme toho, jen vas rozcilim :-)))) ... jako videt moje zenate kolegy z korporace jak se ozrali vlisavaji do kalhotek junior manazerkam z toho bych fakt blil
    IVETA
    IVETA --- ---
    DEMAN: kdyz to reknu jednoduchym jazykem: vasi picu jsem taky nikdy nevidel a verim, ze ju mate...

    treba jsou mezi nama i dusevne vyspeli jedinci natolik, ze to co reknou, tak si i za tim i stoji, protoze znaji zakon priciny a nasledku, a protoze jim je treba dulezitejsi vyvinuty harmonicky vztah s laskou jak pokuseni zastrcit nekde jinde, ac je clovek kazdym dnem v konfrontaci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam