• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    Moje znama, kterou nemusim, ted ma vztah s zenacem, ktery je zenaty rok, ceka s manzelkou dite a milence slibuje, ze az se to narodi, ze od ni odejde - sileny.
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    BLONDYNKA: spis je to podle me tak, ze ti, co to v pohode vydrzi, nepotrebuji v zivote nejake extra vzruseni a jsou klidni, nepotrebuji si nic extra dokazovat...jsou spokojeni v ramci moznosti s tim, co maji doma... ja si to dokazu taky predstavit spat cely zivot s jednim chlapem... nejak me to nedesi, posledni dobou spis uklidnuje...ale jak to bude za cas, kdo vi...
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    ženáči už jsou dávno out :)
    IVETA
    IVETA --- ---
    no vse pri strarem, nikdo, nikde..:-)
    IVETA
    IVETA --- ---
    tak co noveho?
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    WOLOWITZ: [ Sex na pracovisti ]

    tam bys s tim nebyl off topic
    WOLOWITZ
    WOLOWITZ --- ---
    Mohl bych poprosit ? Celkem se to toho týká... díky
    Sexuální vztah na pracovišti | Vyplňto.cz - komplexní realizace online průzkumů
    http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/sexualni-vztah-na-pracovisti/
    IVETA
    IVETA --- ---
    TANAIS: nebo tak:- *
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    IVETA: Každej to dokáže, když bude chtít. Otázka je, zda to stojí za to vydržet, co se dá získat a zažít tím, když se to nedodrží a tak.
    AISHA
    AISHA --- ---
    LONESTAR: extrabuřty jsou jen pro lidi bez fantazie :-)!
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Proč hne dcelej život? Však stačí, že budeš s jednim chlapem, když s nim zrovna budeš, ne?.. ;)))
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    IVETA: to je pak jiná - proti víře jsou jakékoli argumenty zbytečné :P)))
    IVETA
    IVETA --- ---
    jeste me nechte dal metaforovat... se snazim presvedcit sama sebe, ze dokazu byt cely zivot verna jednomu chlapovy:-)
    nepresvedcuji se.. vim to!!!

    TANAIS
    TANAIS --- ---
    LONESTAR: co kulinářské zážitky. Ale ty chybějící vitamíny! :)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    IVETA: dokázala bys celý život jíst POUZE chleba se solí? ;-)))
    možné to je, ale člověk se tím ochudí o spoustu kulinářských zážitků :P
    IVETA
    IVETA --- ---
    LONESTAR: hmm chleba se soli bych dokazala jest cely zivot, bez toho, aniz bych se prejedla.. ale pryc s polemikou, tvrzeni lekare me rozesmalo, na kazdem spruchu pravdy trochu:-)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    IVETA: vypadlo ti slovo - "dokazu jist JEN ji cely zivot"...
    dříve nebo později se ti ta jedna přejí - a čím víc jsi jich předtím vyzkoušela, tím víc se ti budou vzpomínat jejich chutě...

    navíc (když už se tady mluví o polívkách :D))) - každý lékař ti potvrdí, že jednotvárná strava škodí zdraví :P)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    AISHA: napsalas "vdané paní"... já bych neslovíčkařila.
    AISHA
    AISHA --- ---
    "paničky" napsala blondynka :-)

    TANAIS
    TANAIS --- ---
    No, Aisho, ani já si nemyslím, že je možné 20 let varit jednu polívku pokaždé jinak. Taky nevím, že by se tu "vdané paničky" (tím patrně myslíš i mě, neboť jsem skutečně vdaná panička) tak vehementně praly o to, že pořád stejná poívka je špatná věc. Mně to spíš vyznělo, jakože tím, že si někdo dojde na jinou polívku, opovrhuješ, i když podle toho, co tu teď padlo o Tvém milenci, to asi tak není. Možná jen informační šum. Já to považuju za něco, co se prostě může stát a sama za sebe bych to nechápala jako důvod k rozchodu. Já jsem jednoduše alergická na hysterické výlevy ohledně nevěry a to z jakéhokoli úhlu pohledu, toť vše.

    Nicméně, vést tu spor vkůli nepřesné metafoře mi přijde trochu zbytečné :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam