• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    //jinak tohle "joo to je vlna", to me pekne prudi, setkavam ses tim casto.. prijde mi celkem nehorazny, kdyz prodejce neuvadi presny slozeni. Pokud to tedy neni nejaky jo levny vyprodej.
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    SARKALINA: mas nejake special poznatky/vychytavky/varovani pro neznale ohledne siti takovehle pleteniny? Co by mohlo prekvapit/na co si pripadne dat pozor apod
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    WITCHIE: pletenina..rikali mi vlna, ale zkousela jsem to podpalit a spis to tipuju na smes s akrylem, vypranim se to ani nehnulo
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    SARKALINA: tak ten je fakt super! ten tlustej matros je co zac?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    tady mate zelenace, za atmosfericky fotky velikej prevelikej dik TAPIO a nikole obrovskej dik za nezmrzly pozy v mrazu



    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    WITCHIE: zrovna zitra mame fotoden svetru, jestli se zadari, tak sem pak hodim vystupy

    strihy jsou pokazdy experiment. kazda latka se chova jinak, takze zkousim na sobe a upravuju tak dlouho, nez jsem spokojena a model ma finalni tvar. drzim palec do tvroby, mas pred sebou vzrusujici cestu .-]
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    SARKALINA: zajimalo by me jak vypada ten posledni svetr obleceny, kdybys mela nejakou fotku...
    A taky by me zajimalo.. podle ceho delas/vytvaris strihy? Prizpusobujes si nejake existujici strihy postupnym experimentovnaim, nebo ovladas komplet know how tvorby strihu?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    tak nějaký novinky z první půlky měsíce:

    geometrie v podani satu...


    ...mikin...


    a svetru
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    balicky do prahy/brna/prahy



    a jeden pro me .-]

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    .=) dekuju, potesilo
    KAPPA
    KAPPA --- ---
    Teda "nekdo" mel vcera vazne mega radost a ta trva, ze musim napsat report! Merino triko s kapsickou! Testovano na snehu a proslo na vybornou. Tj tak pohodlna vec! Saty ala kohout mi sedi jak prdel na hrnec, rukavice jsou ultraprijemny.. Ta holka umi :) dekuju mockrat
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    SARKALINA: ty jo, znacka ideal, jedu pryc a budu az v pulce ledna. pisnu do posty ;-)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ~~ merino rodu ženského ~~

    hory za dveřma, někomu bude příští tejden v kopcích příjemno (ultrasupermegasoft vlna)

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ~~ materiální radosti z kvalitních materiálů ~~

    zejtra bude mít někdo radost. možná dokonce velkou.

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SYMAQ: v poradku .-]
    SYMAQ
    SYMAQ --- ---
    SARKALINA: mě rozhodně ne fakbuk nejedu=´)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ORTWORKA: moraviatex
    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    SARKALINA: prozradíš merino zdroj?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    TEKKANNE: to jo, střih mám schovanej, takže není problém. řekni si jakou barvu a já seženu materiál...ale dostanu se k tomu nejdřív v lednu..
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    SARKALINA: no a bylo by mozny se pripadne domluvit s Tebou na usiti neceho takovyho stejnyho strihu...? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam