• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."


    Pro mnoho žen je ženatý muž ten pravý. Proč jsou okroužkovaní takovým lákadlem? Může vztah se ženatým vydržet dlouho? Intimní vztah se ženatým má mnoho výhod, ale také stejné, ne-li větší množství nevýhod.

    Proč ANO:

    Většinou mu nemusíte vařit.
    Uklízet, žehlit a prát už vůbec ne.
    Pokud se nechcete vázat, může to být ideální vztah.
    Ženatí a starší muži jsou prý zkušenější a rozumnější.
    Chodí za vámi jen za zábavou, a tak s ním nemusíte rozebírat jeho problémy v práci apod.

    Proč NE:

    Musíte se smířit, že vás vlastně podvádí s manželkou.
    Může vás dokonce podvádět ještě s jinou.
    Pokud má děti, těžko se budete smiřovat s tím, že mu tak trochu berete tatínka.
    Když se vztah prohloubí, je tu velký problém s případným rozvodem atd.
    Nemůžete se s ním příliš ukazovat na veřejnosti.
    Občas si může stěžovat na manželku.
    Pozor na pohlavní nemoci.
    Počítejte s tím, že Vánoce s vámi asi trávit nebude.

    Jak jste na tom vy? Jaké máte zkušenosti? Jde jen o sex, vypočítavost nebo o opravdovou lásku? Stojí to za to? Byli jste někdy v opačné pozici? Jaké je to být milenkou / milencem? A jaké být podváděnou / podváděným? Kdo vyhraje?

    V této diskuzi jsou vítání všichni ti, kteří chtějí sdílet zkušenosti (pozitivní i negativní) se "Vztahem se ženatým / vdanou". Zajímají mne všechny vaše názory, poznatky, poučení, zmoudření, nezmoudření :o), postoje, prostě náhled na věc... Upozorňuji však, že všechny urážlivé, vulgární či s tématem nesouvisející příspěvky budou smazány!!!!
    rozbalit záhlaví
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    MORTWYRTHA: otázka je, jestli to ale opravdu dokáže udělat. resp. jaký má vztah k milence a jaký k ženě.. pokud je milenka jen na sex, tak věřím že by to třeba dokázal zvládnout. Pokud se mu to vymklo z rukou a do milenky se zamiloval, tak to taky může říkat jen aby přesvědčil sám sebe že to udělá. Chlapi mě asi ukamenujou, ale čím dál víc si začínám myslet, že chlapi jsou dost slabí, co se týče podobných rozhodnutí.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    MORTWYRTHA: tak to je skutečně muž hoden toho, aby si člověk kvůli němu zařídil bezva průšvih. epic fail
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    Moje znama, kterou nemusim, ted ma vztah s zenacem, ktery je zenaty rok, ceka s manzelkou dite a milence slibuje, ze az se to narodi, ze od ni odejde - sileny.
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    BLONDYNKA: spis je to podle me tak, ze ti, co to v pohode vydrzi, nepotrebuji v zivote nejake extra vzruseni a jsou klidni, nepotrebuji si nic extra dokazovat...jsou spokojeni v ramci moznosti s tim, co maji doma... ja si to dokazu taky predstavit spat cely zivot s jednim chlapem... nejak me to nedesi, posledni dobou spis uklidnuje...ale jak to bude za cas, kdo vi...
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    ženáči už jsou dávno out :)
    IVETA
    IVETA --- ---
    no vse pri strarem, nikdo, nikde..:-)
    IVETA
    IVETA --- ---
    tak co noveho?
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    WOLOWITZ: [ Sex na pracovisti ]

    tam bys s tim nebyl off topic
    WOLOWITZ
    WOLOWITZ --- ---
    Mohl bych poprosit ? Celkem se to toho týká... díky
    Sexuální vztah na pracovišti | Vyplňto.cz - komplexní realizace online průzkumů
    http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/sexualni-vztah-na-pracovisti/
    IVETA
    IVETA --- ---
    TANAIS: nebo tak:- *
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    IVETA: Každej to dokáže, když bude chtít. Otázka je, zda to stojí za to vydržet, co se dá získat a zažít tím, když se to nedodrží a tak.
    AISHA
    AISHA --- ---
    LONESTAR: extrabuřty jsou jen pro lidi bez fantazie :-)!
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Proč hne dcelej život? Však stačí, že budeš s jednim chlapem, když s nim zrovna budeš, ne?.. ;)))
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    IVETA: to je pak jiná - proti víře jsou jakékoli argumenty zbytečné :P)))
    IVETA
    IVETA --- ---
    jeste me nechte dal metaforovat... se snazim presvedcit sama sebe, ze dokazu byt cely zivot verna jednomu chlapovy:-)
    nepresvedcuji se.. vim to!!!

    TANAIS
    TANAIS --- ---
    LONESTAR: co kulinářské zážitky. Ale ty chybějící vitamíny! :)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    IVETA: dokázala bys celý život jíst POUZE chleba se solí? ;-)))
    možné to je, ale člověk se tím ochudí o spoustu kulinářských zážitků :P
    IVETA
    IVETA --- ---
    LONESTAR: hmm chleba se soli bych dokazala jest cely zivot, bez toho, aniz bych se prejedla.. ale pryc s polemikou, tvrzeni lekare me rozesmalo, na kazdem spruchu pravdy trochu:-)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    IVETA: vypadlo ti slovo - "dokazu jist JEN ji cely zivot"...
    dříve nebo později se ti ta jedna přejí - a čím víc jsi jich předtím vyzkoušela, tím víc se ti budou vzpomínat jejich chutě...

    navíc (když už se tady mluví o polívkách :D))) - každý lékař ti potvrdí, že jednotvárná strava škodí zdraví :P)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    AISHA: napsalas "vdané paní"... já bych neslovíčkařila.
    AISHA
    AISHA --- ---
    "paničky" napsala blondynka :-)

    TANAIS
    TANAIS --- ---
    No, Aisho, ani já si nemyslím, že je možné 20 let varit jednu polívku pokaždé jinak. Taky nevím, že by se tu "vdané paničky" (tím patrně myslíš i mě, neboť jsem skutečně vdaná panička) tak vehementně praly o to, že pořád stejná poívka je špatná věc. Mně to spíš vyznělo, jakože tím, že si někdo dojde na jinou polívku, opovrhuješ, i když podle toho, co tu teď padlo o Tvém milenci, to asi tak není. Možná jen informační šum. Já to považuju za něco, co se prostě může stát a sama za sebe bych to nechápala jako důvod k rozchodu. Já jsem jednoduše alergická na hysterické výlevy ohledně nevěry a to z jakéhokoli úhlu pohledu, toť vše.

    Nicméně, vést tu spor vkůli nepřesné metafoře mi přijde trochu zbytečné :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam