• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPC hry (PC/PSX/XBOX/Wii/...) a ostatní SW - diskuze o prodeji, nákupu apod.
    CHRPA
    CHRPA --- ---
    DEEFHA: jo, koukal jsem.. jak řikáš, většinou jsou tam jen PlayStation verze a jedna PC verze (jenže jen CD, bez obalu, bez original krabice). budu sledovat...

    Ještě shánim ENTOMBED, taky stará adventura.. ta je na ebay nová za 54 dolarů + drahý poštovný z USA. budu sledovat a snad se časem poštěstí..
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    CHRPA: eBay? Většinou jsou tam sice PSX verze, ale divil bych se, kdyby se nedalo narazit i na PC.
    CHRPA
    CHRPA --- ---
    hoj, nevíte někdo, kde bych sehnal oldschool PC adventuru CITY OF LOST CHILDREN z roku 1997?
    The City of Lost Children - PC hra | CDH.cz
    https://www.cdh.cz/pc/The-City-of-Lost-Children-28051/
    CHESHIRE_MI
    CHESHIRE_MI --- ---
    Máte někdo zkušenosti s Kingdom Come na PS4 ? Slyšel jsem dost rozporuplných názorů co se týče hratelnosti a z počátku i bugů a tak :) Jaké máte zkušenosti vy ?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Hithit - Život Není Krásný: Poslední Exekuce
    https://www.hithit.com/cs/project/5081/zivot-neni-krasny-posledni-exekuce
    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    BRAP242: jinak pokud jsi doted nic nevybral tak ted je celkem spravna doba, spousta tv spadlo na 10-12 litru
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    SID311:
    CICIN: Diky obema, urcite zkusim!

    Ted jsem na doporuceni dohral Invisibile inc, pomerne vtipna zabava na par dni, zabredl jsem do Endles legend, ale malo variabilni a precijenom fantasy. Ale zase tvrde a slozite jak to mam rad.

    A ted bych uplne nejradsi neco jako Jagged Aliance nebo Hired Guns, to mi proste chybi...

    Diky obema!
    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    duleyitz je input lag , ale testz na tohle se dost blbe dohledavaj, a pak yaleyi ana peneyich pokud chces levnou 4k , tak tam si moc technickz vzbirat nemuyes , okolo 10-11k toho moc neni, do 15-16k uy se toho da sehnat vic
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    BRAP242: hele a nejakej tip na doboru televizi na hry by jste nemeli? nebo alespon nejakej klic podle ceho ji vybrat...
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BRAP242: Mam obcas pripojeno pres HDMI a ovladam XO gamepadem.
    CICIN
    CICIN --- ---
    BRAP242: Ano, občas na tom zapnu Fifu:)
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    zdar, hele mate nekdo k PC pripojenou televizi a na ni parite?
    SID311
    SID311 --- ---
    ZOLTAN: Ad 3), zkus se podívat na Hard West (boje jako v XCOM, ale bez globálně strategické části)
    Hard West on Steam
    http://store.steampowered.com/app/307670/Hard_West/
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    CICIN: nejsou to ti nekde z roku 1995? :) zkusim pogooglit, dik
    CICIN
    CICIN --- ---
    CICIN: akorát teď nevím přesný název, hraju to doma tak si pak snad vzpomenu hodit ti tu to jméno, přes ty vikings jsem to nenašel
    CICIN
    CICIN --- ---
    ZOLTAN: fajn rpg tahovka jsou vikings
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    MVEK: Dekuju za slova! Na Banished se podivam. Mam pocit, ze jsem to uz hral a nijak mne to nechytlo. Jestli je to jak tam je zima am usi se jim pripravit an ahromadit dlab... Ale kouknu jeste jednou, dik!
    Tycoon forum samozrejme sleduju a koukam prave, jestli se tam neco neurodi ciste nahodou :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam