• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    SITH
    SITH --- ---
    TANAIS: spíš nevolají protože s tímto nepočítají :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    SITH: mno jo, co na to říct... když už je člověk nevěrnej a nechce, aby se to profláklo, tak by měl udělat všechno proto, aby se to neprofláklo. Vzít si milence domů, když si nemůžu být stoprocentně jistá, že muž nepřijde (to znamená - je v zahraničí a tak dál), tak se holt pak nemůžu divit, když přijede domu dřív, no... pač málo chlapů zavolá, že už je na cestě, pač nechce právě riskovat, že se dozví něco takovýho, že ta jejich řádí se zajícem :)
    SITH
    SITH --- ---
    TANAIS: heh, milence si najde na internetu a sexovat muzou kdyz dite spi nebo je u babicky / tety :-) znam dva pripady, kdy chlap drel v praci jak vul aby mela manzelka a dite co jist, a on pak prijel domu driv a nacapal manzelku v posteli s mladym zajickem, zatimco dite vesele spalo vedle v pokoji :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    SITH: no... to sice je, ale zvlášť pokud je těch dětí víc, ak stejně obvykle ženská nenajde čas ty roupy realizovat :) Ono už je to dost komplikovaný - sehnat si hlídání, najít dobrou výmluvu a pak taky mít kde, že ano, být pořád na telefonu a tak dál... řekla bych, že s tim je už víc práce, než potěšení :-))) Nehledě na to, že nevim, jak ostatní mámy, ale já jsem obvykle ráda, že jsem ráda a vzácný chvilky, kdy mám čas pro sebe, si vynahrazuji jen a jen pro sebe :)

    A to ani nezmiňuji fakt, že vons e na mateřský takovej milenec blbě hledá, pač na pískovišti jich člověk moc nepotká :-D
    SITH
    SITH --- ---
    tak ona ta mateřská, kdy je ženská sama doma a neví roupapa co dělat, je taky nebezpečná věc :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Mám dojem, že se tu směšujou dvě věci... on je rozdíl mezi milenkou a milenkou. Tedy mezi milenkou jako zpestřením nebo řešením sexuální potřeby a milenkou jako řešením vztahu. To, jestli je ženská v tu dobu těhotná nebo není, je v zásadě jedno (a to říkám přesto, že jsem toho času těhotná). Znám lidi, kteří mají milenku / milence a přesto je pro ně rodina na prnvím místě. Milenka jako řešení vztahu většinou nic neřeší. A bohužel na to doplatí všichni tři, potažmo čtyři, pět a tak dál, když v tom jsou děti. Ale to nemusí bejt jen vina chlapa, že ano. Ona i ženská s dítětem se občas zblázní do "zaručeně lepšího chlapa", než má doma.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: není pokud necítíš že to je problem nebo potřebu ten problem řešit...
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    WOJTYLA: "je pohodlné nepřijímat rozhodnutí" - jo, to naprosto souhlasím. To je dle mého útěk od problému a útěk od problému je dle mého srabárna :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: jen bych poopravil to co popisuje Mortwyrtha nejni chlap nýbrž mrdka shodou okolností mužského pohlaví...Chlap když má doma těhotnou ženu si prostě milenku nenajde...to se nedělá...

    jinak muži obecně asi podobná rozhodnutí neradi činí než že by je neuměli...krom toho je to pohodlné nepřijímat rozhodnutí...:-D
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    MORTWYRTHA: otázka je, jestli to ale opravdu dokáže udělat. resp. jaký má vztah k milence a jaký k ženě.. pokud je milenka jen na sex, tak věřím že by to třeba dokázal zvládnout. Pokud se mu to vymklo z rukou a do milenky se zamiloval, tak to taky může říkat jen aby přesvědčil sám sebe že to udělá. Chlapi mě asi ukamenujou, ale čím dál víc si začínám myslet, že chlapi jsou dost slabí, co se týče podobných rozhodnutí.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    MORTWYRTHA: tak to je skutečně muž hoden toho, aby si člověk kvůli němu zařídil bezva průšvih. epic fail
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    Moje znama, kterou nemusim, ted ma vztah s zenacem, ktery je zenaty rok, ceka s manzelkou dite a milence slibuje, ze az se to narodi, ze od ni odejde - sileny.
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    BLONDYNKA: spis je to podle me tak, ze ti, co to v pohode vydrzi, nepotrebuji v zivote nejake extra vzruseni a jsou klidni, nepotrebuji si nic extra dokazovat...jsou spokojeni v ramci moznosti s tim, co maji doma... ja si to dokazu taky predstavit spat cely zivot s jednim chlapem... nejak me to nedesi, posledni dobou spis uklidnuje...ale jak to bude za cas, kdo vi...
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    ženáči už jsou dávno out :)
    IVETA
    IVETA --- ---
    no vse pri strarem, nikdo, nikde..:-)
    IVETA
    IVETA --- ---
    tak co noveho?
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    WOLOWITZ: [ Sex na pracovisti ]

    tam bys s tim nebyl off topic
    WOLOWITZ
    WOLOWITZ --- ---
    Mohl bych poprosit ? Celkem se to toho týká... díky
    Sexuální vztah na pracovišti | Vyplňto.cz - komplexní realizace online průzkumů
    http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/sexualni-vztah-na-pracovisti/
    IVETA
    IVETA --- ---
    TANAIS: nebo tak:- *
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    IVETA: Každej to dokáže, když bude chtít. Otázka je, zda to stojí za to vydržet, co se dá získat a zažít tím, když se to nedodrží a tak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam