• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    KAREN: XXL, u tech mensich bych se bala, ze nebudou stacit na delku...navic se ta delsi varianta da nosit i jako saty .-]
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: a to delas i z nejakejch velkejch panskejch trik, tyhlety tilka? mi prijde, ze by to naopak mohlo fungovat s tema nejmensima)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SHEDLO: jasna vec, posluz si .-] cim vic jarnich oken v republice, tim lip

    SIEGR: MEOW: mam jeste par trik, ktery prijdou predelat, takze az se k tomu dostanu, pripravim manualek
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    SARKALINA: asi tě sprostě vokopíruju:)
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    SARKALINA: wow nadhera! taky se priklanim k prosbe o navod...
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: super)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ne-e. ale pro jistotu vsivam do prsni partie uzsi pruh trickoviny, kterej zajisti, ze to drzi tam, kde ma .-]

    tady jsou jeste dalsi dve



    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: super!) a to nejistis vubec zadnym spagatkem kolem krku?)
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    SARKALINA: woow, užasné!! :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    a predelavala jsem nekolik panskejch trik na tilka, nejak jsem si oblibila tenhle strih, nehlede na to, jak nesrovnatelne jednodussi uprava to je (nez dosavadni modely se zavazovanim za krk)


    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    neco z jinyho soudku, prevlikala jsem o vikendu okenni vyzdobu ze zimni na jarni



    a zacinam se tesit na velikonocni vyzdobu .-]
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    jo a v roudnici maji vyprodej latek 50,-/m, takze si dovedete predstavit, jak moje navsteva v mistnim kramku skoncila .-)
    pokud byste nekdo neco shanel, muzete me zaukolovat. maji tam mj. moc peknej tyl, v cernem a cervenem provedeni.

    ja jsem poridila kremovej manzestr (tuhle sezonu je ho malo na svahu, takze to byla nutnost) s nepravidelnejma prouzkama a neco prusvitnyho cernyho (klouze se to jako prase a nemuzu si vzpomenout na nazev).
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Pripravy na tattoo jam vrcholej .-)







    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    NESKY: strihy si delam sama, zrovna ted jsem stala pred ukolem usit si nejakej overal na ples, ale nastesti na nej jit nemusim a budu se radsi venovat danim .-]
    jj, pro zacatek muzes zacit paranim veci (ktery ti dobre sedely, ale ktery uz nenosis a nebudes litovat jejich destrukce), abys videla, jak je to plus minus zkonstruovany...casem se posunes na uroven, kdy si zacnes strihy delat sama obkreslovanim / rysovanim...no a pak na profi uroven, kdy budes rysovat primo na latku, a to bez predchoziho strihu .-]
    NESKY
    NESKY --- ---
    sarko jeste věcná, ty střihy si děláš sama nebo to máš třeba z Burdy, ta bunda a mikci jsou skvěly, podobnou bundu má kolegyne z jednoho obchůdku na narodce (taky samej origos) a zajma me jak si udělala ten strih..me napada akorat jak to udelat, proste rozebrat nakej strih doma, ani ne rozparat ale nejak prekreslit a se spendlit atd
    proste zatim presivam obleceni, ale na samotnej komplet hadrik jeste nemam odvahu
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    fyi, za uterky chteji 650,-/2ks

    JANICA: podivam se ti, jeste jsem se tam nedostala
    JANICA
    JANICA --- ---
    SARKALINA: Děkuji moc, nejsem prazska, takze pokud se tam vydam, bylo by super jit na jistotu! :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    JANICA: mrknu se ti v designoru, ja jsem ji kupovala v AKITu v Thamovce
    JANICA
    JANICA --- ---
    SARKALINA: Kde se daji ty latky poridit prosim? Nejak se mi nepodarilo nic poradneho vygooglit...Je to uplna nadhera, skoda ze se nic takoveho neda poridit v beznem obchode....
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SARKALINA: takze pokud byste se chtel nekdo pridat....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam